2

To ta słynna najlepsza obrona w Europie?


0

Oby te komuchy spadły w przyszłości niedalekiej

1

Chłop nie dał kartki? XDDDD

3

najlepszy skład dziś, czyli Xavi wychodzi z założenia, że se chłopaki teraz przez tydzień odpoczną. Może i słusznie

0

A chlopaki siedzą i analizują przed telewizorem :D

0

Wygląda na to, że spin Leclerca nie będzie taki katastrofalny w skutkach. Straci na tym musi ino 7 pkt

1

W ogóle. O ile nic się nie wydarzy to oba Astony w punktach

3

No i walka o mistrza chociaż trochu się poprawi

0

No i czy warto było Red Bullowi zjeżdżać? Wyglądało na pewne P1 i P2

39

Max Verstappen właśnie zdublował Lewisa Hamiltona

1

@Chaoss jeśli chodzi o czysty talent, to by można zaryzykować stwierdzenie, że najlepszy w historii kierowca

2

@Bykunn Max PSV na pewno, ale również i Barcie. Mówił o tym nie raz

5

Chlopaki z Red Bulla z Rigczem ;)


3

@Medium no nie wiem. Zobaczymy, tempem to on na top 10 bez szans, ale w deszczu wszystko możliwe

0

A już żem myślał, że Leclerc w żwirze

6

Zjechać tym Porsche z rampy pewnie większy stres niż podczas meczu :D

41

4 miesiące prawo jazdy ma i już nowiutkie Porsche. Taka to pożyje

6

Jakby ktoś chciał zobaczyć jak Bartuś (ja) jest obijany przez dużych panów wypatrujcie białej koszulki z numerem #18. Mecz zaczyna się o 15 ;)


3

@fart heheh


2

@DonAndrzejos Grubego Xaviego znalazłem na twitterze, a wąsy mu sam dorobiłem :D

18

@Jakchcesz dzisiaj nie obowiązuje post. Pozdrawiam ;)

37

Stoję se na peronie a tu Maja Staśko wychodzi z pociągu. Oczywiście bez maseczki. Poczułem się zagrożony przez jej nieodpowiednie zachowanie

1

@IronSanHybrid ś.p. x. Pawlukiewicz. Polecam nawet osobom niewierzącym jego kazania

1

@matirix20 dziwnego nic poza tym, że piłka lecąca 135 km/h rusza się w taki sposób i że zawodnicy mają taką piłkę odbić

1

Fakt, że istnieją osoby na tym świecie, które na najwyższym poziomie baseballu uderzają piłkę z ponad 30% skutecznością jest dla mnie nadal ciężkie do pojęcia

/video/1

5

No i tradycyjnie PKP z rana humor poprawia

1

@pax gdzie ty tam kroki widzisz?

3

Batman!


0

@czółkovsky nie no, cały Twitter jedzie po nim. Natomiast tragiczny mecz Szamana przechodzi bez echa

3

Defense wins championships baby. LFG, piękny mecz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?