1

Moje serduszko się uraduje jak dziś w pierwszym zobaczę Jandro

9

no nie wygląda to dobrze dla kolegi


0

@Pasiak Leandro. Legenda absolutna, no ale 39 lat w tym roku będzie już

0

@Isso89 kontuzja pleców :/

0

Janusz Gol!!!! Nigdy nie spadnie! Nasz Górnik nigdy nie spadnie!

0

No i poszedł... witamy w 1. lidze. Najważniejszy mecz sezonu a nie ma Śpiączki i teraz jeszcze Dziwniel zmiana :/

3

Czyżby #8 od przyszłego sezonu? Oby


7

I jak to się mawia: Zmiana kodu na 2 z przodu. Dobrej nocy wszystkim ;)

2

@taris jest słaby. Wygrana w F2 to akurat wyznacznik ogromny nie jest, szczególnie patrząc na to z kim wtedy Mick rywalizował. Żeby w tym Haasie jeszcze nie mieć punktów to trza się postarać

16

Najlepszy zawodnik w stawce. Nie licząc Węgier, ostatni raz dojechał do mety poza Top 2 w 2020...


1

@mekston 19 pkt*

4

Mick obok Latifiego najgorszy kierowca w stawce i nie zapraszam do dyskusji

6

Co tam się odwala w środku stawki XD

4

Kurde fela. Człowiek raz w sobotę wyjdzie i go ominie Barca, F1 i Celtics. Najgorszy jest wiatr...

0

Dobra. Występ Maryli zanim ją na zawsze zamrożą zaliczony. Można umierać

1

13

coroczne przypomnienie, że żeby nie zdać matury podstawowej z matmy to trza naprawdę być wybitnym i się niesamowicie postarać

9

17

U mnie zero emocji na tym meczu. Po tym jak Real wyczyścił tam piłkę z linii bramkowej to od razu mamie powiedziałem, że tu Real awans. Widziałem ten mecz 1000 razy, mnie te szamany nie oszukają. Oni są jak karaluchy, nie pozbędziesz się ich. Teraz tylko Alisson robi Kariusa i witamy w domu

5

Mecze NFL w Londynie na ten sezon


@fart @Roni/VEB @JackH @Verema @czółkovsky @Mistrzu888 @kamil295 @marcinK0000 @KapiFCB @BorzyKrzys

6

Tampa Bay Buccaneers vs Seattle Seahawks w listopadzie w Monachium!


@fart @Roni/VEB @marcinK0000 @kamil295 @czółkovsky @Verema @JackH @BorzyKrzys @KapiFCB @Mistrzu888

0

@peetwithbarca taki sens, że został mu rok kontraktu? No i nie zapominajmy, że od listopada to on był albo kontuzjowany albo grał beznadziejnie. Jeśli przyjdzie dobra oferta za niego, to sprzedaż będzie rzeczą oczywistą

6

Właśnie zaczął się 3. dzień draftu NFL ;)
A rozpoczął go wybór Bucs prosto z Allianz Areny w Monachium ;)


@fart @BorzyKrzys @BartqRKO @Verema @JackH @czółkovsky @KapiFCB @marcinK0000 @Mistrzu888 @kamil295

7

No i dwa ogromne trade'y po WRów!



@fart @czółkovsky @KapiFCB @marcinK0000 @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @JackH @Roni/VEB @BorzyKrzys '

0

@czółkovsky Stingley też jest kozak fest

0

@czółkovsky pamiętaj, że dwa picki Texans ;)

1

@czółkovsky e tam. NFL Draft nie ma konkurencji. Nawet finały NBA ratingowo przegrywają

2

Godzina do draftu NFL ;)

/photo/1

0

Ktoś mi może wytłumaczyć czemu w narodzie nadal panuje przekonanie, że Howard Webb nas oszukał w 2008 w meczu z Austrią? Przeca tam faul Lewego w polu karnym ewidentny, a nasz jedyny gol zresztą Roker Perejro ze spalonego walnął

6

Już dzisiaj o 2 w nocy NFL Draft 2022, który odbędzie się w Las Vegas! Mimo że klasa draftu jest najsłabsza od lat, raczej nie przeszkodzi draftowi w tym, aby mieć większą oglądalność niż finały NBA (to pokazuje przepaść między NFL a innymi sportami w USA). No i fakt słabej klasy oznacza bardzo dużo niepewności i zapewne niespodzianek. Oczywiście obowiązkową pozycję przed draftem jest film "Draft Day" z 2014. Jacksonville Jaguars are on the clock ;)

/photo/1
@fart @Verema @JackH @czółkovsky @KapiFCB @marcinK0000 @kamil295 @Mistrzu888 @BorzyKrzys @Roni/VEB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?