Wgl ostatnio na Eleven leciał dokument o Luisie Suarezie, w opisie był opisany Urugwajczyk, więc myślę nagram sobie. Dzisiaj włączam, a tu dokument o Suarezie z lat 50-tych XD
Meczu nie oglądałem, ale czytam coś o faulu przy bramce Benzemy i niepodyktowanym karnym dla Chelsea? Prawda to? Bo jeśli tak to rzeczywiście pan Ceferin ukarał Real
Lionel Messi nie strzelił jeszcze żadnego hat-tricka w tym sezonie
Lionel Messi is about to complete his first Barça season without having scored a single hat-trick. Well, there's six games left... [md] https://t.co/RBudPQCfNL">pic.twitter.com/RBudPQCfNL
‼️ Z okazji urodzin Rydzyka pod Radiem Maryja odbędzie się pikieta, a jej motywem będzie Satanistyczna Orgia
💬My Torunianie i Torunianki nie mamy nic wspólnego z działaniami Rydzyka. Dlatego proszę aby naszego kochanego Torunia z tym panem nie łączyć!- mówi posłanka @JoankaSW
6
Holy shit. Co się odwaliło w meczu Celtics ❤️
9
Wczorajszą pierwszą rundę draftu NFL oglądało więcej osób niż finały NBA czy Oscary. NFL w USA nie ma konkurencji
0
@chudymc tak, gra na takim poziomie, na tej pozycji, tyle lat jest dziwna
2
Wybrany z numerem 3. w tegorocznym drafcie NFL - Trey Lance jest krócej na tym świecie, niż MVP ostatniego Super Bowl - Tom Brady jest w lidze NFL! :O
2
No i status: abiturient... zleciało szybko :/
1
@fart najprawdopodobniej Broncos to będą. Rodgers chce zachodnie wybrzeże
1
Zaczynamy NFL Draft! ♥
3
hahah cudo ♥
3
już o 2 ♥
jeden z najciekawszych dni roku
39
Żukowska znowu nie skorzystała z szansy
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@batoosz to jest zwykły kanał Canal+, po prostu nazywa się premium
1
@MesQueUnClub96 przecież to jest po prostu zwykłe Canal+
2
Już dzisiaj w nocy draft ligi NFL! ♥
34
RIP
23
Wgl ostatnio na Eleven leciał dokument o Luisie Suarezie, w opisie był opisany Urugwajczyk, więc myślę nagram sobie. Dzisiaj włączam, a tu dokument o Suarezie z lat 50-tych XD
16
Julki z tt w rozpaczy XD
19
Jaki to jest dzban
2
@Catalanian1991 takie coś znalazłem. Szczerze? Dla mnie karny
https://x.com/zb_media_10/status/1387142337340624901
0
Meczu nie oglądałem, ale czytam coś o faulu przy bramce Benzemy i niepodyktowanym karnym dla Chelsea? Prawda to? Bo jeśli tak to rzeczywiście pan Ceferin ukarał Real
9
Lionel Messi nie strzelił jeszcze żadnego hat-tricka w tym sezonie
2
@lukas10 wiadomo, urodziny @zadafcb to i kibice muszą wrócić
66
Coś pięknego ❤️
10
Program Młodej Lewicy w kwestii sportowej XD
https://x.com/rusherflyyy/status/1386378844807081986
0
Co to za skład? XD
0
O co chodzi w kontrowersjach w meczu kobiet?
11
Za takie coś Lenglet oglądał w tym sezonie czerwo
1
Chłop dziś juz zdążył Lengleta i Busiego z Albą pomylić XD
8
Wiosna Biedronia to jest taki mem XD
3
No i żem ino włączył dziewczyny i 1-1 :(