Już o 2 w nocy pierwsza noc Wrestlemanii 38 ;) Karta walk na dzisiaj:
Stone Cold i Kevin Owens w KO Show Charlotte Flair vs Ronda Rousey Becky Lynch vs Bianca Belair Seth Rollins vs TBA Mysterios vs Miz & Logan Paul Usos vs Nakamura & Boogs Corbin vs Drew McIntyre Sheamus & Ridge Holland vs New Day
@Roobo znana jest drabinka. Jeśli drużyny z 1. koszyka wygrają swoje grupy to Argentyna, Hiszpania i Brazylia po jednej stronie drabinki, a Francja, Anglia, Belgia i Portugalia po drugiej
BIDEN: "A typical driver will save about a month from not having to pay gas at the pump" if they just buy an electric car. https://t.co/Rjjtj7poeJ">pic.twitter.com/Rjjtj7poeJ
Chciałbym za wczoraj Czesia Michniewicza pochwalić. Mimo że śpieszył się na konferencję, to tak jak obiecał podszedł do kibiców i z każdym sobie zdjęcie zrobił czy pionę zbił ;)
Noo cóż Pani Redaktor, czuje się taki no i silny, szybki i bramkostrzelny niż Łukasz Podolski, niż idol Zlatan Ibrahimović, Lewandowski Robert i Cristiano Ronaldo i Leo Messi, to są niesamowici i najlepsi strzelcy na świecie, my jesteśmy z zespołu Orły!
1
Czyli walki New Day vs Holland i Sheamus nie będzie i szczerze? Nie narzekam
0
Ale się Wrestlemania po niefortunnym openerze rozkręciła elegancko
0
Jest i on! ❤️❤️❤️
1
ale ten nearfall na początku - cudo :O
0
W zeszłym roku Bad Bunny, w tym Logan Paul. Obaj świetnie się zaprezentowali w debiutach
2
zaczynamy pierwszą noc Wrestlemanii 38!
0
@CZAJUN_119 filmy i seriale też ludzie oglądają, a wiedzą, że aktorzy znają scenariusz
3
Już o 2 w nocy pierwsza noc Wrestlemanii 38 ;)
Karta walk na dzisiaj:
Stone Cold i Kevin Owens w KO Show
Charlotte Flair vs Ronda Rousey
Becky Lynch vs Bianca Belair
Seth Rollins vs TBA
Mysterios vs Miz & Logan Paul
Usos vs Nakamura & Boogs
Corbin vs Drew McIntyre
Sheamus & Ridge Holland vs New Day
https://x.com/moonfounded/status/1509190804992139269
@Roni/VEB @PatrychoO @negreanu @Transu96
3
(N)1ga Goatek pokonuje gładko Naomi Osakę w finale w Miami, wygrywa swój 3. turniej WTA 1000 z rzędu i jutro melduje się na 1. miejscu w rankingu pań!
0
Vamos (N)Iga Goatek!
7
GOAT oficjalnie w WWE Hall of Fame ;)
@Roni/VEB @PatrychoO @Transu96
1
@PatrychoO jutro przeca dopiero. Ale tak, będę oglądał
2
Jeśli Argentyna wygra grupę swoją to do półfinału ma ok drabinkę
1
@Roobo znana jest drabinka. Jeśli drużyny z 1. koszyka wygrają swoje grupy to Argentyna, Hiszpania i Brazylia po jednej stronie drabinki, a Francja, Anglia, Belgia i Portugalia po drugiej
0
No to w razie zwycięstw w swoich grupach: Argentyna, Hiszpania i Brazylia w jednej części drabinki
0
Już jutro pierwsza noc Wrestlemanii 38! Poznaliśmy właśnie set ;)
42
Ja pierdziele, i już 1/4 roku poszła... Daj Pan spokój...
2
@Snajper10 bo bardzo dużo pieniążków by kosztował
4
co chłop odklejony jest XD
17
91 553 kibiców na Camp Nou! WOW
1
No i manitka wbita ;)
0
za każdym razem XD
0
ale brameczki w tym klasyku XD
3-2!
1
Na szczęście mamy remis 2-2 już!
0
ajajaj. Głupie zachowanie naszej zawodniczki i karny
0
Ale golaaaaaaaazo! 1-0!
0
Rozkład jazdy znany ;)
Vamos dziewczyny!
5
Chciałbym za wczoraj Czesia Michniewicza pochwalić. Mimo że śpieszył się na konferencję, to tak jak obiecał podszedł do kibiców i z każdym sobie zdjęcie zrobił czy pionę zbił ;)
0
Noo cóż Pani Redaktor, czuje się taki no i silny, szybki i bramkostrzelny niż Łukasz Podolski, niż idol Zlatan Ibrahimović, Lewandowski Robert i Cristiano Ronaldo i Leo Messi, to są niesamowici i najlepsi strzelcy na świecie, my jesteśmy z zespołu Orły!
3
Pozdro z Chorzowa mordy! Jeszcze gole na moją brameczke, niezapomniane przeżycie ❤️