0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Dzisiaj po godzinie 2 w nocy będzie moment, w którym wszystkie 4 główne sporty amerykańskie będą w grze ;)
Jest to jeden z niewielu dni takowych w roku, jako że niedługo kończy się sezon MLB. Pojechać do USA w październiku - marzenie :D


@Roni/VEB @fart @JackH @BartqRKO @czółkovsky @kamil295 @Encore @KapiFCB @Jagr @Encore

2

@BartqRKO MVP: Jayson Tatum
COY: Joe Mazzulla
6th Man: Malcolm Brogdon
DPOY: Robert Williams
ROY: Paolo Banchero


Najlepszy bilans na Wschodzie: Celtics
Najlepszy bilans na Zachodzie: Nuggets


W finale konferencji wschodniej zagrają: Celtics i Bucks
W finale konferencji zachodniej zagrają: Clippers i Warriors


Mistrz NBA: Celtics
MVP Finałów: Jayson Tatum

0

Strzał Valverde to było 5% szans na gola? Przeca w momencie przyjęcia było wiadome, że to gol będzie XD

5

College Football >>>>
Niesamowita atmosfera po zwycięstwie Tennessee nad Alabamą
@fart @Roni/VEB @czółkovsky @KapiFCB @marcinK0000 @kamil295 @Mistrzu888 @JackH @Verema @Nyskaaa




18

5

Piękna rozmowa dwóch kulturalnych panów na poziomie


1

@fart można można
bo tak mam jedną z ziomkami z zespołu, no i jest różnica w emocjach, jak się ma z kimś znajomym zrobioną :D

2

@czółkovsky zaraz obok Zappe'go hehe. Miałem czutkę, że dobry skubany będzie. W prawie wszystkich ligach fantasy go wybrałem wyżej niż miał iść

7

Rozpoczyna się za chwilę drugi w tym sezonie mecz NFL w Londynie. Ciekawostki - jest to pierwszy raz gdy Packers grają w Londynie, co oznaczy, że każda drużyna zagrała tam już przynajmniej raz; oraz jest to pierwszy raz, gdy mecz w Londynie odbywa się pomiędzy drużynami z pozytywnymi bilansami


@fart @marcinK0000 @kamil295 @Mistrzu888 @JackH @Verema @czółkovsky @Roni/VEB @KapiFCB @Nyskaaa

0

Jeśli Leclerc i Perez zamienią się miejscami na koniec, to Maxowi zabrakło 1 punktu do Mistrzostwa. Więc tak realistycznie patrząc, zabrakło mu z 3 okrążeń (Perez by wyprzedził Leclerca, a Max zjechał po FL)

0

@MesQueUnClub96 jedyna szansa, że Max zdobędzie tytuł to taka, że Charles i Checo odpadną

3

@lucas/catalan nie wiem czy przypadkiem nie mieli obowiązku startu na wetach

0

mogli od razu powiedzieć, że taka przerwa, a nie robią nadzieję. Zdążyłbym do kościoła spokojnie pójść

0

holy shit


2

spory chłopak jest XD


3

@IrekPOL takie rzeczy zawsze prawie kończą się reprymendą, choć zdarzały się sytuacje (nie będę mówił z jakim kierowcą), gdzie nic nie było dawane. Co innego gdyby Norris był na szybkim okrążeniu, to tak, ale tutaj nawet wyprzedzać go nie powinien, więc reprymenda jest jak najbardziej uzasadniona

3

słuszna decyzja sędziów


1

@Kessie Dodgers i Astros największymi faworytami, ale to baseball, wszystko jest możliwe

1

Już za niecałe 2 godziny początek fazy playoff sezonu MLB ;)



7

@grudi89 i od meczu z Bayernem i braku karnego na Dembele

0

polecam przełączyć sobie na audiodeskrypcję na Polsacie jeśli macie taką możliwość. Tam z tego co widzę nie ma opóźnienia

1

@fart ja mam Jeffersona na szczęście, ale też bilans 0-3 :D
Mam takiego niefarta do rywali, że szok. Jestem 3. w lidze jeśli chodzi o punkty zdobyte, ale ostatni jeśli chodzi punkty stracone. Co tydzień trafiam na gościa z największą liczbą punktów :/

9

końcówka meczu w Londynie niesamowita. Tyle brakowało do dogrywki :O


@fart @Roni/VEB @kamil295 @Mistrzu888 @Nyskaaa @JackH @Verema @czółkovsky @KapiFCB @marcinK0000

0

Ale świetny mecz NFL w Londynie. Na minutę do końca mamy remis, który zagwarantowało to kopnięcie z 60 (!) yardów ;)
https://x.com/MrMatthewCFB/status/1576608649627123712

0

Ricciardo 20 sekund za Norrisem na szybszej mieszance XD

3

przeca to nie wygląda jak ogórkowa XD


0

Verstappen tradycyjne z największym pechem w stawce

0

Ale się Hamilton prosto pod koła wbił

0

@Chaoss jeśli chodziłoby o bolid to byłby VSC, jak nic chodzi o szczątki, które na linii wyścigowej no nie mogą leżeć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?