Ponad 1.500.000 osób w kolejce do kupna biletu na mecz NFL w Niemczech, znowu niestety bez szans na kupno... Ale pamiętajcie, nikogo poza USA ten sport nie obchodzi
Your doing well at only half a million 🤣😭 https://t.co/NgR47pm59a">pic.twitter.com/NgR47pm59a
No i witamy Kristapsa w Bostonie ❤️ A dla Brogodna wielkie dzięki za fajny sezonik. Pozdrawiam wariatów
Breaking: Celtics, Wizards, Clippers are closing in on a trade sending Kristaps Porzingis to Boston, Malcolm Brogdon to L.A., and Marcus Morris and draft compensation to Washington, sources tell @TheAthletic@Stadium.
BREAKING: The Washington Wizards are trading three-time All-Star Bradley Beal to the Phoenix Suns for Chris Paul, Landry Shamet, a handful of second-round picks, and multiple pick swaps, league sources tell @TheAthletic@Stadium.
Jak czerwona flaga w kwalifikacjach jest, to na moje Ci co minęli wcześniej miejsce incydentu powinni mieć jeszcze możliwość dokończyć okrążenie, bo tak to wszystko zależy od tego, kiedy się decydującym kliknie. Np. teraz, by dali czerwoną flagę 5 sekund wcześniej to by Hulkenberg nie wbił na P2, a jakby dali 5 sekund później to Alonso by spokojnie wbił na pierwszy rząd
Polecam serdecznie serial "Jury Duty". Jest chyba na Amazon Prime. Można obejrzeć spokojnie w jeden dzień. Jeśli ktoś lubi "The Office" to jest to coś w podobnych klimatach
0
Hamilton kara za limity toru na 17-tym okrążeniu XD
1
@Kidd VER
LEC
HAM
ALO
OCO
MAG
BOT
TSU
ALB
NOR
1
@Kidd VER
VER
RB
VER
VER ALO PER
VER
5
Wszelkiej pomyślności dla wszystkich Piotrów i Pawłów ❤️
0
@qbuteq nie śmierdzi, bo sam byłem w tej kolejce na miejscu 1.2 mln XD
3
@cules100pro spoiler, na żywo proporcja akcji do braku akcji jest identyczna
12
Ponad 1.500.000 osób w kolejce do kupna biletu na mecz NFL w Niemczech, znowu niestety bez szans na kupno... Ale pamiętajcie, nikogo poza USA ten sport nie obchodzi
@fart @Verema @Adran360 @TaughtMule @kamil295 @Mistrzu888 @Vitoo @BartqRKO @marcinK0000 @JackH
2
Tak podzielonego zdania na temat koszulek dawno nie widziałem :D
4
@JarekS jeśli Brozović będzie chciał przejść do Barcy, to Inter nie zmusi go do pójścia do Arabów
7
Wow. Natalia Kałucka ze złotem!
1
Ola Mirosław nienormalna jest XD
12
No i witamy Kristapsa w Bostonie ❤️
A dla Brogodna wielkie dzięki za fajny sezonik. Pozdrawiam wariatów
@fart @BartqRKO @Arkon @Encore @Roni/VEB @partymaker @kamyk_23 @Mns21 @Adran360 @Zazinho
1
A po nocy przychodzi dzień!
0
Wolę zdecydowanie hiszpańskie 36 stopni niż polskie 28. Dlaczego? Bo jest chłodniej. Najgorsza jest wilgotność
10
Bradley Beal w Phoenix Suns!
@fart @czółkovsky @Mns21 @JackH @Arkon @kamyk_23 @Zazinho @kamil295 @Roni/VEB @Arkon
19
Oj brat będzie mu to latami wypominał
0
Jak czerwona flaga w kwalifikacjach jest, to na moje Ci co minęli wcześniej miejsce incydentu powinni mieć jeszcze możliwość dokończyć okrążenie, bo tak to wszystko zależy od tego, kiedy się decydującym kliknie. Np. teraz, by dali czerwoną flagę 5 sekund wcześniej to by Hulkenberg nie wbił na P2, a jakby dali 5 sekund później to Alonso by spokojnie wbił na pierwszy rząd
0
@mekston On, Tsunoda i może Hamilton. Tutaj spodziewam się kar
3
Ale Sainz odwalił manianę tam w ostatnim zakręcie
https://x.com/MrMatthewCFB/status/1670166719371853827
2
@Kessie VER
VER
RB
ALO
VER ALO RUS
Tak
2
@Kessie VER
LEC
RUS
ALO
OCO
HUL
ZHO
TSU
ALB
NOR
4
Nie no, transmisja w TVP Sport to Mistrzostwo Świata jest XD
5
Chłopy chyba nie wiedzą, że na wizji są XD
2
Rusza wyścig 24h Le Mans!
1
Polecam serdecznie serial "Jury Duty". Jest chyba na Amazon Prime. Można obejrzeć spokojnie w jeden dzień. Jeśli ktoś lubi "The Office" to jest to coś w podobnych klimatach
1
@daniel32778 ok, ale teraz grają w Paryżu
16
Dla tych co nie widzieli
2
Aż wrzasnąłem XD
Woooooow
12
Griezmann porównał swoich kolegów z boiska do zawodników NFL. Nasz Dembouz jako Jefferson? Jessir ❤️
@fart @czółkovsky @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @Adran360 @Vitoo @TaughtMule @BartqRKO @Jagr
7
Tak jest! Iga Świątek w finale French Open! ❤️