1

"Nie giąć, nie niszczyć, trzymać w okładce, dwa lata będzie służyć"

5

"Miś" na Kino Polska ;)

4

Serii do końca nie oglądam :D
Obejrzałem 3 mecze, Heat wygrali wszystkie 3, 2 nie oglądałem i cyk 2-0 Celtics ❤️


44

0

Polecam 1:20
Gerard Romero i gol Urułasio ♥


0

@patry295 Zbrodnia i Kara, Lalka, Romeo i Julia, Wesele

7

Normalnie jak glitch w EA XD


1

No i elegancko. Moja szkoła wraca jutro ze zdalnego, a mnie czeka znowu kwarantanna. Wyśmienicie...

5

GOATowy ubiór ❤️


11

Christo i Ronald XD


0

Co się JT obudził w 3. kwarcie :o

5

Zdrowie Legendy! ❤️

6

@Kuczek trzej przyjaciele z boiska ♥

0

No takiego czegoś to ja jeszcze nie widziałem...WTF


46

Sezon 15/16 Suareza to najlepszy sezon jakiegokolwiek zawodnika poza wiadomą dwójką w erze Ronaldo/Messi

1

@maatiixx miałem to kiedyś na geografii. Były jakieś tam zmiany w liczeniu lat przestępnych czy coś i przeskoczyli o te kilkanaście dni

9

@Konias4318 no to się rabini wypowiedzieli co do źródła XD

3

Trenerzy NFL, którzy nie mieli maseczek na meczach zostali ukarani karami o wysokości 100 tys dolarów XD
Walić to, że wszyscy na boisku są codziennie badani i mieli wynik negatywny


2

@BarcaInfo o i elegancko. Do Barcy kaska wleci, a do ulubionego klubu w Anglii dobry obrońca :)

24

"Bo w piciu nie trunek liczy się, a towarzystwo, od tego smak zależy" - Stach Japycz
Święte Słowa ❤️

15

Luis Suarez śpiewający po włosku!
https://x.com/MaciejoSzczesny/status/1308360116194996225

3

William Jose jako alternatywa dla Depaya....


5

Za Cuence i Marlona dostajemy więcej niż za Vidal, Rakiticia i Suareza XD

18

Brak parytetów! Skandal!!1!


28

Pereira XD


0

Masakryczny ten sezon NFL jeśli chodzi o kontuzje... Tylu świetnych zawodników, a tu dopiero 2. Kolejka...


0

@arasz1819 przecież każdy z nas ci napisał, że konserwatywne i nie ma to żadnego połączenia z jak to nazwałeś "środowiskiem narodowo-wszechpolskim".

0

Jakby ktoś dzisiaj chciał zarwać nockę dla NBA to przypominam, że mecze Celtics - Heat dopiero za 2 dni ;)

4

Prawda o więzadłach krzyżowych


2

@arasz1819 Mentzen ma poglądy konserwatywne, ale to nie znaczy, że jest narodowcem, bądź wszechpolakiem. Chyba logiczne. Bo ani do Ruchu Narodowego, ani do Młodzieży Wszechpolskiej nigdy nie należał (a nawet jeśliby był, to w tych środowiskach Faflun jest już skończony)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?