7

2

Jako, że emocje po meczu trochę opadły, to tak prezentują się głosy elektorskie w prawyborach Konfederacji po zjazdach w Białymstoku i Olsztynie (w założeniu, że głosy Dziambora, Berkowicza, Wilka i Korwina pójdą na jednego kandydata) ;)
Bosak - 9
KORWIN - 6
Braun - 3

2

Próbuję się zabrać za 3 ostatnie odcinki "Matchday" i nie mogę coś. Nadal boli strasznie, a najbardziej chyba to, że w 1. połowie na Anfield odważę się powiedzieć, że byliśmy lepsi i mieliśmy przynajmniej 3 wyśmienite sytuacje, żeby zabić dwumecz...

16

Pani Tokarczuk jest chyba lekko uprzedzona co do niektórych...



0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kenneth99 właśnie wchodzi Alena

0

Po dwóch zjazdach wojewódzkich liczba mandatów w Konfederacji wygląda tak (w założeniu, że głosy Wilka, Korwina, Berkowicza i Dziambora pójdą na jednego z nich)
Bosak - 9
KORWIN - 6
Braun - 3

1

Rozkład mandatów ze zjazdu Konfederacji w Olsztynie!
Bosak - 5
Braun - 1
Dziambor - 1
Berkowicz - 1
Wilk - 1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Mateo jak michę cieszy :D

4

Aj szkoda. Schlieri prawie podium

0

Jeszcze raz wyniki prawyborów Konfederacji z województwa podlaskiego, razem z liczbą mandatów elektorskich ;)
Bosak - 4
Braun - 2
Berkowicz - 1
Dziambor - 1
Korwin - 1


0

Wyniki prawyborów Konfederacji w województwie Podlaskim ;)
https://x.com/Patriota1918/status/1203304264971509761/photo/1

4

Ale Kidawa-Błońska skompromitowała się na debacie "prawyborczej". Wykute hasła, walone z promptera, ale i tak wiadomo kto będzie kandydatem na prezydenta... Przecież Duda, czy kandydat Konfederacji na debatach ją zniszczą

7

Lewica tradycyjnie...



https://x.com/gbartek9/status/1203084835671158786

5

O Sylwia Dekolt, szkoda że bez dekoltu :/

3

@kubix05 nadal jest obok domu ;)

3

20

Mentzen jak zwykle w punkt, a Senyszyn no...


2

Gdzie on z tą gitarrrą?

4

Ale każdy wywalone w te kobity XD

14

@Pilka_jest_okragla az mi się przypomina każdy trucht Semedo

4

@IrekPOL Bengals pokonali Jets, którzy pokonali Cowboys, którzy pokonali Lions...itd

2

Dzięki zwycięstwu Bengals z Jets, koło równowagi NFL zostało zamknięte :D


2

@KamQiX Słaby Roberto>Semedo

2

Brakuje na Lahoza epitetów...

1

Mateusz Chaos tradycyjnie...

1

@fart wtedy Colts zrobili z siebie takich idiotów XD
Podobna sytuacja, tylko tutaj "QB" jest w gunie, a tam był under center, co nie miało szans się udać

0

@matirix20 co? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?