@BartqRKO dokładnie. Zawsze w takiej sytuacji ktoś podaje liczby z LM np. No ok, ale gdzie tu porównywać mecz w Sobotę o 20 z meczem w środku nocy z niedzieli na poniedziałek
Świetna oglądalność Super Bowl w Europie! 2 mln w Niemczech, pewnie z dwa razy tyle w UK. 350 tysięcy we Włoszech., ponad 300 tys. we Francji. Ale pamiętajmy, nikt tego poza USA nie ogląda. ;)
1
@swiergol2 no wolałem Crvenę. Jedynie co mi się w Galacie nie podoba to daleki wyjazd, ale poza tym, bardzo dobrę losowanie
0
Nie jest źle. Mogło być lepij, mogło być gorzyj
0
oj coś czuję Spartak...
3
Memphis z Mistrzem ;)
4
@deyna2018 widziałem gdzieś artykuł, że królowe więcej wojen wywołały niż królowie
https://www.economist.com/europe/2017/06/01/who-gets-into-more-wars-kings-or-queens
0
znowu syreny w Kijowie
0
Elegancki meczyk widzę mnie ominął. Nadrobiłem szybko skrót. Jak zagrał nasz młody talent Pług?
1
Ale pączusie pyszne wleciały. Smacznego wszystkim ❤️
5
Tymczasem Mitro pobił rekord Championship w ilości goli w sezonie. A do końca sezonu jeszcze 14 kolejek ;)
COYW
0
Niestety, wygląda na to, że Lockout w MLB się przedłuży znacząco... Co oznacza najprawdopodobniej skrócenie sezonu
12
Ale Kondogbia dziś partidazo
1
@paweldunajecfcb na zasadzie wymiany picków do draftu i/lub zawodników
0
@Dejwol inaczej, "drużyny atakującej". Lepiej?
0
@Zielony55 ofensywny, czyli ten którego drużyna była przy piłce i zdobyła bramkę
2
@Naturopata przecież to jest logiczne. Gol jest zaliczony ostatniemu ofensywnemu zawodnikowi, który dotknął piłkę
0
@norbi77 ale różnica znacząca ;)
2
@The_Man no to, że się odbiła od niego. Gol Auby i nie ma co dyskutować
11
@franiu no nie jest on durny. Gol idzie na konto ostatniego zawodnika ofensywnego, który dotknął piłkę. Logiczny przepis
7
@kiper09 @Recha_0684 @franiu radzę douczyć się przepisów. Co innego jak piłka pójdzie po obrońcy/bramkarzu, a co innego jeśli od zawodnika ofensywnego
2
@norbi77 no jest duża różnica między obrońcą, a zawodnikiem ofensywy. Tu nie ma co dyskutować, gol Auby
11
@KSSniper yyyy... przecież to oczywisty gol Auby. Tu nie ma co nawet dyskutować
1
Ale ludzie niektórzy popisują się znajomością przepisów. Ewidentny i słuszny gol Auby
13
Zmarł Witold Paszt
9
Znowu tak blisko medalu... Michalski 0.08s od medalu i zajmuje 4. miejsce...
0
Walijewej nie idzie w tym przejeździe
0
@Jackazz jak będzie wiadomo, to wrzucę na pewno ;)
7
terminarz Panthers Wrocław na najbliższy sezon ELF ;)
@fart @Verema @BartqRKO @JackH @Roni/VEB @Mistrzu888 @kamil295 @BorzyKrzys @PatrychoO @KapiFCB
0
@BorzyKrzys no Białkowski tutaj tweet wybitnie słaby
2
@BartqRKO dokładnie. Zawsze w takiej sytuacji ktoś podaje liczby z LM np. No ok, ale gdzie tu porównywać mecz w Sobotę o 20 z meczem w środku nocy z niedzieli na poniedziałek
12
Świetna oglądalność Super Bowl w Europie! 2 mln w Niemczech, pewnie z dwa razy tyle w UK. 350 tysięcy we Włoszech., ponad 300 tys. we Francji. Ale pamiętajmy, nikt tego poza USA nie ogląda. ;)
@fart @Roni/VEB @PatrychoO @Mistrzu888 @kamil295 @Verema @JackH @KapiFCB @Encore @BartqRKO