1

Wiem, że was to nie obchodzi, ale trade deadline w MLB bije na łeb takowe dni w innych ligach. Pozdrawiam

0

@takisobiektos ale oni byli zdyskwalifikowani za zupełną błahostkę w porównaniu do USA

5

Nadal nie mogę z tej sztafety 4x400. Oby poszły kontrprotesty. Co to ma być do cholery... Szczególnie, że przez to w USA chłop pobiegł z 20 metrów więcej niż powinien co raczej miało wpływ na końcowy rezultat

0

@takisobiektos podobno uznali to za winę sędziów XD

1

@Cvzx zdecydowanie Duplantis. Zwiększyła się za to szansa na dobry wynik Liska po covidzie Kendricksa

0

@LeoMessi1994 skoro są szanse to trzeba o tym mówić. Myszkama ciężko, będzie musiał atakować. Bardzo realny medal dla sztafety był jeszcze kilkadziesiąt minut temu, ale poszedł wałek i wrócili Amerykańców. Szanse są, ale pewniaki to nie są

0

@LeoMessi1994 w jakim sensie?

5

Starty Polaków



4

@MesQueUnClub96 no gdyby to była Papua Nowa Gwinea to by nawet nie było mowy o żadnym przywróceniu

1

@MesQueUnClub96 podobno, że błąd sędziów i że to oni ją tak ustawili

4

to są jakieś jaja


5

Nieuznany gol numer 9 USA z powodu spalonego na tym turnieju XD

2

@amanter a dla naszej Lieke se oglądam

8

Mater Dei. Zebrać 11 chłopaków z Orlika i na luziku by te kobitki pyknęli. Tragiczny poziom

1

@tristan87 chyba jutro wyścig medalowy. Ale szans u Zofii na podium nie ma

1

Sam University of Florida ma tyle medali, że gdyby był krajem to w klasyfikacji medalowej byliby na 10. miejscu :O
https://x.com/UFBarstool/status/1420580769295183872

12

Komentarz usunięty

7

Ale maniane odwaliła XD


2

Rekord Europy i to w pozmienianym składzie! Brawo ❤️
Do tego dyskwalifikacja mocnych Amerykanów, więc szansa na medal jest duża, ale inni też składy pozmieniają

0

Co IO mamy to samo jeśli chodzi o tenis. Nie pamiętam turnieju bez multum niespodzianek

0

@derlysy1979 przecież Brazylia przed dzisiejszym meczem to dramat był

0

@mekston są pierwsze z niezłą przewagą, więc wiadomo, że sytuacja świetna, ale jeden słabszy występ i wlatuje masa punktów (choć no przewaga nad 4. miejscem pokaźna)

2

Brawo! Szkoda tylko tego 5. wyścigu. Margines błędu się zmniejszył


2

Holy shit


2




Plan na jutro

0

@Mario96w gdzieś z 41
Wzrost 183, waga 113

0

@tristan87 to i tak już nieważne. Bez medalu dla niej

0

Wybitne serwowanie Kubota...

11

@Dertinho więcej widziałem wpisów o bólu dupy niż samego bólu dupy

0

Mówi się, że to chłopa ciężej przełamać, choć na tych IO, na ten moment to więcej przełamań właśnie u chlopów widziałem. Myślę, że to głównie przez to, że przy serwisie dziewczyn to chłop stoi przy siatce i zbiera te piłki returnowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?