@Bykunn nie. Drudzy nie są aktorami. Są wrestlerami. Ale zdecydowanie bliżej im do sportowców niż aktorów. Poza tym, nie zmienia to nic w dotychczasowej formule UFC i WWE
Oficjalnie: WWE sprzedane do grupy Endeavor! WWE i UFC będą ze sobą połączone jako jedna spółka. Jednak nadal będą normalnie funkcjonowały osobno jak dotychczas
Wow. Świetny Main Event. Jeden z lepszych w historii. Teraz serio już myślałem, że Roman przegra, ale jednak. Szkoda, ale miałem jakieś przeczucie, że Roman to może wygrać i rozumiem to. Ogólnie 2 noc słabsza musi od 1. całościowo, ale ta miała musi 2 najlepsze walki weekendu czyli ME i Triple Threat o IC. Ogólnie jedna z ulubionych WMek zdecydowanie. Ciekawe czy będziemy w przyszłości patrzeć na nią trochę jak na X-Seven (zachowując proporcje). Świetna gala z dziwnym zakończeniem, czy obronią się z tą decyzją
@Kazragore tak, wynik walki jest z góry ustalany. Jeśli chodzi o przebieg, to też jest on uzgadniany, tylko w różnym stopniu w zależności od walki i jej uczestników. Niektóre mają akcję po akcji rozpisane, a niektóre mają tylko ogólny zarys, a wszystkie spoty zawodnicy improwizują i uzgadniają między sobą na bieżąco
@PatrychoO potem tag team kobiet, IC, Bianca/Asuka, HiaC, Cody vs Roman. W takiej kolejności raczej będzie Jeszcze dzisiaj możemy zobaczyć Lashleya open challenge pewnie, no i klasa HoF się pokazać powinna
Już za godzinę początek drugiego dnia Wrestlemanii. Jeśli drugi dzień dopisze tak jak pierwszy, to będziemy mieli do czynienia z jedną z lepszych WM w historii
The official final full #WrestleMania 39 Night 2 card which goes down tonight:
@JimMorrisonFCB nie chce nic mówić, ale tu też jest fabuła. To nie jest tak, że oni se po prostu wychodzą i walczą. Tylko każda gala jest poprzedzona tygodniami podbudowy
@PatrychoO nie przestanie, bo to jedna z podstaw wrestlingu. Każda federacja zawsze miał i będzie miała takie finisze, choć rzeczywiście momentami tego za dużo
@Popitek12 mi się wydaję, przeglądając internety, że właśnie całkiem popularna opinia. Ludzie głównie piszą właśnie o tym, że dawno takiego hype'u na WMke nie mieli
0
@Bykunn nie. Drudzy nie są aktorami. Są wrestlerami. Ale zdecydowanie bliżej im do sportowców niż aktorów. Poza tym, nie zmienia to nic w dotychczasowej formule UFC i WWE
7
Oficjalnie: WWE sprzedane do grupy Endeavor! WWE i UFC będą ze sobą połączone jako jedna spółka. Jednak nadal będą normalnie funkcjonowały osobno jak dotychczas
@TaughtMule @FanBarcy22 @PatrychoO @MesQueUnClub96 @Transu96 @Popitek12 @tomekjd @Pawlak1992 @negreanu @Roni/VEB
2
Wow. Świetny Main Event. Jeden z lepszych w historii. Teraz serio już myślałem, że Roman przegra, ale jednak. Szkoda, ale miałem jakieś przeczucie, że Roman to może wygrać i rozumiem to. Ogólnie 2 noc słabsza musi od 1. całościowo, ale ta miała musi 2 najlepsze walki weekendu czyli ME i Triple Threat o IC. Ogólnie jedna z ulubionych WMek zdecydowanie. Ciekawe czy będziemy w przyszłości patrzeć na nią trochę jak na X-Seven (zachowując proporcje). Świetna gala z dziwnym zakończeniem, czy obronią się z tą decyzją
0
@Kazragore tak, wynik walki jest z góry ustalany. Jeśli chodzi o przebieg, to też jest on uzgadniany, tylko w różnym stopniu w zależności od walki i jej uczestników. Niektóre mają akcję po akcji rozpisane, a niektóre mają tylko ogólny zarys, a wszystkie spoty zawodnicy improwizują i uzgadniają między sobą na bieżąco
3
Banger. 5 gwiazdek. Cudeńko
I do tego zwycięstwo Gunthera ❤️
Leci po rekord Honky Tonk Mana
1
Zapychacze z głowy. Teraz banger after banger after banger after banger ❤️
1
@PatrychoO potem tag team kobiet, IC, Bianca/Asuka, HiaC, Cody vs Roman. W takiej kolejności raczej będzie
Jeszcze dzisiaj możemy zobaczyć Lashleya open challenge pewnie, no i klasa HoF się pokazać powinna
2
Już za godzinę początek drugiego dnia Wrestlemanii. Jeśli drugi dzień dopisze tak jak pierwszy, to będziemy mieli do czynienia z jedną z lepszych WM w historii
15
Błogosławionego Wielkiego Tygodnia Wszystkim ;)
1
co za głupia decyzja XD
Przecież niesamowicie stracą Alpiny
1
@budel17 bez szans. Za dużo samochodów rozwalonych
1
No i się samochody porozbijały na nic właściwie, bo jak nic cofnął wyniki do restartu XD
1
Trochę uroczego contentu. Pozdrawiam
0
Już miałem mówić, że Russell może powalczyć o zwycięstwo, no i czerwona flaga...
1
@JimMorrisonFCB nie chce nic mówić, ale tu też jest fabuła. To nie jest tak, że oni se po prostu wychodzą i walczą. Tylko każda gala jest poprzedzona tygodniami podbudowy
4
Piękna to była noc ❤️
Do zobaczenia jutro o 2. A fanów F1 witam z rana jak śmietana ;)
0
Brawa dla pań! Świetna walka i prawidłowa zwyciężczyni.
A teraz czas na Main Event ❤️
0
Dom okradziony :/
Ale walka fajna
0
@PatrychoO Rhea imo nic nie będzie mieszać, bo jej walka jest kolejna
0
Let's go Dominik!
0
@JimMorrisonFCB no i co? Filmy i seriale też są reżyserowane, a ludzie oglądają i nie narzekają, że wszystko jest z góry ustalone
1
@Popitek12 TT jest Main Eventem
0
Logan Paul jeszcze nie miał słabej walki w WWE. Dopisali panowie ❤️
0
@JimMorrisonFCB jest, no i co?
1
@Popitek12 oni obaj i LA Knight poproszę z pushami
1
No i ta walka był tym czym miała być. Jednym wielkim spotfestem. Coś pięknego ❤️
0
@PatrychoO nie przestanie, bo to jedna z podstaw wrestlingu. Każda federacja zawsze miał i będzie miała takie finisze, choć rzeczywiście momentami tego za dużo
0
@PatrychoO czyli co?
0
@Popitek12 mi się wydaję, przeglądając internety, że właśnie całkiem popularna opinia. Ludzie głównie piszą właśnie o tym, że dawno takiego hype'u na WMke nie mieli
0
@Popitek12 brawoooo. You know ball ;)