@msmsms nie no myślę, że jak rozumowanie dobre, a po prostu doliczyłeś jedną podstawę to nie będzie wszystkiego cięte. A jak reszta? Mi nie poszedł dowód geometryczny i podpunkt b w 14. Mam też za dużo odpowiedzi w trygo, więc pewnie z 1/2 pkt mniej, i nie byłem pewien zamkniętego z wielomianami. Ale reszta spoko, więc w zależności od małych punktów, ale myślę że tak z ok. 80
Ważący 105 kg zawodnik futbolu amerykańskiego - DK Metcalf pobiegł wczoraj 100 m w czasie 10.37! :O
DK Metcalf officially finishes in 9th Place of his heat, with a time of 10.37! Incredible race for a 6’3 235 pound @NFL receiver!!! 🔥🔥🔥 https://t.co/5i8uR8hEoP">pic.twitter.com/5i8uR8hEoP
Najbardziej szkoda chyba sytuacji z samego początku 2. połowy. Araujo by to na luziku skończył. Dzisiaj absolutny brak komunikacji. Najgorszy możliwy wynik
0
Na własne życzenie...
2
Wystarczyło wyłączyć i chłopaki zaczęli strzelać :D
2
jak cos piszcie priv o link do Barcy B
31
Pan Poseł Gdula zezłomowany
1
@Nazio87 przecież w innych krajach, np. Wielkiej Brytanii było to samo
1
@Roni/VEB SGH, UW, jeśli się nie dostanę to UMCS
FiR
2
No i po niemieckim, i po maturach. Teraz czekać na wyniki
@Wossi61FCB @msmsms
0
@msmsms w porównaniu z zeszłym to niebo a ziemia
0
Geografia bardzo przyjemna
0
@msmsms nie no myślę, że jak rozumowanie dobre, a po prostu doliczyłeś jedną podstawę to nie będzie wszystkiego cięte. A jak reszta? Mi nie poszedł dowód geometryczny i podpunkt b w 14. Mam też za dużo odpowiedzi w trygo, więc pewnie z 1/2 pkt mniej, i nie byłem pewien zamkniętego z wielomianami. Ale reszta spoko, więc w zależności od małych punktów, ale myślę że tak z ok. 80
5
No trochę błędów jest, niektórych głupich, ale ok 80% powinno być z matmy rozszerzonej
@msmsms @Wossi61FCB
1
Ech :(
8
Też o tym myślałem
7
Tak było
https://x.com/TrollFootball/status/1391684658526490625
6
Ważący 105 kg zawodnik futbolu amerykańskiego - DK Metcalf pobiegł wczoraj 100 m w czasie 10.37! :O
0
No i zepsuli urodziny Dziady
20
Klasa ♥
1
Niezrozumiana jak dla mnie strategia RB
0
@msmsms szkoda, że muszę myśleć jeszcze o niemieckim :D
Nie mówiąc o geo i matmie rozszerzonej
1
No i nadszedł ten dzień roku, w którym ludzie Cię lubią. Byle do jutra :D
Miłego dnia wszystkim, i dziś kciuki za Seville ❤️
5
Najbardziej szkoda chyba sytuacji z samego początku 2. połowy. Araujo by to na luziku skończył. Dzisiaj absolutny brak komunikacji. Najgorszy możliwy wynik
21
To nie jest kartka? XD
0
Absolutny brak komunikacji u nas
1
Ale mnie łysy denerwuje. Piłka na środku boiska a ten się sra o pół metra
0
Oczywiście kwalifikacje zaczną się 10 minut później... Akurat jak Barca za nieco ponad godzinę
0
@RomanHoffer Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
21
Klasyk ♥
https://x.com/eMJot23/status/1071316253351047169
12
Najman XD
41
Piękne ♥
0
Złoto ♥