Boston Celtics center Robert Williams is close to a return and could play in Game 3 (Saturday) or Game 4 (Monday) vs. Nets, sources tell @TheAthletic@Stadium. Final determination will be made on how Williams feels day-to-day after suffering torn meniscus on March 27.
Fakt, że istnieją osoby na tym świecie, które na najwyższym poziomie baseballu uderzają piłkę z ponad 30% skutecznością jest dla mnie nadal ciężkie do pojęcia
2
To ta słynna najlepsza obrona w Europie?
0
Oby te komuchy spadły w przyszłości niedalekiej
1
Chłop nie dał kartki? XDDDD
3
najlepszy skład dziś, czyli Xavi wychodzi z założenia, że se chłopaki teraz przez tydzień odpoczną. Może i słusznie
0
A chlopaki siedzą i analizują przed telewizorem :D
0
Wygląda na to, że spin Leclerca nie będzie taki katastrofalny w skutkach. Straci na tym musi ino 7 pkt
1
W ogóle. O ile nic się nie wydarzy to oba Astony w punktach
3
No i walka o mistrza chociaż trochu się poprawi
0
No i czy warto było Red Bullowi zjeżdżać? Wyglądało na pewne P1 i P2
39
Max Verstappen właśnie zdublował Lewisa Hamiltona
1
@Chaoss jeśli chodzi o czysty talent, to by można zaryzykować stwierdzenie, że najlepszy w historii kierowca
2
@Bykunn Max PSV na pewno, ale również i Barcie. Mówił o tym nie raz
5
Chlopaki z Red Bulla z Rigczem ;)
3
@Medium no nie wiem. Zobaczymy, tempem to on na top 10 bez szans, ale w deszczu wszystko możliwe
0
A już żem myślał, że Leclerc w żwirze
6
Zjechać tym Porsche z rampy pewnie większy stres niż podczas meczu :D
41
4 miesiące prawo jazdy ma i już nowiutkie Porsche. Taka to pożyje
6
Jakby ktoś chciał zobaczyć jak Bartuś (ja) jest obijany przez dużych panów wypatrujcie białej koszulki z numerem #18. Mecz zaczyna się o 15 ;)
3
@fart heheh
2
@DonAndrzejos Grubego Xaviego znalazłem na twitterze, a wąsy mu sam dorobiłem :D
18
@Jakchcesz dzisiaj nie obowiązuje post. Pozdrawiam ;)
37
Stoję se na peronie a tu Maja Staśko wychodzi z pociągu. Oczywiście bez maseczki. Poczułem się zagrożony przez jej nieodpowiednie zachowanie
1
@IronSanHybrid ś.p. x. Pawlukiewicz. Polecam nawet osobom niewierzącym jego kazania
1
@matirix20 dziwnego nic poza tym, że piłka lecąca 135 km/h rusza się w taki sposób i że zawodnicy mają taką piłkę odbić
1
Fakt, że istnieją osoby na tym świecie, które na najwyższym poziomie baseballu uderzają piłkę z ponad 30% skutecznością jest dla mnie nadal ciężkie do pojęcia
5
No i tradycyjnie PKP z rana humor poprawia
1
@pax gdzie ty tam kroki widzisz?
3
Batman!
0
@czółkovsky nie no, cały Twitter jedzie po nim. Natomiast tragiczny mecz Szamana przechodzi bez echa
3
Defense wins championships baby. LFG, piękny mecz!