0

Tak wygląda aktualnie sytuacja w północno-zachodnim Nowym Jorku. Do niedzieli może spaść nawet około 2 metrów śniegu


3

@Mistrzu888 @Awtameok_Klana @fart no i niestety mecz przeniesiony do Detroit. Jednak, no jeśli rzeczywiście taka pogoda będzie to było to do przewidzenia. I tu nawet nie chodzi o samą grę, a wszystko co z meczem związane. Buffalo ma być kompletnie sparaliżowane, więc nie było musi innego wyjścia

3

@Awtameok_Klana 19
@fart niestety jest szansa, że mecz przełożą albo przeniosą gdzieś indziej :/ Oby jednak tak nie było, bo mecze w śniegu są świetne

9

Prognozy pogody na niedzielę w Buffalo, gdzie odbyć ma się mecz Bills-Browns, mówią nawet o prawie 2 metrach śniegu i jednej z największych śnieżyc w historii USA :O


@fart @marcinK0000 @Mistrzu888 @kamil295 @Roni/VEB @KapiFCB @czółkovsky @Verema @JackH @BorzyKrzys

3

6

Nie wiem czy widziałem kiedykolwiek lepszy catch. WOW


@fart @Roni/VEB @czółkovsky @KapiFCB @marcinK0000 @Mistrzu888 @kamil295 @JackH @Verema @BorzyKrzys

1

@Chaoss cały TT, oprócz fanbazy Hamiltona jest w szoku, w tym Brytyjczycy

3

Jakim cudem tu jest wina Maxa? Niesamowite. Na pewno nie przy obecnych zasadach

9

Już o 15.30 pierwszy w historii mecz NFL w Niemczech. Na Allianz Arenie w Monachium zmierzą się Tampa Bay Buccaneers I Seattle Seahawks. Niestety zdobycie biletów na ten mecz graniczyło z cudem :/



@fart @Roni/VEB @Mistrzu888 @kamil295 @JackH @Verema @BorzyKrzys @czółkovsky @marcinK0000 @KapiFCB

0

No i znowu sprint psujący ciekawy wynik kwalifikacji. A ci w przyszłym sezonie dają ich aż 6...

4

No i oczywiście zasrany sprint wszystko psuje...

2

Damn son


1

@Jagr i mojemu przeciwnikowi razem z Adamsem i Mahomesem wygrał matchup w fantasy :/

0

@dawidor9 1 pinta to jakieś 570 ml, wypicie kilka takich w ciągu kilkudziesięciu sekund może spokojnie rzyganie spowodować. Mój rekord to litr piwa w 7 sekund, no i szczerze mówiąc ciężko było, choć dałem radę nie oddać tego. Tu nie chodzi o ilość, a o czas wypicia

7

Just guys being dudes, what's better than this?


0

@Barca1992 Roman oczywiście

6

Houston Astros najlepszą zwycięzcami World Series. W serii o miano mistrza MLB pokonali w 6 meczach Philadelphia Phillies


@Jagr @fart @czółkovsky

3

Logan Paul jest niesamowity. 3 walki w WWE i wszystkie 3 świetne, gdzie ta dzisiejsza była wręcz niesamowita. Brawa!


@Transu96 @PatrychoO @negreanu @Roni/VEB

1

@PatrychoO będzie

1

@CryMeARiver najciekawiej od bardzo dawna. Vince przeszedł w lato na emeryturę i Triple H przejął władzę nad Creative, i od tego czasu naprawdę wysoki poziom
@Barca1992 Lesnar jest part-timerem. Właściwie to od 2012 roku jego status jest niezmienny. Zawsze właściwie zjawia się na największe gale i na Arabię. Najdłuższą przerwę jaką miał to 1.5 roku, akurat na czas pandemii, a tak to sporadycznie, ale jednak często się pojawia

2

Zaczyna się właśnie gala WWE "Crown Jewel" z Arabii Saudyjskiej. Na początek Bobby Lashley vs Brock Lesnar. W ME Roman Reigns vs Logan Paul ;)


@PatrychoO @Roni/VEB @Transu96 @negreanu

6

Wyszedł dziś na Canal Plus Online drugi sezon polskiej wersji serialu The Office. No i znowu muszę pochwalić twórców. Po mocnym pierwszym sezonie, kilka pierwszych odcinków kolejnej części, które obejrzałem, trzyma wysoki poziom

/video/1

17

niezłego cela wariacik ma ;)


79

Dużo osób pisze, że niepotrzebnie przedłużał decyzję, a jak dla mnie zrobił właśnie to co obiecał. W zeszłym sezonie był naszym najlepszym obrońcą, więc fakt, że chciał zostać jest jak najbardziej dla mnie zrozumiały. Mówił, że odejdzie, gdy będą od niego lepsi, teraz jest taki czas, więc odchodzi w pierwszym możliwym momencie. Absolutna Legenda, Gracias Geri! ❤️

5

Wczoraj był trade deadline w NFL, no i był to musi najbardziej owocny takowy dzień w historii ligi. Jeszcze nie pamiętam, żeby tyle transakcji, i to takich znaczących, miało miejsce w tej lidze.


@marcinK0000 @kamil295 @Mistrzu888 @fart @czółkovsky @JackH @KapiFCB @Verema @BorzyKrzys @Roni/VEB

0

@reloaded Dest XDDD
Chłopie, przecież to jest jeszcze większe drewno niż ta dwójka. Ba, on był gorszy niż Semedo. W Milanie jak wchodzi na boisku to wśród kibiców tego klubu na Twitterze histeria panuje

8

Tym razem rendery nowego stadionu Buffalo Bills


@fart @czółkovsky @KapiFCB @Verema @JackH @Mistrzu888 @kamil295 @BorzyKrzys @marcinK0000 @Roni/VEB

9

Phil Kessel Ironmanem NHL! Zawodnik Knights w nocy rozegrał swój 990. mecz z rzędu, co jest rekordem NHL. Nie opuścił żadnego spotkania od listopada 2009 roku :O


@Jagr @Roni/VEB @fart

10

Pierwsze rendery nowego stadionu Tennessee Titans, który ma być gotowy na 2026 ;)


@fart @czółkovsky @KapiFCB @JackH @Verema @BorzyKrzys @marcinK0000 @kamil295 @Mistrzu888 @Roni/VEB

1

@Jagr u mnie dokładnie to samo. Phillies nie lubię, ale tutaj zdecydowanie za nimi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?