Houston Astros pokonali New York Yankees 4-2 w ALCS i awansowali do World Series. O miano najlepszej drużyny MLB w serii do 4. zwycięstw zmierzą się z mistrzami NL - Washington Nationals :)
Houston Astros pokonali New York Yankees 8-3 w Game 4 ALCS i brakuje im jednego zwycięstwo do awansu do World Series gdzie czekają już mistrzowie NL- Washington Nationals :)
Washington Nationals pokonali St Louis Cardinals 4-0 i po raz pierwszy w swojej historii zagrają w World Series! W ALCS, w serii do 4. zwycięstw, Houston Astros prowadzą z New York Yankees 2-1 :)
@Criss18Barca rzeczywiście Rzeszów - 8,25%, a w samym mieście 9,90%. Dzięki ;) A jeśli jeszcze patrzymy na miasta, to u mnie w Lubelskim w Lubartowie Konfederacja dostała aż 13,66 % :)
@michal26 np. w Toruniu policzone są głosy. I na podstawie metody D'Hondta zostały policzone mandaty dla każdej partii w tym okręgu. No i tu jest minus metody D'Hondta. Mentzen się najprawdopodobniej nie dostał, mimo że ma więcej głosów od reszty. Po prostu cała partia nie dostała w tym okręgu wystarczającej liczby głosów
1
@IronSanHybrid @panczo
34
Kolega widzę wyznacza po imieniu. Pełna kultura
0
@Barca1992 nr 8, ino puścili krótkie wersje
20
Puścili krótkie wersje :/
3
Jaylen Brown podpisał kontrakt z Boston Celtics wart 115 mln USD na 4 lata. Lubię Browna, ale Danny tutaj jak dla mnie zdecydowanie przepłacił...
24
Zesrali się metr przed kiblem...
7
1942 XD MŚ podczas wojny
1
Jarek kerowany niczym Zidane przez Ronaldo
1
To pytanie to jakiś żart XD
0
Kto od nas w quizie?
0
Panowie, Kiełbasy do góry i golimy... ;)
1
@Coutinho007 Piernik jest z mąki, mąka z młyna, w młynie jest wiatrak ;)
0
Houston Astros pokonali New York Yankees 4-2 w ALCS i awansowali do World Series. O miano najlepszej drużyny MLB w serii do 4. zwycięstw zmierzą się z mistrzami NL - Washington Nationals :)
0
@jeyx77x może Wague jest gorszy od Douglasa?
0
@amanter nie wytrzymam. Dwóch lewonoznych. Dobrze, że Puyol był lewonozny, bo jakby inaczej grał z Pique...
0
Houston Astros pokonali New York Yankees 8-3 w Game 4 ALCS i brakuje im jednego zwycięstwo do awansu do World Series gdzie czekają już mistrzowie NL- Washington Nationals :)
0
@Katalonbar akurat mi sobota pasuje, bo wieczorem impreza :D
0
Washington Nationals pokonali St Louis Cardinals 4-0 i po raz pierwszy w swojej historii zagrają w World Series! W ALCS, w serii do 4. zwycięstw, Houston Astros prowadzą z New York Yankees 2-1 :)
1
@Andy83 Będzie jak będzie oficjalnie potwierdzona
0
@Mesi12 tak z Pisu.
24
Bosak mówi, że płeć w polityce nie ma znaczenia, a Holecka już, że kobiety wg Bosaka nie mają poglądów. No hit :D
3
Ale ta Holecka jest irytująca
3
@ForcaMilosz no, a wykształceni głosują na KO. Żaden wyznacznik
4
W tym roku Sancho raczej
0
@Criss18Barca rzeczywiście Rzeszów - 8,25%, a w samym mieście 9,90%. Dzięki ;)
A jeśli jeszcze patrzymy na miasta, to u mnie w Lubelskim w Lubartowie Konfederacja dostała aż 13,66 % :)
1
W którym okręgu Konfederacja miała najlepszy wynik?
0
@ściah Wielgus chyba weszła, niestety kosztem m.in Mentzena
1
@michal26 np. w Toruniu policzone są głosy. I na podstawie metody D'Hondta zostały policzone mandaty dla każdej partii w tym okręgu. No i tu jest minus metody D'Hondta. Mentzen się najprawdopodobniej nie dostał, mimo że ma więcej głosów od reszty. Po prostu cała partia nie dostała w tym okręgu wystarczającej liczby głosów
9
@Unique Angielski Orszak niech Twą duszę przyjmie :(
7
@Janiama Oby twoje źródełka i dane były Tier 1 ;)