3

Tak jest! Wygrywamy pierwszy mecz kwalifikacyjny do IO z Czechami w koszykówce 3x3! Za godzinę mecz z Mongolią!

2

Jak ja uwielbiam górskie etapy kolarskie. Ta atmosfera! ❤️

2

Jest pierwszy set dla Polek!
W ogóle mecz komentuje Jacek Laskowski z żoną, taka ciekawostka

1

@Zoker ja to nigdy z matmą problemów nie miałem. Po prostu egzamin ósmoklasisty wydawał mi się strasznie pogmatwany, w sensie formułowania zadań. Może się po prostu już przyzwyczaiłem do zadań typowo licealnych i gdy widzę zadania z treścią typu "Agata podzieliła sznurek na ileś części" to troszkę trzeba się nagłowić :D

0

Przejrzałem dzisiejszy egzamin ósmoklasisty z matmy i jak dla mnie wydawał się trudniejszy niż matura podstawowa :D

0

Wytłumaczy ktoś na priv wiadomą sytuację? :D

3

W Melbourne jest 9 nowych przypadków Covida. Wprowadzają lockdown...


14

Piesio się w tańcu nie pierdzieli
https://x.com/bayoubabineaux/status/1396536151591243780

4

Nienormalna statystyka! :O


20

Człowiek mem XD


4

Pepuncio ♥


53

XD
Pozdrawiam


34

Zwycięzca Eurowizji wtedy byłby raczej znany
https://x.com/JkmMikke/status/1395682672509345795

27

XD
I ta odpowiedź Amp Futbol XD



1

@Encore liczyłem po cichu na porażkę i mecz z 76ers, ale nie będę narzekać :D
No i widać co się dzieje, gdy Tatum dostaje calle. Przyszły MVP ❤️

1

@MaTt_BarcaFan kontuzje, pierwsza piątka ze sobą rozegrała chyba tylko kilkanaście meczów w sezonie, no i brak punktów z ławki. Dopiero po przyjściu Fourniera ławka zaczęła coś rzucać. Tylko, że sam Evan po jakichś 2 spotkaniach dostał Covid i nie było go dwa tygodnie. Do tego Brown wypadł na PO i mimo, że rzeczywiście czubek składu wygląda nieźle, to brak głębi, szczególnie doświadczonej, bo na ten moment z ławki najlepiej wygląda 2 rookies

1

@Mario96w ja spoko, choć wczoraj mnie coś ala przeziębienie lekkie złapało. Ale już taka koleżanka co ze mną była, czy jej chłopak gorączki mieli 1. dnia i nocy

0

@clyde J&J w zeszły piątek

11

Buona Sera! ❤️


0

@Danchos bogaty

0

i Mats i Ansu operowani przez Cugata, obaj mają potem problemy? Czyżby doktur się skończył?

0

Co tu się odwala XD


31

Wow


1

@michaleu przecież Lille jest liderem

3

Dobrze myślę, że dzisiejsze ewentualne zwycięstwo da dziewczynom tryplet? ❤️

6

Karny i mamy 2-0! Vamos ❤️❤️❤️

5

Iga na Legie chciała Zdążyć po prostu na spokojnie :D

0

Na własne życzenie...

2

Wystarczyło wyłączyć i chłopaki zaczęli strzelać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?