Już za pół godziny derby Lubelszczyzny ;) Ale już jest ogień na trybunach z obu stron ❤️ Szczerze podoba mi taki meczyk gdzie oba kluby mają ze sobą dobre stosunki
Dokładnie 12 lat temu. Cóż to był za mecz, na żywo oglądany, wspaniałe przeżycie. Pamiętam, że zaczął się o 23. Ronaldo na kolanach, palec Mourinho, debiut Cesca. ❤️
One of the Greatest El Clasico performances ever.
Put Ronaldo on his knees, destroyed Pepe and the other Mourinho's thugs..
Ronaldo could only dream of replicating a performance like this 💯 https://t.co/QsV9pm8igk">pic.twitter.com/QsV9pm8igk
@BorzyKrzys nieeee, my to skromniutko mamy akurat, tak niedaleko domu kilka mniejszych pól @Culers no pogoda ogólnie tragiczna w to lato, kiedy miało padać to susza była, a kiedy susza by się przydała to deszcz, ale no, przeczekaliśmy te deszcze i się poszczęściło, bo baliśmy się, że nie zdąży zboże do końca wyschnąć, ale wyszło bardzo ładne
Jak narzekałem na pogodę to teraz oddała idealnie. 5 dni suszy i żniwa wyszły prima sort, a deszcz akurat właśnie zaczyna padać hehe. Pozdrawiam wszystkich użytkowników
2
Plan na dziś
0
@ViscaElBarca98 a co to za sport, jeśli można wiedzieć?
1
Ewunia pierwsza wśród naszych ❤️
0
@gumaz coś poniżej 13 chyba. Na 60M miałem 7.10
1
@fart pięknie ❤️
Jazda po PO, a Yankees szykuje się pierwszy sezon z ujemnym bilansem od jakichś 30 lat :D
0
Plan na dziś
2
Ale były Dożynki, kurła. Marcin Miller, Zespół Boys!
0
@Ptasior ba, oczywiście, że idę, kurła. Marcin Miller, Zespół Boys!
1
Plan na dziś
6
No i Babiarz stracił wszystkie pieniądze XD
Bol gleba na ostatnich metrach i dopiero trzecie miejsce Holandii
1
No i Derby Lubelszczyzny dla Górnika. Jako neutralny kibic liczyłem na remis, ale końcówka prima sort i atmosfera na trybunach elegancka
2
Poziom boiskowy Derbów Lubelszczyzny może i pozostawia wiele do życzenia, ale na trybunach z obu stron ogień jest ❤️
2
Już za pół godziny derby Lubelszczyzny ;)
Ale już jest ogień na trybunach z obu stron ❤️
Szczerze podoba mi taki meczyk gdzie oba kluby mają ze sobą dobre stosunki
0
@Szklaner Giuly? Choć tam czerwień to Lehmann dostał po faulu na Eto
7
No i git
0
No i niestety Niemiec naszej zawodniczce prosto pod w nogi wpadł i koniec szans w sztafecie mieszanej
0
@gumaz jak będą 3-4 medale to będzie naprawdę dobrze
0
@Kidd Mistrzostwa Świata
2
Plan na dziś (przez pogodę chód opóźniony o 2 godziny, a sesja poranna na stadionie o 1 godzinę)
1
Czy oni właśnie puścili sam refren? XD
4
Kurde faja, człowiek już równo ósmy rok na tej stronie głupoty pisze
4
Niczym Barca w prime. Brawo ❤️
28
Dokładnie 12 lat temu. Cóż to był za mecz, na żywo oglądany, wspaniałe przeżycie. Pamiętam, że zaczął się o 23. Ronaldo na kolanach, palec Mourinho, debiut Cesca. ❤️
1
@ranger3120 no bo śpisz za długo XD (poważnie)
4
Po rozbiegu było widać, że pójdzie pełna moc i że nie trafi
0
@BorzyKrzys nieeee, my to skromniutko mamy akurat, tak niedaleko domu kilka mniejszych pól
@Culers no pogoda ogólnie tragiczna w to lato, kiedy miało padać to susza była, a kiedy susza by się przydała to deszcz, ale no, przeczekaliśmy te deszcze i się poszczęściło, bo baliśmy się, że nie zdąży zboże do końca wyschnąć, ale wyszło bardzo ładne
3
Jak narzekałem na pogodę to teraz oddała idealnie. 5 dni suszy i żniwa wyszły prima sort, a deszcz akurat właśnie zaczyna padać hehe. Pozdrawiam wszystkich użytkowników
0
Siadła Pszczółka na Jabłoni...
0
Włączamy Festiwal Weselnych Przebojów na Polsacie i się bawimy kochani ❤️
0
No i komuniści z drugim karnym