0

@zawsze_barca Według żydowskiego kalendarza dzień zaczyna się od zachodu Słońca. Więc zmarł w Piątek, cała Sobota i Zmartwychwstał trzeciego dnia, czyli w nocy z Soboty na Niedzielę. Dlatego Liturgię Wigilii Paschalnej świętuje się wieczorem w Sobotę

19

W stanie Georgia wprowadzono obowiązek okazania dowodowu tożsamości podczas wyborów. Oczywiście uznano to za rasistowskie prawo XD
Akcję potępiła m.in. linia lotnicza Delta, która sama wymaga dowodowu tożsamości, aby korzystać z jej usług XD
https://x.com/Breaking911/status/1377391336429514752

3

@Quavosk tak, bo to do nas przyjeżdżają ;)

6

Dzisiaj o 20 na TV Puls "Pasja" Gibsona

0

@paweldunajecfcb zależy co potem planujesz, ale jest to dobry wynik jak najbardziej

11

Nie wiem skąd niektórzy prawo jazdy biorą... Parkować 5 metrów od skrzyżowania, przy podwójnej ciągłej...

3

Khitag Pliev dosłownie zgubił palca podczas walki MMA


https://x.com/TimWheatonMMA/status/1377807350237704192

1

@LS Na szczęście Wielki Post się właśnie skończył ;)

6

0

@Quavosk Prada czy jakaś tam Gabana, bo Solejukowa w Ranczo coś mówiła

0

Dzisiaj początek sezonu MLB! ♥

/photo/1

11

0

Skład


23

Dzicz


3

Dzisiaj powrót fanów do TD Garden ♥


1

@katalonia15 złota zasada. Nie stawiać sportów amerykańskich

24

Prezes Kongresu Polskiego Biznesu, wiceprezes KORWiN, członek Rady Liderów Konfederacji, doradca podatkowy, ekonomista, kibic FC Barcelony - Sławomir Mentzen został sponorem tytularnym klubu KP Start Toruń!


3

@Barca1992 to wczorajsze siedzenie w krzakach i robienie zdjęć ludziom wychodzącym z kościoła. Chcieli się poczuć jak przodkowie XD

5

@mat32 i raczej nie przychodzi się z wieńcami XD

7

widzę było niżej, pardon

58

Oj młode będzie miało wpierdziel w domu :D
https://x.com/EoinHiggins_/status/1376172493375954946

7

Ale piłeczkę dał Alba. Świetny jest w tym sezonie

1

Współpraca Pedri-Alba ❤️

8

Odbiór Pedriego i asysta (?) Alby ❤️

1

@Tomason jak taki Latifi czy Mazepin pięknie pojadą w Mercu, to wtedy się okaże, że każdy

0

@qbuteq myślę, że strategia wcale nie była zła

11

I pomyśleć, że jakby Max poczekał wtedy przed 4-ką, to by wygrał :(
Ale wyścig świetny

1

@bartekvisca oczywiście. To była przewidywana po prostu strategia.

0

@bartekvisca taka była strategia pokazana przed wyścigiem. Chyba, że będą robić jeszcze jeden pit stop na miękkie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?