1

Czyli walki New Day vs Holland i Sheamus nie będzie i szczerze? Nie narzekam

0

Ale się Wrestlemania po niefortunnym openerze rozkręciła elegancko

0

Jest i on! ❤️❤️❤️

1

ale ten nearfall na początku - cudo :O

0

W zeszłym roku Bad Bunny, w tym Logan Paul. Obaj świetnie się zaprezentowali w debiutach

2

zaczynamy pierwszą noc Wrestlemanii 38!

0

@CZAJUN_119 filmy i seriale też ludzie oglądają, a wiedzą, że aktorzy znają scenariusz

3

Już o 2 w nocy pierwsza noc Wrestlemanii 38 ;)
Karta walk na dzisiaj:

Stone Cold i Kevin Owens w KO Show
Charlotte Flair vs Ronda Rousey
Becky Lynch vs Bianca Belair
Seth Rollins vs TBA
Mysterios vs Miz & Logan Paul
Usos vs Nakamura & Boogs
Corbin vs Drew McIntyre
Sheamus & Ridge Holland vs New Day

https://x.com/moonfounded/status/1509190804992139269
@Roni/VEB @PatrychoO @negreanu @Transu96

3

(N)1ga Goatek pokonuje gładko Naomi Osakę w finale w Miami, wygrywa swój 3. turniej WTA 1000 z rzędu i jutro melduje się na 1. miejscu w rankingu pań!

0

Vamos (N)Iga Goatek!

7

GOAT oficjalnie w WWE Hall of Fame ;)


@Roni/VEB @PatrychoO @Transu96

1

@PatrychoO jutro przeca dopiero. Ale tak, będę oglądał

2

Jeśli Argentyna wygra grupę swoją to do półfinału ma ok drabinkę

1

@Roobo znana jest drabinka. Jeśli drużyny z 1. koszyka wygrają swoje grupy to Argentyna, Hiszpania i Brazylia po jednej stronie drabinki, a Francja, Anglia, Belgia i Portugalia po drugiej

0

No to w razie zwycięstw w swoich grupach: Argentyna, Hiszpania i Brazylia w jednej części drabinki

0

Już jutro pierwsza noc Wrestlemanii 38! Poznaliśmy właśnie set ;)


42

Ja pierdziele, i już 1/4 roku poszła... Daj Pan spokój...

2

@Snajper10 bo bardzo dużo pieniążków by kosztował

4

co chłop odklejony jest XD


17

91 553 kibiców na Camp Nou! WOW


1

No i manitka wbita ;)

0

za każdym razem XD


0

ale brameczki w tym klasyku XD
3-2!

1

Na szczęście mamy remis 2-2 już!

0

ajajaj. Głupie zachowanie naszej zawodniczki i karny

0

Ale golaaaaaaaazo! 1-0!

0

Rozkład jazdy znany ;)
Vamos dziewczyny!

5

Chciałbym za wczoraj Czesia Michniewicza pochwalić. Mimo że śpieszył się na konferencję, to tak jak obiecał podszedł do kibiców i z każdym sobie zdjęcie zrobił czy pionę zbił ;)

0

Noo cóż Pani Redaktor, czuje się taki no i silny, szybki i bramkostrzelny niż Łukasz Podolski, niż idol Zlatan Ibrahimović, Lewandowski Robert i Cristiano Ronaldo i Leo Messi, to są niesamowici i najlepsi strzelcy na świecie, my jesteśmy z zespołu Orły!

3

Pozdro z Chorzowa mordy! Jeszcze gole na moją brameczke, niezapomniane przeżycie ❤️

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?