Dobra, widziałem ten mecz 10000x razy. Ostatni raz w rewanżu półfinałowym. Przeciwnik Realu marnuje miliard sytuacji, Ci nic nie grają i zaraz jakiś farfocel ze łba wejdzie i po meczu
Vettel od 5 minut obsrany, za przeproszeniem, o sytuację z Sainzem, ale oczywiście nic nie zobaczyliśmy na ten moment. Realizacja w Monako jak zwykle TOP
@kamyk_23 to, że byli beznadziejni w obie strony, zgoda, czy sprawiedliwie się mylili, bym polemizował. Nie zmienia to jednak faktu, że show dzisiaj dali niesamowity
0
obstawiam, że nie ma czerwonej, bo
1) samochód rozbił się chyba w najlepszym miejscu
2) czas ich mocno nagli
0
no i to będzie czerwona flaga. Albo jednak nie, choć tam kurde porządny dzwon był, ale może nie chcą czerwonej, bo czas tylko do 18 mają
2
Investigated. Co ten chłop pierdzieli XDDDDD
0
No i Perez po zwycięstwo Vamos!
0
@Chaoss i pytanie w którym miejscu się wyjedzie
0
nie no hit Latifi XDDDDD
0
start za SC XD
Szkoda gadać
7
ja nic nie mówię
1
@Maykello a może jest wyrzucany bo ssie od jakichś 3 sezonów?
32
a my się tak bawimy
https://x.com/StopThatStatue/status/1530683309516369921
3
Skoro sędzia uznał, że Vinicius nurkował, to wolny i żółta kartka, a nie kolejny raz ino mu rączką pogrozi
0
Przeca jest ewidentny, co oni paczą
3
Dobra, widziałem ten mecz 10000x razy. Ostatni raz w rewanżu półfinałowym. Przeciwnik Realu marnuje miliard sytuacji, Ci nic nie grają i zaraz jakiś farfocel ze łba wejdzie i po meczu
5
Ter Rorysta by w takiej sytuacji nawet się nie rzucił. To są te detale właśnie
1
Super Bowl >>>> Finał LM
9
jedno z ulubionych kont na twitterze zdecydowanie XD
1
@Medium Max jechał po P2
2
podobnież, któryś steward wyciągnął czerwoną flagę i reszta zrobiła to samo XD
1
@taris brakuje Schumachera i mamy 4 najlepszych kierowców w stawce
4
Vettel od 5 minut obsrany, za przeproszeniem, o sytuację z Sainzem, ale oczywiście nic nie zobaczyliśmy na ten moment. Realizacja w Monako jak zwykle TOP
0
@Ferran Artiego nie znać?
0
@kamyk_23 to, że byli beznadziejni w obie strony, zgoda, czy sprawiedliwie się mylili, bym polemizował. Nie zmienia to jednak faktu, że show dzisiaj dali niesamowity
0
Dzisiaj show 4 panów. 3 z gwizdkiem i Butler (chłop nie mógł się kurde balans pomylić). Świetny mecz w ich wykonaniu
1
a teraz sędziowie sobie sprawdzają sami z siebie. XD
Panowie z gwizdkiem dzisiaj absolutny TOP
6
yyy ok
6
Ciekawostka NFL-owo propagandowa ;)
Oczywiście mówimy o sezonie zasadniczym
@fart @Roni/VEB @kamil295 @Mistrzu888 @marcinK0000 @JackH @Verema @BorzyKrzys @KapiFCB @czółkovsky
27
fail Igi XD
https://x.com/SwiatekOOC/status/1529837316306608133
3
Kurde fela. Rocznik 06 właśnie wszedł...
1
o Polak w bramie u nich
4
O godzinie 13 początek meczu Bielawa Owls - Tytani Lublin. W zielonych koszulkach #18 to ja. Trzymajta się
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Roni/VEB