15

Geniusze XDDDD


32

Ks Robert: "Macie Panowie problem z alkoholem"
Pietrek: "No czasem trochu i mamy, ale zawsze jak nie jeden to drugi postawi"

9

2 tygodnie temu w sejmie na sali po 400 osób, bez maseczek, przyłbic, itd.
Dziś max 50 osób i prawie wszyscy w maseczkach XD

2

Krzysztof Sztokowski XD

0

@YoNoEntiendoNada no mi nawet czołówkę się ciężko oglada. Przy męskim tenisie wygląda jak w slow motion

1

Jak tenisa kobieta wg mnie nie da się oglądać, to Iga ma w sobie jakąś moc. Ten tenis jest o wiele szybszy niż taki typowy, ślamazarny tenis kobiecy

6

"Jaka marchew taka nać, jaka córka taka mać" - Paweł Kozioł

6

Łapcie mój dzisiejszy przechwyt na koniec ostatniego meczu sezonu ;)


3

No i niestety bez play-offów, ale naprawdę dobra walka, bilans 2-4 i drugi przechwyt kariery w ostatniej akcji sezonu. Pozdrawionka dla wszystkich ;) ❤️

1

Jedziem po być może ostatni wpierdziel w sezonie. Trzymajta kciuki, a nuż jakimś cudem playoffy wpadną :D ❤️

2

Wspaniały moment dla tego dzieciaka! ♥


52

Dobra wiadomość. Pani Spurek nie zamierza się rozmnażać! ♥


0

@gumaz 90 minut bez reklam ;)

8

Wyszedłem właśnie z filmu o Tomku Komendzie. No po filmie to nie pamiętam kiedy taki wkurzony byłem...

0

Jest transmisja na oficjalnym kanale Sky Sports


0

Pierwszy przełożony mecz tego sezonu NFL...


0

Krzysiek Górka to jest mistrz. Uwielbiam nagrania z wesel z nim w roli głównej ♥


0

Barca 4-0
Pats 30-13
To mi się podoba
O to chodzi ♥

2

Jak ja uwielbiam jesienne weekedny. Barca + NFL ♥
Dziś na dwa ekrany :D

1

@Striker wiadomo, że nie, ale wyścig od razu ciekawszy ;)

4

Grosjean XDDDDD
I cyk vsc

14

Ricciardo jest świetny! ❤️

1

@tomono 1 okrążenie wypadli Sainz i Norris. Był Safety Car, a w dodatku Lewis dostał 10 sekund za próbne starty w nielegalnym miejscu

0

Uuuu Lewis zdenerwowany

0

Kara 5-sekundowa dla Hamiltona!
Edit: jednak 10 sekund!

40

Ale to klękanie jest żenujące...

14

Ciary ♥


2

Ależ jutro partidazo w NFL. Dwie najlepsze drużyny w Lidze w Prime Time ❤️
A dzisiaj też kilka przyzwoitych spotkań ;)


13

Oj będzie pite :D


8

Pierwsza dla Janka!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?