Dzisiaj po godzinie 2 w nocy będzie moment, w którym wszystkie 4 główne sporty amerykańskie będą w grze ;) Jest to jeden z niewielu dni takowych w roku, jako że niedługo kończy się sezon MLB. Pojechać do USA w październiku - marzenie :D
Today, October 20th, is the 27th ‘Sports Equinox’ in history.
All four major sports leagues, plus MLS and the PGA Tour, will be in action:
🏈 Thursday Night Football ⚾️ ALCS Game 2 🏀 2 NBA games 🏒 12 NHL games ⚽️ 2 MLS games ⛳️ The CJ Cup https://t.co/M5YLTR5uMD">pic.twitter.com/M5YLTR5uMD
Rozpoczyna się za chwilę drugi w tym sezonie mecz NFL w Londynie. Ciekawostki - jest to pierwszy raz gdy Packers grają w Londynie, co oznaczy, że każda drużyna zagrała tam już przynajmniej raz; oraz jest to pierwszy raz, gdy mecz w Londynie odbywa się pomiędzy drużynami z pozytywnymi bilansami
Jeśli Leclerc i Perez zamienią się miejscami na koniec, to Maxowi zabrakło 1 punktu do Mistrzostwa. Więc tak realistycznie patrząc, zabrakło mu z 3 okrążeń (Perez by wyprzedził Leclerca, a Max zjechał po FL)
@IrekPOL takie rzeczy zawsze prawie kończą się reprymendą, choć zdarzały się sytuacje (nie będę mówił z jakim kierowcą), gdzie nic nie było dawane. Co innego gdyby Norris był na szybkim okrążeniu, to tak, ale tutaj nawet wyprzedzać go nie powinien, więc reprymenda jest jak najbardziej uzasadniona
@fart ja mam Jeffersona na szczęście, ale też bilans 0-3 :D Mam takiego niefarta do rywali, że szok. Jestem 3. w lidze jeśli chodzi o punkty zdobyte, ale ostatni jeśli chodzi punkty stracone. Co tydzień trafiam na gościa z największą liczbą punktów :/
Ogórkowa zupa fits perfectly into the tradition of sour flavors common in Polish cooking. Here, sour dill pickles anchor a soup with a generous enough helping of vegetables to make it a full meal. https://t.co/RznESMbQiy">https://t.co/RznESMbQiyhttps://t.co/hkeF8hwJW1">pic.twitter.com/hkeF8hwJW1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Dzisiaj po godzinie 2 w nocy będzie moment, w którym wszystkie 4 główne sporty amerykańskie będą w grze ;)
Jest to jeden z niewielu dni takowych w roku, jako że niedługo kończy się sezon MLB. Pojechać do USA w październiku - marzenie :D
@Roni/VEB @fart @JackH @BartqRKO @czółkovsky @kamil295 @Encore @KapiFCB @Jagr @Encore
2
@BartqRKO MVP: Jayson Tatum
COY: Joe Mazzulla
6th Man: Malcolm Brogdon
DPOY: Robert Williams
ROY: Paolo Banchero
Najlepszy bilans na Wschodzie: Celtics
Najlepszy bilans na Zachodzie: Nuggets
W finale konferencji wschodniej zagrają: Celtics i Bucks
W finale konferencji zachodniej zagrają: Clippers i Warriors
Mistrz NBA: Celtics
MVP Finałów: Jayson Tatum
0
Strzał Valverde to było 5% szans na gola? Przeca w momencie przyjęcia było wiadome, że to gol będzie XD
5
College Football >>>>
Niesamowita atmosfera po zwycięstwie Tennessee nad Alabamą
@fart @Roni/VEB @czółkovsky @KapiFCB @marcinK0000 @kamil295 @Mistrzu888 @JackH @Verema @Nyskaaa
18
Co to jest XDDDDD
https://x.com/Lfc__HR/status/1579915522464165888
5
Piękna rozmowa dwóch kulturalnych panów na poziomie
1
@fart można można
bo tak mam jedną z ziomkami z zespołu, no i jest różnica w emocjach, jak się ma z kimś znajomym zrobioną :D
2
@czółkovsky zaraz obok Zappe'go hehe. Miałem czutkę, że dobry skubany będzie. W prawie wszystkich ligach fantasy go wybrałem wyżej niż miał iść
7
Rozpoczyna się za chwilę drugi w tym sezonie mecz NFL w Londynie. Ciekawostki - jest to pierwszy raz gdy Packers grają w Londynie, co oznaczy, że każda drużyna zagrała tam już przynajmniej raz; oraz jest to pierwszy raz, gdy mecz w Londynie odbywa się pomiędzy drużynami z pozytywnymi bilansami
@fart @marcinK0000 @kamil295 @Mistrzu888 @JackH @Verema @czółkovsky @Roni/VEB @KapiFCB @Nyskaaa
0
Jeśli Leclerc i Perez zamienią się miejscami na koniec, to Maxowi zabrakło 1 punktu do Mistrzostwa. Więc tak realistycznie patrząc, zabrakło mu z 3 okrążeń (Perez by wyprzedził Leclerca, a Max zjechał po FL)
0
@MesQueUnClub96 jedyna szansa, że Max zdobędzie tytuł to taka, że Charles i Checo odpadną
3
@lucas/catalan nie wiem czy przypadkiem nie mieli obowiązku startu na wetach
0
mogli od razu powiedzieć, że taka przerwa, a nie robią nadzieję. Zdążyłbym do kościoła spokojnie pójść
0
holy shit
2
spory chłopak jest XD
3
@IrekPOL takie rzeczy zawsze prawie kończą się reprymendą, choć zdarzały się sytuacje (nie będę mówił z jakim kierowcą), gdzie nic nie było dawane. Co innego gdyby Norris był na szybkim okrążeniu, to tak, ale tutaj nawet wyprzedzać go nie powinien, więc reprymenda jest jak najbardziej uzasadniona
3
słuszna decyzja sędziów
1
@Kessie Dodgers i Astros największymi faworytami, ale to baseball, wszystko jest możliwe
1
Już za niecałe 2 godziny początek fazy playoff sezonu MLB ;)
7
@grudi89 i od meczu z Bayernem i braku karnego na Dembele
0
polecam przełączyć sobie na audiodeskrypcję na Polsacie jeśli macie taką możliwość. Tam z tego co widzę nie ma opóźnienia
1
@fart ja mam Jeffersona na szczęście, ale też bilans 0-3 :D
Mam takiego niefarta do rywali, że szok. Jestem 3. w lidze jeśli chodzi o punkty zdobyte, ale ostatni jeśli chodzi punkty stracone. Co tydzień trafiam na gościa z największą liczbą punktów :/
9
końcówka meczu w Londynie niesamowita. Tyle brakowało do dogrywki :O
@fart @Roni/VEB @kamil295 @Mistrzu888 @Nyskaaa @JackH @Verema @czółkovsky @KapiFCB @marcinK0000
0
Ale świetny mecz NFL w Londynie. Na minutę do końca mamy remis, który zagwarantowało to kopnięcie z 60 (!) yardów ;)
https://x.com/MrMatthewCFB/status/1576608649627123712
0
Ricciardo 20 sekund za Norrisem na szybszej mieszance XD
3
przeca to nie wygląda jak ogórkowa XD
0
Verstappen tradycyjne z największym pechem w stawce
0
Ale się Hamilton prosto pod koła wbił
0
@Chaoss jeśli chodziłoby o bolid to byłby VSC, jak nic chodzi o szczątki, które na linii wyścigowej no nie mogą leżeć