Osoby zaniepokojone chcemy uspokoić: Karol Stopa nigdzie się nie wybiera
Prywatna rozmowa (nie komentarz!) z powodu błędu technicznego dostała się na antenę. Oczywiście zdarzyć się to nie powinno, ale za to już przeprosiliśmy
@Janiama dlatego napisałem, że będzie można ocenić po środzie. Jesli w czwartek wejdziemy z 3/4 medalami, to te kilkanaście medali będzie wyglądać realnie, jeśli np. z 0/1 to rzeczywiście pewnie będzie bliżej Twoich 7/8
tak naprawdę będziemy się mogli bardzo martwić o naszych sportowców, jeśli jutro (szpady) i w środę (wioślarstwo) nie będzie medali. Co IO jest to samo. W Rio i Londynie mieliśmy 1 medal w ciągu pierwszych 6 dni, a w Pekinie 0 medali. Taka specyfika terminarza IO, że nasze koronne konkurencje są zazwyczaj w późniejszej fazie Igrzysk
@tbas a i chciałbym jeszcze dodać, że Kowalczuk w taekwondo też przez niektórych jest upatrywana jako kandydatka do medalu, więc obyś miał powód do radości z rana
@kamilop to akurat wcale nie jest taki tragiczny wynik. Mecz Serbia - Polska był pod tym aspektem o wiele gorszy. Najgorsze jest to, że te rzuty nie wchodziły w najgorszym momencie
@Ronnie1992 kolarstwo i Iga (choć prawda murowanymi faworytami żadnymi nie byli, ale szansa była), dzisiaj nasza Judoczka była blisko, Klepacka sobie dziś mocno utrudniła sprawę, no i niektórzy powiedzą, że nasi Mistrzowie Świata w wioślarstwie, choć z tego co czytam, wcale nie byli takimi faworytami, jak się pisze
@Janiama Kowalczyk może powalczyć dziś o brąz, w lekkiej myślę, że można około 7 medali zdobyć, siatkówka i kosz 3x3 też są szanse. W wioślarstwie mogą być równie dobrze z 3 medale, w kajakarstwie też, mogą Polki zaskoczyć w strzelectwie, kolarstwie torowym czy taekwando. Może Myszka, może mikst Iga/Kubot Nie mówię, że będzie 20, może i będzie te 7/8 jak piszesz, ale tak naprawdę duża część naszych faworytów jeszcze nie wystepowala i jak dla mnie za wcześnie na takie wnioski
61
No i klasa
0
@Janiama dlatego napisałem, że będzie można ocenić po środzie. Jesli w czwartek wejdziemy z 3/4 medalami, to te kilkanaście medali będzie wyglądać realnie, jeśli np. z 0/1 to rzeczywiście pewnie będzie bliżej Twoich 7/8
3
tak naprawdę będziemy się mogli bardzo martwić o naszych sportowców, jeśli jutro (szpady) i w środę (wioślarstwo) nie będzie medali. Co IO jest to samo. W Rio i Londynie mieliśmy 1 medal w ciągu pierwszych 6 dni, a w Pekinie 0 medali. Taka specyfika terminarza IO, że nasze koronne konkurencje są zazwyczaj w późniejszej fazie Igrzysk
0
@tbas a i chciałbym jeszcze dodać, że Kowalczuk w taekwondo też przez niektórych jest upatrywana jako kandydatka do medalu, więc obyś miał powód do radości z rana
4
Jutrzejsze starty Polaków. Jest szansa na medal w szpadzie
7
siewcy śmierci
0
@msmsms przegrali z Holendrami w turnieju klasyfikacyjnym
1
@Wilczeq w środę dopiero zapewnie
1
Co ten Przemek odpieprzył?
0
@kamilop w naszym meczu z Serbami skuteczność za 2 to była odpowiednio 14 i 11%, o ile się nie mylę
0
@mekston bez Leona też nim byliśmy
0
@kamilop to akurat wcale nie jest taki tragiczny wynik. Mecz Serbia - Polska był pod tym aspektem o wiele gorszy. Najgorsze jest to, że te rzuty nie wchodziły w najgorszym momencie
4
Absolutny wstyd naszych koszykarzy... Kompromitująca porażka
0
Niepotrzebne te faule poza grą
0
@Mixtape nie spotkałem się z żadnym stwierdzeniem, że Kwiato to pewniak
7
@Mixtape w kolarstwie nie ma takiego czegoś jak pewniak. Kwiato był jednym z kandydatów do medalu, ale na pewno nie pewniakiem
1
@PatrykBarca bez Leona nasi też dawali radę
1
@Ghotti ale to prawda. Byłem tydzień temu tam i była o tym wystawa
3
@Rust_Cohle to akurat było stosowane jako tortury w Auschwitz. Poważnie mówię
0
@mekston jeśli chodzi o to słynne amerykańskie zestawienie 22-medalowe, to miał tam chyba brąz
1
@Ronnie1992 kolarstwo i Iga (choć prawda murowanymi faworytami żadnymi nie byli, ale szansa była), dzisiaj nasza Judoczka była blisko, Klepacka sobie dziś mocno utrudniła sprawę, no i niektórzy powiedzą, że nasi Mistrzowie Świata w wioślarstwie, choć z tego co czytam, wcale nie byli takimi faworytami, jak się pisze
20
@agaFCB a ja wiedziałem. Wpadła mi już w oko na RG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@damiano996 poczekaj do środy
7
Hiszpanie pokonują Norwegów 28-27 w piłkę ręczną po emocjonującej końcówce!
1
@ElTomas w środę mam nadzieję, że wpadnie kilka krążków w wioślarstwie. To chyba najbliższa nasza szansa
2
@VamosRakieta jeszcze miksta będzie grala
2
No nic. Trzeba w tenisie na miksta liczyć. Wcale nie jesteśmy tam bez szans
0
No i w pizdu. A tak było blisko
1
@Janiama Kowalczyk może powalczyć dziś o brąz, w lekkiej myślę, że można około 7 medali zdobyć, siatkówka i kosz 3x3 też są szanse. W wioślarstwie mogą być równie dobrze z 3 medale, w kajakarstwie też, mogą Polki zaskoczyć w strzelectwie, kolarstwie torowym czy taekwando. Może Myszka, może mikst Iga/Kubot
Nie mówię, że będzie 20, może i będzie te 7/8 jak piszesz, ale tak naprawdę duża część naszych faworytów jeszcze nie wystepowala i jak dla mnie za wcześnie na takie wnioski
2
Julka Kowalczyk na TVP 1 w repasażu