1

Plan Startów naszych Orłów na MŚ na dziś ;)


0

No i 4 miejsce sztafety mieszanej... Dobrze, że Kasia Zdziebło zrobiła robotę w chodzie, bo tak to mocno przeciętny był to dzień

2

Katarzyna Zdziebło srebrną medalistką MŚ 2022 w chodzie na 20 km! Brawo!!!

1

Malwina Kopron nie przeszła kwalifikacji... dramat
Trzymamy kciuki natomiast za Kasię ;)


4

Genialny etap dziś na TDF. Jeden z lepszych jakie widziałem

3

No i Vingegaard ruszył, a Pogacar ewidentny kryzys. Może być ciekawie jeszcze w tym TDF

2

A kolarze właśnie wjeżdżają na Galbier, zdecydowanie mój ulubiony podjazd na TDF ;)

10

klasa ;)


0

Jak żem w komunikacie przeczytał, że Trincao zagrał aż 42 mecze dla Barcy to się przeląkłem XD

16

coraz lepij


15

Ale videazo


5

Nawet jeśli ktoś kolarstwa nie lubi to polecam spojrzeć na dzisiejszy etap Tour de France. Już za chwilę kolarze wjadą na Lacets de Montvernier, czyli piękne serpentyny w pobliżu francuskich Alp. Przepiękny jest to widok. A później mordercze podjazdy na Galibier i Chevalier, czyli to co w kolarstwie najlepsze ;)


44

Fichado ;)


41

51

Katolicki ksiądz mówi zgodnie z nauczaniem Kościoła. Toż to szok :O


0

Ale panowie powalczyli w środku przed chwilą pięknie

2

@mekston no i ma 5 sekund

1

Fornal lepsza wystawa niż Drzyzga

2

@MesQueUnClub96 Jak się bronił przed Perezem to spróbował i od razu stracił XD
Musi nauczkę ma

1

Najgorsze co może zrobić Mick to atakować Magnussena. Jeśli chce się utrzymać przed Hamiltonem to musi trzymać się w DRSie, ale bez szaleństw

3

Ferrari XD
Uwielbiam

0

Sytuacja teraz prawie identycznie jak z Silverstone wyglądała

3

"Nie lubię poniedziałku". Nie wiem czy nie moja ulubiona polska komedia. Właśnie na TVP1 leci ;)

1

Nie no nie wyczymie XD


8

GOAT. Nie było lepszego i nie przyjmuję tutaj żadnej dyskusji pod uwagę ❤️

3

Premierligczoks to inny poziom XD
Na The Athletic (gdzie głównie siedzą Brytole i Amerykańce) powstał artykuł o sytuacji w Barcelonie i oczywiście 95% komentarzy to oni, wielcy eksperci. Oczywiście Barca zadłużona, nic nie może, Laporta z Alemanym nie wiedzą co robią, pogrążają klub jeszcze bardziej. Wszystko skubani wiedzą. A tak naprawdę to ból dupy Czelsioków i innych Leedsowców, że im zawodników podbieramy XD

9

2

Janusz inna liga w porównaniu do Drzyzgi

3

Joey Chestnut 15-krotnym mistrzem w jedzeniu Hot Dogów ;)
GOAT


3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?