Nawet jeśli ktoś kolarstwa nie lubi to polecam spojrzeć na dzisiejszy etap Tour de France. Już za chwilę kolarze wjadą na Lacets de Montvernier, czyli piękne serpentyny w pobliżu francuskich Alp. Przepiękny jest to widok. A później mordercze podjazdy na Galibier i Chevalier, czyli to co w kolarstwie najlepsze ;)
The incredible Lacets de Montvernier feature in Stage 11 of the 2022 Tour de France 🤯⛰#TDF2022 | @discoveryplusUK
— Cycling on TNT Sports (@cyclingontnt) July 13, 2022
Joe Biden accidentally reads the part on the teleprompter that says "repeat the line" when they wanted him to say the line again lmfao https://t.co/pS3GdXPe5N">pic.twitter.com/pS3GdXPe5N
Premierligczoks to inny poziom XD Na The Athletic (gdzie głównie siedzą Brytole i Amerykańce) powstał artykuł o sytuacji w Barcelonie i oczywiście 95% komentarzy to oni, wielcy eksperci. Oczywiście Barca zadłużona, nic nie może, Laporta z Alemanym nie wiedzą co robią, pogrążają klub jeszcze bardziej. Wszystko skubani wiedzą. A tak naprawdę to ból dupy Czelsioków i innych Leedsowców, że im zawodników podbieramy XD
1
Plan Startów naszych Orłów na MŚ na dziś ;)
0
No i 4 miejsce sztafety mieszanej... Dobrze, że Kasia Zdziebło zrobiła robotę w chodzie, bo tak to mocno przeciętny był to dzień
2
Katarzyna Zdziebło srebrną medalistką MŚ 2022 w chodzie na 20 km! Brawo!!!
1
Malwina Kopron nie przeszła kwalifikacji... dramat
Trzymamy kciuki natomiast za Kasię ;)
4
Genialny etap dziś na TDF. Jeden z lepszych jakie widziałem
3
No i Vingegaard ruszył, a Pogacar ewidentny kryzys. Może być ciekawie jeszcze w tym TDF
2
A kolarze właśnie wjeżdżają na Galbier, zdecydowanie mój ulubiony podjazd na TDF ;)
10
klasa ;)
0
Jak żem w komunikacie przeczytał, że Trincao zagrał aż 42 mecze dla Barcy to się przeląkłem XD
16
coraz lepij
15
Ale videazo
5
Nawet jeśli ktoś kolarstwa nie lubi to polecam spojrzeć na dzisiejszy etap Tour de France. Już za chwilę kolarze wjadą na Lacets de Montvernier, czyli piękne serpentyny w pobliżu francuskich Alp. Przepiękny jest to widok. A później mordercze podjazdy na Galibier i Chevalier, czyli to co w kolarstwie najlepsze ;)
44
Fichado ;)
41
A ludzie w niego wątpili
https://x.com/ReshadRahman_/status/1542928611036069889
51
Katolicki ksiądz mówi zgodnie z nauczaniem Kościoła. Toż to szok :O
0
Ale panowie powalczyli w środku przed chwilą pięknie
2
@mekston no i ma 5 sekund
1
Fornal lepsza wystawa niż Drzyzga
2
@MesQueUnClub96 Jak się bronił przed Perezem to spróbował i od razu stracił XD
Musi nauczkę ma
1
Najgorsze co może zrobić Mick to atakować Magnussena. Jeśli chce się utrzymać przed Hamiltonem to musi trzymać się w DRSie, ale bez szaleństw
3
Ferrari XD
Uwielbiam
0
Sytuacja teraz prawie identycznie jak z Silverstone wyglądała
3
"Nie lubię poniedziałku". Nie wiem czy nie moja ulubiona polska komedia. Właśnie na TVP1 leci ;)
1
Nie no nie wyczymie XD
8
GOAT. Nie było lepszego i nie przyjmuję tutaj żadnej dyskusji pod uwagę ❤️
3
Premierligczoks to inny poziom XD
Na The Athletic (gdzie głównie siedzą Brytole i Amerykańce) powstał artykuł o sytuacji w Barcelonie i oczywiście 95% komentarzy to oni, wielcy eksperci. Oczywiście Barca zadłużona, nic nie może, Laporta z Alemanym nie wiedzą co robią, pogrążają klub jeszcze bardziej. Wszystko skubani wiedzą. A tak naprawdę to ból dupy Czelsioków i innych Leedsowców, że im zawodników podbieramy XD
9
No to niezła Pani Senator
https://x.com/libsoftiktok/status/1544131356526948352
2
Janusz inna liga w porównaniu do Drzyzgi
3
Joey Chestnut 15-krotnym mistrzem w jedzeniu Hot Dogów ;)
GOAT
3
Dżugandżu
https://x.com/Okurayama10/status/1543653243544342531