Jako, że emocje po meczu trochę opadły, to tak prezentują się głosy elektorskie w prawyborach Konfederacji po zjazdach w Białymstoku i Olsztynie (w założeniu, że głosy Dziambora, Berkowicza, Wilka i Korwina pójdą na jednego kandydata) ;) Bosak - 9 KORWIN - 6 Braun - 3
Próbuję się zabrać za 3 ostatnie odcinki "Matchday" i nie mogę coś. Nadal boli strasznie, a najbardziej chyba to, że w 1. połowie na Anfield odważę się powiedzieć, że byliśmy lepsi i mieliśmy przynajmniej 3 wyśmienite sytuacje, żeby zabić dwumecz...
Nigdy w życiu z p. Tokarczuk nie wymieniłem słowa. 1.raz jestem na jej profilu a tu niespodzianka. Pani Oldze życzę jednak odwagi i kochania ludzi, którzy mają inne poglądy niż ona. Jest coś ważniejszego od Nobla - Królestwo Boże. „Nagrodę” zbawienia dostaje się za Wiarę i Miłość https://t.co/acrPzAdfhy">pic.twitter.com/acrPzAdfhy
Po dwóch zjazdach wojewódzkich liczba mandatów w Konfederacji wygląda tak (w założeniu, że głosy Wilka, Korwina, Berkowicza i Dziambora pójdą na jednego z nich) Bosak - 9 KORWIN - 6 Braun - 3
Jeszcze raz wyniki prawyborów Konfederacji z województwa podlaskiego, razem z liczbą mandatów elektorskich ;) Bosak - 4 Braun - 2 Berkowicz - 1 Dziambor - 1 Korwin - 1
Ale Kidawa-Błońska skompromitowała się na debacie "prawyborczej". Wykute hasła, walone z promptera, ale i tak wiadomo kto będzie kandydatem na prezydenta... Przecież Duda, czy kandydat Konfederacji na debatach ją zniszczą
Hmmm... Ale tak całkiem serio @AM_Zukowska, przecież to jest dokładnie nasz projekt i ustawa przygotowana przez @SlawomirMentzen, którą #Konfederacja ogłosiła w trakcie ostatniej sesji Sejmu. Skąd więc brak zgody na podpisanie się pod tą ustawą? Zróbmy to raz... naczy wspólnie 😎 https://t.co/qnODByIzDC">pic.twitter.com/qnODByIzDC
@fart wtedy Colts zrobili z siebie takich idiotów XD Podobna sytuacja, tylko tutaj "QB" jest w gunie, a tam był under center, co nie miało szans się udać
7
Leo vs reszta XD
https://x.com/Rohandinho_/status/1203417280991891458
2
Jako, że emocje po meczu trochę opadły, to tak prezentują się głosy elektorskie w prawyborach Konfederacji po zjazdach w Białymstoku i Olsztynie (w założeniu, że głosy Dziambora, Berkowicza, Wilka i Korwina pójdą na jednego kandydata) ;)
Bosak - 9
KORWIN - 6
Braun - 3
2
Próbuję się zabrać za 3 ostatnie odcinki "Matchday" i nie mogę coś. Nadal boli strasznie, a najbardziej chyba to, że w 1. połowie na Anfield odważę się powiedzieć, że byliśmy lepsi i mieliśmy przynajmniej 3 wyśmienite sytuacje, żeby zabić dwumecz...
16
Pani Tokarczuk jest chyba lekko uprzedzona co do niektórych...
0
@skype77 https://www.fullmatchesandshows.com/2019/12/07/barcelona-vs-mallorca-highlights-full-match/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kenneth99 właśnie wchodzi Alena
0
Po dwóch zjazdach wojewódzkich liczba mandatów w Konfederacji wygląda tak (w założeniu, że głosy Wilka, Korwina, Berkowicza i Dziambora pójdą na jednego z nich)
Bosak - 9
KORWIN - 6
Braun - 3
1
Rozkład mandatów ze zjazdu Konfederacji w Olsztynie!
Bosak - 5
Braun - 1
Dziambor - 1
Berkowicz - 1
Wilk - 1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Mateo jak michę cieszy :D
4
Aj szkoda. Schlieri prawie podium
0
Jeszcze raz wyniki prawyborów Konfederacji z województwa podlaskiego, razem z liczbą mandatów elektorskich ;)
Bosak - 4
Braun - 2
Berkowicz - 1
Dziambor - 1
Korwin - 1
0
Wyniki prawyborów Konfederacji w województwie Podlaskim ;)
https://x.com/Patriota1918/status/1203304264971509761/photo/1
4
Ale Kidawa-Błońska skompromitowała się na debacie "prawyborczej". Wykute hasła, walone z promptera, ale i tak wiadomo kto będzie kandydatem na prezydenta... Przecież Duda, czy kandydat Konfederacji na debatach ją zniszczą
7
Lewica tradycyjnie...
https://x.com/gbartek9/status/1203084835671158786
5
O Sylwia Dekolt, szkoda że bez dekoltu :/
3
@kubix05 nadal jest obok domu ;)
3
Kto ją wybrał?
https://x.com/Kris77Tany/status/1201970140998438912
20
Mentzen jak zwykle w punkt, a Senyszyn no...
2
Gdzie on z tą gitarrrą?
4
Ale każdy wywalone w te kobity XD
14
@Pilka_jest_okragla az mi się przypomina każdy trucht Semedo
4
@IrekPOL Bengals pokonali Jets, którzy pokonali Cowboys, którzy pokonali Lions...itd
2
Dzięki zwycięstwu Bengals z Jets, koło równowagi NFL zostało zamknięte :D
2
@KamQiX Słaby Roberto>Semedo
2
Brakuje na Lahoza epitetów...
1
Mateusz Chaos tradycyjnie...
1
@fart wtedy Colts zrobili z siebie takich idiotów XD
Podobna sytuacja, tylko tutaj "QB" jest w gunie, a tam był under center, co nie miało szans się udać
0
@matirix20 co? XD