61

No i klasa


0

@Janiama dlatego napisałem, że będzie można ocenić po środzie. Jesli w czwartek wejdziemy z 3/4 medalami, to te kilkanaście medali będzie wyglądać realnie, jeśli np. z 0/1 to rzeczywiście pewnie będzie bliżej Twoich 7/8

3

tak naprawdę będziemy się mogli bardzo martwić o naszych sportowców, jeśli jutro (szpady) i w środę (wioślarstwo) nie będzie medali. Co IO jest to samo. W Rio i Londynie mieliśmy 1 medal w ciągu pierwszych 6 dni, a w Pekinie 0 medali. Taka specyfika terminarza IO, że nasze koronne konkurencje są zazwyczaj w późniejszej fazie Igrzysk

0

@tbas a i chciałbym jeszcze dodać, że Kowalczuk w taekwondo też przez niektórych jest upatrywana jako kandydatka do medalu, więc obyś miał powód do radości z rana

4

Jutrzejsze starty Polaków. Jest szansa na medal w szpadzie



7

siewcy śmierci


0

@msmsms przegrali z Holendrami w turnieju klasyfikacyjnym

1

@Wilczeq w środę dopiero zapewnie

1

Co ten Przemek odpieprzył?

0

@kamilop w naszym meczu z Serbami skuteczność za 2 to była odpowiednio 14 i 11%, o ile się nie mylę

0

@mekston bez Leona też nim byliśmy

0

@kamilop to akurat wcale nie jest taki tragiczny wynik. Mecz Serbia - Polska był pod tym aspektem o wiele gorszy. Najgorsze jest to, że te rzuty nie wchodziły w najgorszym momencie

4

Absolutny wstyd naszych koszykarzy... Kompromitująca porażka

0

Niepotrzebne te faule poza grą

0

@Mixtape nie spotkałem się z żadnym stwierdzeniem, że Kwiato to pewniak

7

@Mixtape w kolarstwie nie ma takiego czegoś jak pewniak. Kwiato był jednym z kandydatów do medalu, ale na pewno nie pewniakiem

1

@PatrykBarca bez Leona nasi też dawali radę

1

@Ghotti ale to prawda. Byłem tydzień temu tam i była o tym wystawa

3

@Rust_Cohle to akurat było stosowane jako tortury w Auschwitz. Poważnie mówię

0

@mekston jeśli chodzi o to słynne amerykańskie zestawienie 22-medalowe, to miał tam chyba brąz

1

@Ronnie1992 kolarstwo i Iga (choć prawda murowanymi faworytami żadnymi nie byli, ale szansa była), dzisiaj nasza Judoczka była blisko, Klepacka sobie dziś mocno utrudniła sprawę, no i niektórzy powiedzą, że nasi Mistrzowie Świata w wioślarstwie, choć z tego co czytam, wcale nie byli takimi faworytami, jak się pisze

20

@agaFCB a ja wiedziałem. Wpadła mi już w oko na RG ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@damiano996 poczekaj do środy

7

Hiszpanie pokonują Norwegów 28-27 w piłkę ręczną po emocjonującej końcówce!

1

@ElTomas w środę mam nadzieję, że wpadnie kilka krążków w wioślarstwie. To chyba najbliższa nasza szansa

2

@VamosRakieta jeszcze miksta będzie grala

2

No nic. Trzeba w tenisie na miksta liczyć. Wcale nie jesteśmy tam bez szans

0

No i w pizdu. A tak było blisko

1

@Janiama Kowalczyk może powalczyć dziś o brąz, w lekkiej myślę, że można około 7 medali zdobyć, siatkówka i kosz 3x3 też są szanse. W wioślarstwie mogą być równie dobrze z 3 medale, w kajakarstwie też, mogą Polki zaskoczyć w strzelectwie, kolarstwie torowym czy taekwando. Może Myszka, może mikst Iga/Kubot
Nie mówię, że będzie 20, może i będzie te 7/8 jak piszesz, ale tak naprawdę duża część naszych faworytów jeszcze nie wystepowala i jak dla mnie za wcześnie na takie wnioski

2

Julka Kowalczyk na TVP 1 w repasażu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?