0

Czyżby Muzaj i Fornal jednak na IO?

3

Fakt, że taki Lebron, który rozegrał pół sezonu, czy Butler są w All-NBA teams, a Ci panowie nie, albo D-Book to jakiś nieśmieszny żart...



3

Oczywiście, że farfocel. Oj czuję fart Portugalii ala Euro 2016

6

Jak mnie denerwuje zamykanie szlabanów 10 minut przed pociągiem... Ja rozumiem, że lepiej za wcześnie niż za późno, ale bez przesady

21

tak było XD


8

5

Bramkarz zamiast bronić to łapy do góry i pretensje XD

18

Za Lautaro dzisiaj przebrany Werner z Moratą razem wzieci

1

@Zip wciśnij "na żywo" powinno Ci odświeżyć

33

2

W TVP Sport ino druga połowa meczu Argentyny?

4

@l0Messini po meczu Czechów widziałem z 3 komentarze mówiące zupełnie coś innego

10

Dobra, było pośmiane, teraz czas na prawdziwą reprezentację, prowadzoną przez Pana Trenera Luisa Enrique

2

4 chłopa się z nią minęło XDDD

1

@tbas jest, 10 razy na 10

3

9

@doc tak wiarygodny


11

Unzue. Okropna choroba


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Rafał Wolski ❤️
Najnudniejszy mecz potrafi uatrakcyjnić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tragicznie wykonany karny

1

@PatrychoO baseball ❤️

1

To co robią Rafa i Nole nie jest normalne

0

Czemu Kaczmarek za Kurka?

0

@DonMatteo901 a ja wybiorę mecz Polski z Brazylią

1

Można spodziewać się w najbliższych latach meczów NFL w Niemczech! ❤️


7

2

@abram3k Krejcikova i miksa grala, a jest w półfinale

0

Ach Iga. Cała forehandowa część kortu otwarta...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?