Zenit St Peterburg are interested in signing Samuel Umtiti. Barcelona are open to sell him, it’s up to the player who also has offers from other clubs in Europe. Negotiations on. 🔵 #FCB#Zenit@MatteMoretto
@Chwytak jak to nie ma? Przecież w każdym amerykańskim sporcie, poza MLB jest salary cap. A nawet tam, jest luxury tax za zbyt duże wydatki Tam to akurat jest, ponieważ nie ma spadków i awansów i jest ogólnie inna konstrukcja lig, więc Salary Cap jest po to, aby utrzymać wyrównany poziom w ligach
3
@A_Gomesinho_21 tutaj nie chodzi o to, czy jest to złe czy nie, po prostu porównywanie tego do sportów amerykańskich jest śmieszne
3
Co do tego niby "modelu amerykańskiego"
https://x.com/rafalzochowski/status/1384024777493422089
23
Piękny timing XD ♥
15
Oooooo, prosimy, jak najbardziej
26
Ekspert się wypowiedział
8
Gol na 4-0 ♥
4
@Chaoss szczególnie, że pokazali klasyfikację kierowców na jakieś 2 okrążenia przed końcem
0
@Nieznajomy obaj mieli. Max przy restarcie i przy picie, a Hamilton z czerwoną flagą
0
No i zamiast kilkunastu punktów nad Mercem, RB ma 7 pkt straty. Ech, Checo...
0
Sergioooooooo.... A mozna było tyle punktów nad Mercem zdobyć
0
Start lotny! Czyli gorzej dla Hamiltona, lepiej dla czołówki
2
Fulham prowadzi, Hamilton wypadł, Barca z CDR. Elegancko
0
Ale AT zrobiła Gasly'ego w bambuko
0
@qbuteq w deszczu DRS nie ma
3
Ale start Maxa!
1
Deszczowe GP. To będzie coś!
32
Wiceprezes partii KORWiN, Poseł na Sejm IX Kadencji, nauczyciel i przedsiębiorca - Artur Dziambor również oglądał wczorajszy finał ♥
1
@Ghazul3293 o ile w sportach europejskich zgodzę się, to w USA jest to praktycznie mus. Wytłumaczyłem wyżej
6
@Chwytak jak to nie ma? Przecież w każdym amerykańskim sporcie, poza MLB jest salary cap. A nawet tam, jest luxury tax za zbyt duże wydatki
Tam to akurat jest, ponieważ nie ma spadków i awansów i jest ogólnie inna konstrukcja lig, więc Salary Cap jest po to, aby utrzymać wyrównany poziom w ligach
0
@SinMistico kasowali dziś dużo czasów. Było konsekwentnie
1
@KapiFCB nieprawda. W Q3 jechał na softach jak reszta. Po prostu pojechał słabo
3
W Ontario w Kanadzie dopiero się dzieje... Dramat
0
@Encore w każdym amerykańskim sporcie jest draft
1
Dokładnie 21 lat temu w 6. rundzie draftu NFL wybrany został GOAT - Tom Brady ❤️
2
Świetny artykuł o Adamie Schefterze w wykonaniu Kuby Kazuli. Jak Romero czy Belcher w piłce to tier 1, to Schefter jest nad nimi kilka klas ;)
https://newonce.sport/artykul/adam-schefter-krol-transferowych-newsow-nfl
3
LaMarcus Aldridge kończy karierę
56
Tak było
15
Jak nie mówić eeeee i yyyyy
https://video.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t42.1790-2/173624485_510967036928531_7759494901910076893_n.mp4?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=985c63&efg=eyJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6InN2ZV9zZCJ9&_nc_ohc=hdAu7O_jRTEAX-frRn5&_nc_ht=video.fwaw3-1.fna&oh=d842c3995be5bf1b71169c760e1c41f8&oe=607804E4
1
Oj dobrze, że oglądam baseball zamiast tego szajsu z tego co czytam
20
Chłop postanowił się bić z jednym najlepszych zawodników futbolu amerykańskiego w historii. Nie skończyło się to dobrze XD
https://x.com/SlayWay24/status/1382347519129161729