0

Złoto ♥


0

@MNSbEstEver @Wilczeq ogólnie w hokeju takie walki to coś normalnego. Jak widać nawet sędziowie nie reagują na początku. Zazwyczaj dzieje się tak po jakichś ostrzejszych wejściach, czy coś. Co dokładnie tu się stało, nie wiem :D
a no tak, jak napisał @KoziBe. Mecz wcześniej zawodnik Capitals zachował się mocno kijowo

6

Coś pięknego ❤️


3

Ile się wczoraj naczytałem narzekań na CKE, że matma taka trudna, że wychodzi poza schemat. Patrzę, a tu dwa zadania żywcem przepisane z matury z 2014 XD

2

Tacko ♥


2

Co jednak znaczy trener w piłce. Tuchel Top

5

Ja już to znam. Zaraz jakaś kontra 1-1 i potem Casemiro w 85. na awans

5

Bardzo dobrze, że sędzia nie gwiżdże tego kładzenia się zawodników na własnej połowie

8

Kuciński w formie XD


2

@Zoker rozszerzenia są nadal trudne. Ale prawda, podstawa to banał. Nie wiem jak można nie zdać, szczególnie matmy. Choć nie będę krakał, bo sam jestem w trakcie :D

0

@paweldunajecfcb jak co roku

1

Matma tradycyjnie banalna

0

@damianex10 ja po prostu chcę mieć dwa języki :D
Bo niemeicki u mnie szczerze mocno średnio, ale jakoś zdać, mam nadzieję, że go zdam :D

2

@LuisSalvano oczywiście, tylko, że ja niemiecki podstawowy zdaję ;)

0

Jak dobrze, że jutro matma. Najprostszy egzamin, można się dzisiaj spokojnie nabombolic

2

@IronSanHybrid spoko. Czytanie takie se, ale temat rozprawki podpasowal. Do Rancza się odwołałem

3

@IronSanHybrid 1 temat Rozprawki Lalka
2 temat Ziemia Obiecana Reymonta
A w czytaniu była Zemsta Fredry

2

Najciekawszy moment wyścigu :D
Walka o 1 Punkt

5

Mazepin........

5

Ale restart Maxa!

0

Co tu Kimi zrobił? W szoku jestem

0

@mkord Tatum ogórkiem też nie jest ;)

0

@mkord szukałem dosłownie 3 minutki ;)
Ale proszę bardzo - Jamal Mashburn ma dwa mecze z 50. w latach 90-tych
Purvis Short - dwa w 80-tych
I pewnie mógłbym jeszcze wymieniać zawodników z co najmniej jednym takim wynikiem.
Oczywiście, teraz takie wyniki są o wiele częstsze, ale gadanie, że jest to zarezerwowane tylko dla top 5 zawodników w lidze jest śmieszne

0

@ptrx Aston niby nie wyglądał świetnie w treningach, więc się spodziewałem, że ktoś z nich odpadnie, ale patrząc na wynik Vetella, rzeczywiście bardzo słabo

0

Ricciardo odpada w Q1!

1

Oj ledwo się trzyma ten garnitur XD
Myles to potwór ♥

/photo/1

0

@mkord wiadomo, taki Tom Chambers to był top 5 zawodnik w lidze, kiedy rzucał 60 pkt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mkord wiadomo, że wtedy była inna gra i rzeczywiście jest o wiele łatwiej zdobyć więcej punktów, głównie też przez to, że jest grane za 3, ale no pisanie tego akurat po meczu Tatuma? Toż to top-15 zawodnik w lidze

0

@mkord a patrz, nadal było sporo spotkań z 50,60+ punktami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?