3

@A_Gomesinho_21 tutaj nie chodzi o to, czy jest to złe czy nie, po prostu porównywanie tego do sportów amerykańskich jest śmieszne

3

Co do tego niby "modelu amerykańskiego"
https://x.com/rafalzochowski/status/1384024777493422089

23

Piękny timing XD ♥


15

Oooooo, prosimy, jak najbardziej


26

Ekspert się wypowiedział


8

Gol na 4-0 ♥

4

@Chaoss szczególnie, że pokazali klasyfikację kierowców na jakieś 2 okrążenia przed końcem

0

@Nieznajomy obaj mieli. Max przy restarcie i przy picie, a Hamilton z czerwoną flagą

0

No i zamiast kilkunastu punktów nad Mercem, RB ma 7 pkt straty. Ech, Checo...

0

Sergioooooooo.... A mozna było tyle punktów nad Mercem zdobyć

0

Start lotny! Czyli gorzej dla Hamiltona, lepiej dla czołówki

2

Fulham prowadzi, Hamilton wypadł, Barca z CDR. Elegancko

0

Ale AT zrobiła Gasly'ego w bambuko

0

@qbuteq w deszczu DRS nie ma

3

Ale start Maxa!

1

Deszczowe GP. To będzie coś!

32

Wiceprezes partii KORWiN, Poseł na Sejm IX Kadencji, nauczyciel i przedsiębiorca - Artur Dziambor również oglądał wczorajszy finał ♥


1

@Ghazul3293 o ile w sportach europejskich zgodzę się, to w USA jest to praktycznie mus. Wytłumaczyłem wyżej

6

@Chwytak jak to nie ma? Przecież w każdym amerykańskim sporcie, poza MLB jest salary cap. A nawet tam, jest luxury tax za zbyt duże wydatki
Tam to akurat jest, ponieważ nie ma spadków i awansów i jest ogólnie inna konstrukcja lig, więc Salary Cap jest po to, aby utrzymać wyrównany poziom w ligach

0

@SinMistico kasowali dziś dużo czasów. Było konsekwentnie

1

@KapiFCB nieprawda. W Q3 jechał na softach jak reszta. Po prostu pojechał słabo

3

W Ontario w Kanadzie dopiero się dzieje... Dramat


0

@Encore w każdym amerykańskim sporcie jest draft

1

Dokładnie 21 lat temu w 6. rundzie draftu NFL wybrany został GOAT - Tom Brady ❤️


2

Świetny artykuł o Adamie Schefterze w wykonaniu Kuby Kazuli. Jak Romero czy Belcher w piłce to tier 1, to Schefter jest nad nimi kilka klas ;)
https://newonce.sport/artykul/adam-schefter-krol-transferowych-newsow-nfl

3

LaMarcus Aldridge kończy karierę


56

Tak było

/photo/1

1

Oj dobrze, że oglądam baseball zamiast tego szajsu z tego co czytam

20

Chłop postanowił się bić z jednym najlepszych zawodników futbolu amerykańskiego w historii. Nie skończyło się to dobrze XD
https://x.com/SlayWay24/status/1382347519129161729

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?