@Criss18Barca "Zmiana ta ma charakter wewnątrzkrajowy i dotyczy holenderskich instytucji, uniwersytetów, urzędów i ambasad itd., nie wiąże się zaś z apelem do innych państw o zastosowanie analogicznej zmiany w ich językach. Nie wpłynęło to na zmianę zalecanej krótkiej nazwy tego państwa w języku polskim"
Gdy w kadrze nie było Leona to siatkarze wszystko wygrywali. W Polsce nie ma czarnoskórych dzięki polityce Prawa i Sprawiedliwości, poza nim jednym. Nasi siatkarze źle się czują gdy z nim grają. Nie chcą mu podawać i przez to przegrywamy. #POLBRA#LigaNarodów#VNL2021
Bo zagraniczny trener go powołuje, który nie zna polskiej rzeczywistości, to się boją odezwać. Moja koleżanka zna żonę Kurka, od niej mam te informację.
Masowa eksterminacja, getta, konieczność ukrywania się, poczucie zagrożenia ze strony Niemców oraz narodów przez nich okupowanych. Różnica jest oczywista nawet jeśli ktoś z tego powodu czuje dyskomfort.
44
Xhaka szef, a Kriszczjanu na mineralnej chowany do domu XD
6
Tyle
1
Komentator to ten Zieliński piłkarz czy trener?
1
A taki piękny mem miałem przygotowany. Rodriguez ty...
3
Wolny im. Kriszczjanu
1
Tak jest, trzymać to, bo mem z Mbappe czeka
Btw Lenglet XDDD
20
Busi MVP
1
@Mistrzu888 dlatego napisałem XXI wieku ;)
10
Pod względem stricte piłkarskim
Najlepszy wielki turniej XXI wieku?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Songo91 no wiadomo to od jakiegoś miesiąca
5
W punkt
https://x.com/BEboseremen/status/1409546323020353550
1
Ten Tour de France jest masakryczny jeśli chodzi o kraksy
1
@SaulGoodman Ranczo miało mocno średnie ostatnie 2 sezony, ale i tak poziom całego serialu jest bardzo wysoki
1
@Encore MVP w sensie Finals MVP?
0
Dzisiaj w nocy początek walki o Puchar Stanleya! O miano najlepszej drużyny NHL zagrają Montreal Canadiens i obrońcy tytułu - Tampa Bay Lightning!
14
Tak było
https://x.com/thexdeaf/status/1409255483106545665
2
Portugalia myślała, że wygra bez wielkiego Semedo...
29
Portugalia out i można na luzie Euro oglądać ;)
8
@Criss18Barca "Zmiana ta ma charakter wewnątrzkrajowy i dotyczy holenderskich instytucji, uniwersytetów, urzędów i ambasad itd., nie wiąże się zaś z apelem do innych państw o zastosowanie analogicznej zmiany w ich językach. Nie wpłynęło to na zmianę zalecanej krótkiej nazwy tego państwa w języku polskim"
6
Drzyzga najlepszy sypacz XDD
0
100% racji!!1!
2
Szkoda Pereza. Zabrakło jednej strefy DRS do pyknięcia Bottasa
3
Drzyzga top jeśli chodzi o serwis rozgrywających, ale samo rozegranie, mocno denerwujące
0
Leclerc dzisiaj strasznie niebezpiecznie jezdzi. Na 1. okrezeniu rozpruł opone Gasly'emu, a teraz urwał kawałek skrzydła Kimiemu
2
Ale Russell ma pecha XDD
Jechał 8. a tu pit stop 19 sekund....
1
Co oni chcą wyrównywać? XD
Siatkę babom podniosą czy będą grały razem z chłopami?
2
Max pierwszy po 1. Okrążeniu!
20
Poseł Gdula znowu nie skorzystał z szansy jaką jest milczenie
10
Di Lorenzo ZP za sprint w dogrywce tak jak Modric?