2

Plan na dziś


0

@ViscaElBarca98 a co to za sport, jeśli można wiedzieć?

1

Ewunia pierwsza wśród naszych ❤️

0

@gumaz coś poniżej 13 chyba. Na 60M miałem 7.10

1

@fart pięknie ❤️
Jazda po PO, a Yankees szykuje się pierwszy sezon z ujemnym bilansem od jakichś 30 lat :D

0

Plan na dziś


2

Ale były Dożynki, kurła. Marcin Miller, Zespół Boys!

0

@Ptasior ba, oczywiście, że idę, kurła. Marcin Miller, Zespół Boys!

1

Plan na dziś



6

No i Babiarz stracił wszystkie pieniądze XD
Bol gleba na ostatnich metrach i dopiero trzecie miejsce Holandii

1

No i Derby Lubelszczyzny dla Górnika. Jako neutralny kibic liczyłem na remis, ale końcówka prima sort i atmosfera na trybunach elegancka

2

Poziom boiskowy Derbów Lubelszczyzny może i pozostawia wiele do życzenia, ale na trybunach z obu stron ogień jest ❤️

2

Już za pół godziny derby Lubelszczyzny ;)
Ale już jest ogień na trybunach z obu stron ❤️
Szczerze podoba mi taki meczyk gdzie oba kluby mają ze sobą dobre stosunki

0

@Szklaner Giuly? Choć tam czerwień to Lehmann dostał po faulu na Eto

7

No i git


0

No i niestety Niemiec naszej zawodniczce prosto pod w nogi wpadł i koniec szans w sztafecie mieszanej

0

@gumaz jak będą 3-4 medale to będzie naprawdę dobrze

0

@Kidd Mistrzostwa Świata

2

Plan na dziś (przez pogodę chód opóźniony o 2 godziny, a sesja poranna na stadionie o 1 godzinę)



1

Czy oni właśnie puścili sam refren? XD

4

Kurde faja, człowiek już równo ósmy rok na tej stronie głupoty pisze

4

Niczym Barca w prime. Brawo ❤️

28

Dokładnie 12 lat temu. Cóż to był za mecz, na żywo oglądany, wspaniałe przeżycie. Pamiętam, że zaczął się o 23. Ronaldo na kolanach, palec Mourinho, debiut Cesca. ❤️


1

@ranger3120 no bo śpisz za długo XD (poważnie)

4

Po rozbiegu było widać, że pójdzie pełna moc i że nie trafi

0

@BorzyKrzys nieeee, my to skromniutko mamy akurat, tak niedaleko domu kilka mniejszych pól
@Culers no pogoda ogólnie tragiczna w to lato, kiedy miało padać to susza była, a kiedy susza by się przydała to deszcz, ale no, przeczekaliśmy te deszcze i się poszczęściło, bo baliśmy się, że nie zdąży zboże do końca wyschnąć, ale wyszło bardzo ładne

3

Jak narzekałem na pogodę to teraz oddała idealnie. 5 dni suszy i żniwa wyszły prima sort, a deszcz akurat właśnie zaczyna padać hehe. Pozdrawiam wszystkich użytkowników

0

Siadła Pszczółka na Jabłoni...

0

Włączamy Festiwal Weselnych Przebojów na Polsacie i się bawimy kochani ❤️

0

No i komuniści z drugim karnym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?