Nadal nie mogę z tej sztafety 4x400. Oby poszły kontrprotesty. Co to ma być do cholery... Szczególnie, że przez to w USA chłop pobiegł z 20 metrów więcej niż powinien co raczej miało wpływ na końcowy rezultat
@LeoMessi1994 skoro są szanse to trzeba o tym mówić. Myszkama ciężko, będzie musiał atakować. Bardzo realny medal dla sztafety był jeszcze kilkadziesiąt minut temu, ale poszedł wałek i wrócili Amerykańców. Szanse są, ale pewniaki to nie są
Rekord Europy i to w pozmienianym składzie! Brawo ❤️ Do tego dyskwalifikacja mocnych Amerykanów, więc szansa na medal jest duża, ale inni też składy pozmieniają
@mekston są pierwsze z niezłą przewagą, więc wiadomo, że sytuacja świetna, ale jeden słabszy występ i wlatuje masa punktów (choć no przewaga nad 4. miejscem pokaźna)
Brawo! Szkoda tylko tego 5. wyścigu. Margines błędu się zmniejszył
Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar-Hill wygrywają szósty wyścig w klasie 470 :) w klasyfikacji generalnej są wciąż pierwsze, tuż za nimi Brytyjki i Francuzki, które też już mają „wpadkę”. #Tokyo2020#IgrzyskaOlimpijskie
Just in: The Lakers and Wizards are engaged on a trade that would send Russell Westbrook to L.A., sources tell @TheAthletic@Stadium. Westbrook wants a move elsewhere and the Lakers are his preferred destination, sources said.
Mówi się, że to chłopa ciężej przełamać, choć na tych IO, na ten moment to więcej przełamań właśnie u chlopów widziałem. Myślę, że to głównie przez to, że przy serwisie dziewczyn to chłop stoi przy siatce i zbiera te piłki returnowe
1
Wiem, że was to nie obchodzi, ale trade deadline w MLB bije na łeb takowe dni w innych ligach. Pozdrawiam
0
@takisobiektos ale oni byli zdyskwalifikowani za zupełną błahostkę w porównaniu do USA
5
Nadal nie mogę z tej sztafety 4x400. Oby poszły kontrprotesty. Co to ma być do cholery... Szczególnie, że przez to w USA chłop pobiegł z 20 metrów więcej niż powinien co raczej miało wpływ na końcowy rezultat
0
@takisobiektos podobno uznali to za winę sędziów XD
1
@Cvzx zdecydowanie Duplantis. Zwiększyła się za to szansa na dobry wynik Liska po covidzie Kendricksa
0
@LeoMessi1994 skoro są szanse to trzeba o tym mówić. Myszkama ciężko, będzie musiał atakować. Bardzo realny medal dla sztafety był jeszcze kilkadziesiąt minut temu, ale poszedł wałek i wrócili Amerykańców. Szanse są, ale pewniaki to nie są
0
@LeoMessi1994 w jakim sensie?
5
Starty Polaków
4
@MesQueUnClub96 no gdyby to była Papua Nowa Gwinea to by nawet nie było mowy o żadnym przywróceniu
1
@MesQueUnClub96 podobno, że błąd sędziów i że to oni ją tak ustawili
4
to są jakieś jaja
5
Nieuznany gol numer 9 USA z powodu spalonego na tym turnieju XD
2
@amanter a dla naszej Lieke se oglądam
8
Mater Dei. Zebrać 11 chłopaków z Orlika i na luziku by te kobitki pyknęli. Tragiczny poziom
1
@tristan87 chyba jutro wyścig medalowy. Ale szans u Zofii na podium nie ma
1
Sam University of Florida ma tyle medali, że gdyby był krajem to w klasyfikacji medalowej byliby na 10. miejscu :O
https://x.com/UFBarstool/status/1420580769295183872
12
Komentarz usunięty
7
Ale maniane odwaliła XD
2
Rekord Europy i to w pozmienianym składzie! Brawo ❤️
Do tego dyskwalifikacja mocnych Amerykanów, więc szansa na medal jest duża, ale inni też składy pozmieniają
0
Co IO mamy to samo jeśli chodzi o tenis. Nie pamiętam turnieju bez multum niespodzianek
0
@derlysy1979 przecież Brazylia przed dzisiejszym meczem to dramat był
0
@mekston są pierwsze z niezłą przewagą, więc wiadomo, że sytuacja świetna, ale jeden słabszy występ i wlatuje masa punktów (choć no przewaga nad 4. miejscem pokaźna)
2
Brawo! Szkoda tylko tego 5. wyścigu. Margines błędu się zmniejszył
2
Holy shit
2
Plan na jutro
0
@Mario96w gdzieś z 41
Wzrost 183, waga 113
0
@tristan87 to i tak już nieważne. Bez medalu dla niej
0
Wybitne serwowanie Kubota...
11
@Dertinho więcej widziałem wpisów o bólu dupy niż samego bólu dupy
0
Mówi się, że to chłopa ciężej przełamać, choć na tych IO, na ten moment to więcej przełamań właśnie u chlopów widziałem. Myślę, że to głównie przez to, że przy serwisie dziewczyn to chłop stoi przy siatce i zbiera te piłki returnowe