0

@Repcak22 Był ;)

1

Muszę wam powiedzieć, że Artur Dziambor to najsympatyczniejszy polityk, z którym kiedykolwiek rozmawiałem :)

2

@BulaKG jeszcze się z tamtej nie wyleczył

1

@marekBarca ale w "Nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki" wcale nie o to chodzi... Jedno z najczęściej źle używanych przysłów. No chyba, że chodzi Ci o to, że nie powtórzy już tego samego, ale wątpię ;)

0

Protesty w Anglii po demokratycznym wyborze władzy. Kto by się spodziewał...


3

Ładna piłeczka Busiego

1

Wyniki z Warszawy i aktualny stan prawyborów :)
https://x.com/polskalogiczna/status/1205872763531075585

2

O mój ulubiony sędzia hiszpański. Naprawdę, Rojas jest jednym z niewielu ogarniętych

0

@Janiama Tak z ciekawości. Jak oceniasz kandydaturę Pani Kidawy?

1

@BarcaInfo Zauważyłem, że to w jakim komplecie strojów zagramy można wywnioskować z grafiki z powołanymi. Fajna sprawa ogólnie :)

0

Polecam każdemu świetny dokument o dwóch najlepszych trenerach w historii futbolu - Bill'u Belichicku i Nick'u Sabanie ♥
https://wvw.batflix.org/movies/belichick-saban-the-art-of-coaching-2019

22

Mój kandydat na prezydenta ❤️


6

Idealny trójkąt nie istniej...


0

@BarcaInfo Warto dodać, że było to w 2012

1

Za chwilę zaczyna się, możliwe że najważniejszy zjazd prawyborczy Konfederacji - Warszawa. Ciekaw jestem czy Bosak dostanie >50%

0

@Tom0VeB 3 godziny 15
Ale już wolę TVN/Polsatowe 3x15 czy nawet 20 niż 10x6, bo to człowieka zupełnie z rytmu wybija

1

Nie polecam nikomu Paramount Channel... Filmy rzeczywiście fajne tam lecą, ale reklamy to kompletne nieporozumienie. Co 10 minut, dosłownie. Wczoraj oglądałem Film co normalnie ma 2 godziny, a było w nim 8 przerw reklamowych...

3

Właśnie na TVN zaczyna się "Interstellar" ;)

0

@Maniek9444 Unpopular Opinion: Sernik ogólnie jest niedobry

0

Dr Brian Sutterer o kontuzji Comana


Ogólnie polecam ten kanał. Koleś opowiada a kontuzjach sportowych ;)

0

@Kompletny obaj mieli brodę i podobne fryzury, a na streamach to rzeczywiście o pomyłkę trudno nie było :D

4

@Mario96w mi się zdarzało Gomesa z Messim mylić :D

1

@jacobFCB Michalkiewicz to moje okolice ;)
Żył za młodu w miejscowości moich dziadków :)

2

@MajorPolski skoro Beatlesi zrobili cover tej piosenki to na pewno

0

Ostatnio zaczepiła mnie Pani Ola Kot z Eski, a tu jest film na YT i mnie nie ma :/
Jak żyć?

2

Choć makaron bardzo lubimy to dziś Włochom...!

5

Roberto potrafi grać bez typowego skrzydłowego, Wague też, ino Czcigodny Pan Semedo musi mieć wszystko idealnie

2

@SinMistico no tak, bo porażka w meczu o nic na San Siro, sprawi że Valverde będzie zwolniony...

0

Ale o te 30 zł jest ból...

3

@marcin000019 z Sławkiem mógłbym konie kraść ❤️

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?