1

Szkoda, że Messi się nie wykartkowal przed dzisiaj. Oby zrobił to za tydzień z RSSS, bo po Valladolid ciężki terminarz

13

@MarcelNJ11 Iniesta też królem statystyk nigdy nie był

2

Kiedy ostatni raz graliśmy w poniedziałek? La Manita z Realem?

1

@Encore wiadomo, ale w piłce zdarzały się przypadki zawodników grających na przyzwoitym poziomie koło 40-tki. Tom w wieku 44 lat wygrywa Super Bowl, nie da się tego chyba z niczym porównać. Coś jakby MJ po powrocie do NBA do Wizards wygrał z nimi mistrzostwo

0

@Encore myślę, że dla Toma nie ma porównania w żadnym sporcie. Bezprecedensowe jest to co robi.
A jak już do kogoś to tylko Messi/MJ, itd ;)

1

@Encore Tomuś ❤️
Żaden zawodnik powyżej 39. roku życia (oprócz kopaczy) nie grał na wysokim poziomie. Brady miesiąc temu wygrał Super Bowl, a w sierpniu skończy 44 lata ;)
GOAT

4

Tymczasem Tom Brady przedłużył kontrakt z Bucs. Kontrakt kończy się w 2023 roku, kiedy Brady będzie miał 46 (!) lat :O


8

12

Holy shit


0

@udarpawarotam przecież w rewanżu z Liverpoolem w pierwszej połowie też mieliśmy z 3 setki

18

1

Real by z tego miał 3 bramki co najmniej

3

Drużyna MLB - Texas Rangers od początku sezonu baseballowego będzie grala przy pełnych trybunach ❤️


0

95. Minuta
0-3
I wtedy wbija wielki Samu
I robi to:


Marzenie ❤️

20

i tak to właśnie jest


2

@Gomess no raczej czarne trochę za mało kontrastowe w porównaniu do domówek PSG

0

@Barca1992 w prywatnej służbie zdrowia ludzie będą umierać pod płotami!.... oh wait
Ciekawe czy też składki zawieszą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

25

18

30

Głosy otrzymał również Samu XD ♥
https://x.com/FCBW_A7/status/1368670457386446852

5

20

Były sekretarz gminy Wilkowyje, prezes Radia Wilkowyje, kierownik domu kultury gminy Wilkowyje, przewodniczący rady parafialnej w Wilkowyjach, dyrektor biura senatorskiego senatora Pawła Kozioła, poseł na Sejm RP oraz wicepremier RP - Arkadiusz Czerepach odniósł się do zwycięstwa Joana Laporty w dzisiejszych wyborach prezydenckich


1

@DonMatteo901 mieć ten luz

6

Tak jest Fulham! ❤️
Lecim po utrzymanie!

26

Piękne zdjęcie ♥

/photo/1

8

Jeszcze dziś remis w derbach Madrytu i zwycięstwo Wodza i mamy piękny weekend! ♥

7

0

Druga, Czwarta i Piąta muszą być dla Jana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?