@Zoker ja to nigdy z matmą problemów nie miałem. Po prostu egzamin ósmoklasisty wydawał mi się strasznie pogmatwany, w sensie formułowania zadań. Może się po prostu już przyzwyczaiłem do zadań typowo licealnych i gdy widzę zadania z treścią typu "Agata podzieliła sznurek na ileś części" to troszkę trzeba się nagłowić :D
W Melbourne jest 9 nowych przypadków Covida. Wprowadzają lockdown...
The Victorian government has just announced new coronavirus restrictions for Greater Melbourne in response to the latest outbreak. #COVID19Vic#COVID19 The following will apply from 6pm tonight for everyone in the Greater Melbourne region: https://t.co/eM8BW0xRaZ">pic.twitter.com/eM8BW0xRaZ
@MaTt_BarcaFan kontuzje, pierwsza piątka ze sobą rozegrała chyba tylko kilkanaście meczów w sezonie, no i brak punktów z ławki. Dopiero po przyjściu Fourniera ławka zaczęła coś rzucać. Tylko, że sam Evan po jakichś 2 spotkaniach dostał Covid i nie było go dwa tygodnie. Do tego Brown wypadł na PO i mimo, że rzeczywiście czubek składu wygląda nieźle, to brak głębi, szczególnie doświadczonej, bo na ten moment z ławki najlepiej wygląda 2 rookies
@Mario96w ja spoko, choć wczoraj mnie coś ala przeziębienie lekkie złapało. Ale już taka koleżanka co ze mną była, czy jej chłopak gorączki mieli 1. dnia i nocy
3
Tak jest! Wygrywamy pierwszy mecz kwalifikacyjny do IO z Czechami w koszykówce 3x3! Za godzinę mecz z Mongolią!
2
Jak ja uwielbiam górskie etapy kolarskie. Ta atmosfera! ❤️
2
Jest pierwszy set dla Polek!
W ogóle mecz komentuje Jacek Laskowski z żoną, taka ciekawostka
1
@Zoker ja to nigdy z matmą problemów nie miałem. Po prostu egzamin ósmoklasisty wydawał mi się strasznie pogmatwany, w sensie formułowania zadań. Może się po prostu już przyzwyczaiłem do zadań typowo licealnych i gdy widzę zadania z treścią typu "Agata podzieliła sznurek na ileś części" to troszkę trzeba się nagłowić :D
0
Przejrzałem dzisiejszy egzamin ósmoklasisty z matmy i jak dla mnie wydawał się trudniejszy niż matura podstawowa :D
23
Nieźle
https://x.com/RexChapman/status/1397270263088271362
0
Wytłumaczy ktoś na priv wiadomą sytuację? :D
3
W Melbourne jest 9 nowych przypadków Covida. Wprowadzają lockdown...
14
Piesio się w tańcu nie pierdzieli
https://x.com/bayoubabineaux/status/1396536151591243780
4
Nienormalna statystyka! :O
20
Człowiek mem XD
4
Pepuncio ♥
53
XD
Pozdrawiam
34
Zwycięzca Eurowizji wtedy byłby raczej znany
https://x.com/JkmMikke/status/1395682672509345795
27
XD
I ta odpowiedź Amp Futbol XD
1
@Encore liczyłem po cichu na porażkę i mecz z 76ers, ale nie będę narzekać :D
No i widać co się dzieje, gdy Tatum dostaje calle. Przyszły MVP ❤️
1
@MaTt_BarcaFan kontuzje, pierwsza piątka ze sobą rozegrała chyba tylko kilkanaście meczów w sezonie, no i brak punktów z ławki. Dopiero po przyjściu Fourniera ławka zaczęła coś rzucać. Tylko, że sam Evan po jakichś 2 spotkaniach dostał Covid i nie było go dwa tygodnie. Do tego Brown wypadł na PO i mimo, że rzeczywiście czubek składu wygląda nieźle, to brak głębi, szczególnie doświadczonej, bo na ten moment z ławki najlepiej wygląda 2 rookies
1
@Mario96w ja spoko, choć wczoraj mnie coś ala przeziębienie lekkie złapało. Ale już taka koleżanka co ze mną była, czy jej chłopak gorączki mieli 1. dnia i nocy
0
@clyde J&J w zeszły piątek
11
Buona Sera! ❤️
0
@Danchos bogaty
0
i Mats i Ansu operowani przez Cugata, obaj mają potem problemy? Czyżby doktur się skończył?
0
Co tu się odwala XD
31
Wow
1
@michaleu przecież Lille jest liderem
3
Dobrze myślę, że dzisiejsze ewentualne zwycięstwo da dziewczynom tryplet? ❤️
6
Karny i mamy 2-0! Vamos ❤️❤️❤️
5
Iga na Legie chciała Zdążyć po prostu na spokojnie :D
0
Na własne życzenie...
2
Wystarczyło wyłączyć i chłopaki zaczęli strzelać :D