@marekBarca ale w "Nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki" wcale nie o to chodzi... Jedno z najczęściej źle używanych przysłów. No chyba, że chodzi Ci o to, że nie powtórzy już tego samego, ale wątpię ;)
Nie polecam nikomu Paramount Channel... Filmy rzeczywiście fajne tam lecą, ale reklamy to kompletne nieporozumienie. Co 10 minut, dosłownie. Wczoraj oglądałem Film co normalnie ma 2 godziny, a było w nim 8 przerw reklamowych...
0
@Repcak22 Był ;)
1
Muszę wam powiedzieć, że Artur Dziambor to najsympatyczniejszy polityk, z którym kiedykolwiek rozmawiałem :)
2
@BulaKG jeszcze się z tamtej nie wyleczył
1
@marekBarca ale w "Nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki" wcale nie o to chodzi... Jedno z najczęściej źle używanych przysłów. No chyba, że chodzi Ci o to, że nie powtórzy już tego samego, ale wątpię ;)
0
Protesty w Anglii po demokratycznym wyborze władzy. Kto by się spodziewał...
3
Ładna piłeczka Busiego
1
Wyniki z Warszawy i aktualny stan prawyborów :)
https://x.com/polskalogiczna/status/1205872763531075585
2
O mój ulubiony sędzia hiszpański. Naprawdę, Rojas jest jednym z niewielu ogarniętych
0
@Janiama Tak z ciekawości. Jak oceniasz kandydaturę Pani Kidawy?
1
@BarcaInfo Zauważyłem, że to w jakim komplecie strojów zagramy można wywnioskować z grafiki z powołanymi. Fajna sprawa ogólnie :)
0
Polecam każdemu świetny dokument o dwóch najlepszych trenerach w historii futbolu - Bill'u Belichicku i Nick'u Sabanie ♥
https://wvw.batflix.org/movies/belichick-saban-the-art-of-coaching-2019
22
Mój kandydat na prezydenta ❤️
6
Idealny trójkąt nie istniej...
0
@BarcaInfo Warto dodać, że było to w 2012
1
Za chwilę zaczyna się, możliwe że najważniejszy zjazd prawyborczy Konfederacji - Warszawa. Ciekaw jestem czy Bosak dostanie >50%
0
@Tom0VeB 3 godziny 15
Ale już wolę TVN/Polsatowe 3x15 czy nawet 20 niż 10x6, bo to człowieka zupełnie z rytmu wybija
1
Nie polecam nikomu Paramount Channel... Filmy rzeczywiście fajne tam lecą, ale reklamy to kompletne nieporozumienie. Co 10 minut, dosłownie. Wczoraj oglądałem Film co normalnie ma 2 godziny, a było w nim 8 przerw reklamowych...
3
Właśnie na TVN zaczyna się "Interstellar" ;)
0
@Maniek9444 Unpopular Opinion: Sernik ogólnie jest niedobry
0
Dr Brian Sutterer o kontuzji Comana
Ogólnie polecam ten kanał. Koleś opowiada a kontuzjach sportowych ;)
0
@Kompletny obaj mieli brodę i podobne fryzury, a na streamach to rzeczywiście o pomyłkę trudno nie było :D
4
@Mario96w mi się zdarzało Gomesa z Messim mylić :D
1
@jacobFCB Michalkiewicz to moje okolice ;)
Żył za młodu w miejscowości moich dziadków :)
2
@MajorPolski skoro Beatlesi zrobili cover tej piosenki to na pewno
0
Ostatnio zaczepiła mnie Pani Ola Kot z Eski, a tu jest film na YT i mnie nie ma :/
Jak żyć?
2
Choć makaron bardzo lubimy to dziś Włochom...!
5
Roberto potrafi grać bez typowego skrzydłowego, Wague też, ino Czcigodny Pan Semedo musi mieć wszystko idealnie
2
@SinMistico no tak, bo porażka w meczu o nic na San Siro, sprawi że Valverde będzie zwolniony...
0
Ale o te 30 zł jest ból...
3
@marcin000019 z Sławkiem mógłbym konie kraść ❤️