No i niestety bez play-offów, ale naprawdę dobra walka, bilans 2-4 i drugi przechwyt kariery w ostatniej akcji sezonu. Pozdrawionka dla wszystkich ;) ❤️
Dobra wiadomość. Pani Spurek nie zamierza się rozmnażać! ♥
I CO PAN NAM ZROBI⁉️ Panie Ministrze Czarnek, nie mieliśmy dzieci, nie mamy i nie zamierzamy mieć! Mamy po 44 lata, jesteśmy szczęśliwi, walczymy o prawa innych! Nie czujemy się gorsi!✌️ https://t.co/rRHick1U8C">pic.twitter.com/rRHick1U8C
Warto było czekać, warto było się napić. Jesteś kurwa debeściakiem, czekam bracie na Ciebie. Bierzemy tydzień wolnego i na pewno nie spędzę go w pracy. Marku, Michale, Jacku przepraszam, znajdźcie kogoś innego. https://t.co/KO0WVjhOzx">https://t.co/KO0WVjhOzx
15
Geniusze XDDDD
32
Ks Robert: "Macie Panowie problem z alkoholem"
Pietrek: "No czasem trochu i mamy, ale zawsze jak nie jeden to drugi postawi"
9
2 tygodnie temu w sejmie na sali po 400 osób, bez maseczek, przyłbic, itd.
Dziś max 50 osób i prawie wszyscy w maseczkach XD
2
Krzysztof Sztokowski XD
0
@YoNoEntiendoNada no mi nawet czołówkę się ciężko oglada. Przy męskim tenisie wygląda jak w slow motion
1
Jak tenisa kobieta wg mnie nie da się oglądać, to Iga ma w sobie jakąś moc. Ten tenis jest o wiele szybszy niż taki typowy, ślamazarny tenis kobiecy
6
"Jaka marchew taka nać, jaka córka taka mać" - Paweł Kozioł
6
Łapcie mój dzisiejszy przechwyt na koniec ostatniego meczu sezonu ;)
3
No i niestety bez play-offów, ale naprawdę dobra walka, bilans 2-4 i drugi przechwyt kariery w ostatniej akcji sezonu. Pozdrawionka dla wszystkich ;) ❤️
1
Jedziem po być może ostatni wpierdziel w sezonie. Trzymajta kciuki, a nuż jakimś cudem playoffy wpadną :D ❤️
2
Wspaniały moment dla tego dzieciaka! ♥
52
Dobra wiadomość. Pani Spurek nie zamierza się rozmnażać! ♥
0
@gumaz 90 minut bez reklam ;)
8
Wyszedłem właśnie z filmu o Tomku Komendzie. No po filmie to nie pamiętam kiedy taki wkurzony byłem...
0
Jest transmisja na oficjalnym kanale Sky Sports
0
Pierwszy przełożony mecz tego sezonu NFL...
0
Krzysiek Górka to jest mistrz. Uwielbiam nagrania z wesel z nim w roli głównej ♥
0
Barca 4-0
Pats 30-13
To mi się podoba
O to chodzi ♥
2
Jak ja uwielbiam jesienne weekedny. Barca + NFL ♥
Dziś na dwa ekrany :D
1
@Striker wiadomo, że nie, ale wyścig od razu ciekawszy ;)
4
Grosjean XDDDDD
I cyk vsc
14
Ricciardo jest świetny! ❤️
1
@tomono 1 okrążenie wypadli Sainz i Norris. Był Safety Car, a w dodatku Lewis dostał 10 sekund za próbne starty w nielegalnym miejscu
0
Uuuu Lewis zdenerwowany
0
Kara 5-sekundowa dla Hamiltona!
Edit: jednak 10 sekund!
40
Ale to klękanie jest żenujące...
14
Ciary ♥
2
Ależ jutro partidazo w NFL. Dwie najlepsze drużyny w Lidze w Prime Time ❤️
A dzisiaj też kilka przyzwoitych spotkań ;)
13
Oj będzie pite :D
8
Pierwsza dla Janka!