0

obstawiam, że nie ma czerwonej, bo
1) samochód rozbił się chyba w najlepszym miejscu
2) czas ich mocno nagli

0

no i to będzie czerwona flaga. Albo jednak nie, choć tam kurde porządny dzwon był, ale może nie chcą czerwonej, bo czas tylko do 18 mają

2

Investigated. Co ten chłop pierdzieli XDDDDD

0

No i Perez po zwycięstwo Vamos!

0

@Chaoss i pytanie w którym miejscu się wyjedzie

0

nie no hit Latifi XDDDDD

0

start za SC XD
Szkoda gadać

7

ja nic nie mówię

1

@Maykello a może jest wyrzucany bo ssie od jakichś 3 sezonów?

32

3

Skoro sędzia uznał, że Vinicius nurkował, to wolny i żółta kartka, a nie kolejny raz ino mu rączką pogrozi

0

Przeca jest ewidentny, co oni paczą

3

Dobra, widziałem ten mecz 10000x razy. Ostatni raz w rewanżu półfinałowym. Przeciwnik Realu marnuje miliard sytuacji, Ci nic nie grają i zaraz jakiś farfocel ze łba wejdzie i po meczu

5

Ter Rorysta by w takiej sytuacji nawet się nie rzucił. To są te detale właśnie

1

Super Bowl >>>> Finał LM

9

jedno z ulubionych kont na twitterze zdecydowanie XD


1

@Medium Max jechał po P2

2

podobnież, któryś steward wyciągnął czerwoną flagę i reszta zrobiła to samo XD


1

@taris brakuje Schumachera i mamy 4 najlepszych kierowców w stawce

4

Vettel od 5 minut obsrany, za przeproszeniem, o sytuację z Sainzem, ale oczywiście nic nie zobaczyliśmy na ten moment. Realizacja w Monako jak zwykle TOP

0

@Ferran Artiego nie znać?

0

@kamyk_23 to, że byli beznadziejni w obie strony, zgoda, czy sprawiedliwie się mylili, bym polemizował. Nie zmienia to jednak faktu, że show dzisiaj dali niesamowity

0

Dzisiaj show 4 panów. 3 z gwizdkiem i Butler (chłop nie mógł się kurde balans pomylić). Świetny mecz w ich wykonaniu

1

a teraz sędziowie sobie sprawdzają sami z siebie. XD
Panowie z gwizdkiem dzisiaj absolutny TOP

6

yyy ok


6

Ciekawostka NFL-owo propagandowa ;)
Oczywiście mówimy o sezonie zasadniczym


@fart @Roni/VEB @kamil295 @Mistrzu888 @marcinK0000 @JackH @Verema @BorzyKrzys @KapiFCB @czółkovsky

27

3

Kurde fela. Rocznik 06 właśnie wszedł...

1

o Polak w bramie u nich

4

O godzinie 13 początek meczu Bielawa Owls - Tytani Lublin. W zielonych koszulkach #18 to ja. Trzymajta się


@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Roni/VEB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?