1

@swiergol2 no wolałem Crvenę. Jedynie co mi się w Galacie nie podoba to daleki wyjazd, ale poza tym, bardzo dobrę losowanie

0

Nie jest źle. Mogło być lepij, mogło być gorzyj

0

oj coś czuję Spartak...

3

Memphis z Mistrzem ;)


4

@deyna2018 widziałem gdzieś artykuł, że królowe więcej wojen wywołały niż królowie
https://www.economist.com/europe/2017/06/01/who-gets-into-more-wars-kings-or-queens

0

znowu syreny w Kijowie


0

Elegancki meczyk widzę mnie ominął. Nadrobiłem szybko skrót. Jak zagrał nasz młody talent Pług?

1

Ale pączusie pyszne wleciały. Smacznego wszystkim ❤️

5

Tymczasem Mitro pobił rekord Championship w ilości goli w sezonie. A do końca sezonu jeszcze 14 kolejek ;)
COYW


0

Niestety, wygląda na to, że Lockout w MLB się przedłuży znacząco... Co oznacza najprawdopodobniej skrócenie sezonu


12

Ale Kondogbia dziś partidazo

1

@paweldunajecfcb na zasadzie wymiany picków do draftu i/lub zawodników

0

@Dejwol inaczej, "drużyny atakującej". Lepiej?

0

@Zielony55 ofensywny, czyli ten którego drużyna była przy piłce i zdobyła bramkę

2

@Naturopata przecież to jest logiczne. Gol jest zaliczony ostatniemu ofensywnemu zawodnikowi, który dotknął piłkę

0

@norbi77 ale różnica znacząca ;)

2

@The_Man no to, że się odbiła od niego. Gol Auby i nie ma co dyskutować

11

@franiu no nie jest on durny. Gol idzie na konto ostatniego zawodnika ofensywnego, który dotknął piłkę. Logiczny przepis

7

@kiper09 @Recha_0684 @franiu radzę douczyć się przepisów. Co innego jak piłka pójdzie po obrońcy/bramkarzu, a co innego jeśli od zawodnika ofensywnego

2

@norbi77 no jest duża różnica między obrońcą, a zawodnikiem ofensywy. Tu nie ma co dyskutować, gol Auby

11

@KSSniper yyyy... przecież to oczywisty gol Auby. Tu nie ma co nawet dyskutować

1

Ale ludzie niektórzy popisują się znajomością przepisów. Ewidentny i słuszny gol Auby

13

Zmarł Witold Paszt


9

Znowu tak blisko medalu... Michalski 0.08s od medalu i zajmuje 4. miejsce...

0

Walijewej nie idzie w tym przejeździe

0

@Jackazz jak będzie wiadomo, to wrzucę na pewno ;)

7

terminarz Panthers Wrocław na najbliższy sezon ELF ;)

/photo/1
@fart @Verema @BartqRKO @JackH @Roni/VEB @Mistrzu888 @kamil295 @BorzyKrzys @PatrychoO @KapiFCB

0

@BorzyKrzys no Białkowski tutaj tweet wybitnie słaby

2

@BartqRKO dokładnie. Zawsze w takiej sytuacji ktoś podaje liczby z LM np. No ok, ale gdzie tu porównywać mecz w Sobotę o 20 z meczem w środku nocy z niedzieli na poniedziałek

12

Świetna oglądalność Super Bowl w Europie! 2 mln w Niemczech, pewnie z dwa razy tyle w UK. 350 tysięcy we Włoszech., ponad 300 tys. we Francji. Ale pamiętajmy, nikt tego poza USA nie ogląda. ;)


@fart @Roni/VEB @PatrychoO @Mistrzu888 @kamil295 @Verema @JackH @KapiFCB @Encore @BartqRKO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?