1

Zaczynamy za chwilę mecz NFL pomiędzy Vikings a Saints na stadionie Spurs w Londynie ;)


4

Dzisiaj o 15.30 mecz NFL pomiędzy Minnesota Vikings a New Orleans Saints na stadionie Tottenhamu w Londynie ;)


@fart @czółkovsky @Mistrzu888 @kamil295 @KapiFCB @Verema @JackH @Nyskaaa @Roni/VEB @marcinK0000

8

holy shit


1

Maxowi musi zabrakło paliwa. Nie widzę innej opcji, bo PP miał z palcem w...

29

Jak w oborze XD


0

@Faun bo Galo wypadł na cały sezon, a Time Lord na pierwszych kilka tygodni?

5

Blake w Celtics


@fart @Arkon @Mns21

0

@Khajio nikt nie trzyma w rosterze, nie ma sensu. Ewentualnie w practice squadzie, ale w razie kontuzji to raczej szuka się kopaczy bez pracy

2

fajny tekst Kuby Kazuli o najlepszej robocie na Świecie ;)
https://x.com/newonce_sport/status/1575798788345602048

12

Ładny gest naszego klubu ;)


Dla niewtajemniczonych

@fart @Roni/VEB @kamil295 @Mistrzu888 @marcinK0000 @JackH @Verema @Nyskaaa @czółkovsky @KapiFCB

6

Bardzo ciekawa promocja filmu. Na wydarzenia sportowe są wysyłani aktorzy, którzy cały mecz siedzą na widoku kamery i ino się uśmiechają. Film nazywa się "Smile"


2

zmiana stadionu Tottenhamu w stadion do futbolu amerykańskiego ;)


1

Rihanna będzie gwiazdą Halftime Show podczas Super Bowl LVII ;)

/photo/1

7

Pięknie ;)


2

Motor Lublin żużlowym Mistrzem Polski!!!!!!!!

4

Motor Lublin pierwszy raz na prowadzeniu w finale PGE Ekstraligi!

0

defekt Vaculika i mamy remis na 5. biegów do końca!

1

Tak jest! Vamos Motor!!!!

5

Dziś finał Europejskie Ligi Futbolu ;)


@Roni/VEB @mekston @KapiFCB @fart @marcinK0000 @kamil295 @Mistrzu888 @czółkovsky @Verema @Nyskaaa

4

Albert Pujols czwartym zawodnikiem w historii MLB z liczbą 700 Home Runów! :)


0

@leonek160 Ranczo, Dr House, The Office, Seinfeld

4

Ten Pan właśnie wygrał milion złotych
https://x.com/G_R_U_D_Z_I_N/status/1570411071889936384

19

chłop jest nienormalny :O


1

ale Słoweńcy na twitterze ból dupy mają XDDD
O przekręcie piszą XD

7

Ponitka jak weteran z NBA ❤️

1

No i mamy remis z Bayernem 3-3 w młodzieżowej LM. Wielka szkoda, bo przewaga naszych przez większość meczu była ogromna

19

Gol Barbery ;)


4

Barbera golaaaaaazo! Hat-trick i mamy 3-2

4

no i mamy remis, i bardzo dobrze, bo przewaga na boisku jest ogromna, a to 0-2 w żaden sposób nie odzwierciedlało sytuacji na boisku. Teraz iść za ciosem ;)

0

Nie widziałem jeszcze nigdy, żeby zawodniczka tak trafiała pierwszy serwis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?