@Buba13 z AFC oczywiście Pats, a obok nich głównie Chiefs. Za to w NFC, naprawdę ciężko przewidzieć co się stanie. Eagles, Cowboys, Bears, Saints, Falcons, Rams i jeszcze kilka drużyn według mnie ma szansę na grę w Super Bowl. Jednak mój typ to Cowboys - Patriots
Do ludzi narzekających na skuteczność i "niski poziom". Obejrzyjcie sobie jakikolwiek Game 7 z playoffów NBA. Tam tez praktycznie nigdy nie ma ogromnych wyników. W takich meczach jest ogromne zmęczenie, nerwy i gra w defensywie, więc oczywiście, że skuteczność jest mniejsza
Już widzę jak kibice Slavii ustępują miejsca wszystkim kibicom z Polski... Stadion ma 20 tys. Szanse na zgarnięcie biletu na ten mecz oceniam na dość cienkie
1
@fart Antonio Brown w New England Patriots!!!
1
Świetny film w wykonaniu NFL na 100-lecie ligi :)
Najlepsze i najgorsze drużyny, najlepsi zawodnicy, najlepsze mecze i momenty każdej dekady ♥
0
Co robi Pazdan na boisku?
7
Gol Frenkie! ❤️
5
Green Bay Packers pokonali Chicago Bears 10-3 na otwarcie 100. Sesonu NFL!
1
@fart Jak to mówisz o meczu z tamtego sezonu :D
Nie wiem jak mogło ci się pomylić :D
2
@Buba13 z AFC oczywiście Pats, a obok nich głównie Chiefs. Za to w NFC, naprawdę ciężko przewidzieć co się stanie. Eagles, Cowboys, Bears, Saints, Falcons, Rams i jeszcze kilka drużyn według mnie ma szansę na grę w Super Bowl. Jednak mój typ to Cowboys - Patriots
0
@Mns21 NFC jest cholernie mocne. Jest multum dobrych drużyn, w dodatku Rodgers ostatnio bywa kontuzjowany i troszkę obniżył loty
4
Już dzisiaj o 2.20 meczem Green Bay Packers - Chicago Bears rozpoczyna się jubileuszowy, 100. Sezon ligi NFL!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
46
XDD
https://x.com/mkupczak98/status/1168242101068414978
0
@takisobiektos czyli mamy się z tym zgadzać?
3
Do ludzi narzekających na skuteczność i "niski poziom". Obejrzyjcie sobie jakikolwiek Game 7 z playoffów NBA. Tam tez praktycznie nigdy nie ma ogromnych wyników. W takich meczach jest ogromne zmęczenie, nerwy i gra w defensywie, więc oczywiście, że skuteczność jest mniejsza
7
Zaraz się okaże, że zakończą mecz, bo nie ma kto obręczy naprawić...
5
To jest żart....
0
Ale bezsensowny rzut... Chcieli zagrać szybko, tak jak pisałem, ale jak już minęła ta 24. sekunda to trzeba było już się od rzutu powstrzymać...
0
Dawać panowie, szybki rzut, żeby zdążyć 2 akcje zagrać
1
Czyściej zablokować nie mógł...
1
Już sędziowie zaczynają cyrk
0
@sebasek99 na jakiego golfa? Jak to stary filmik...
3
@sebasek99 wcale do USA nie zbliża sie Huragan
9
Pani Prezydent Chorwacji zdrowa kobita
0
Macie kochani jakieś dobre własne zwrotki do Cipulenki?
3
Kochany Patostreamer ♥
0
@PatrychoO Arthur lepszy od Rakiticia? Bez przesady
22
Firpo odczuwa dyskomfort w kolanie i nie pojedzie do Pampeluny [Sport]
0
@kuz Nawet jeśli Legia byłaby wylosowana w miejscu Rangers to nie trafiliby do tej grupy. Rangers trafili tu, aby nie kolidować z Celticiem ;)
0
@liberoFCB spróbować można, ale jak widzę jak tu każdy sobie już podróż zaplanował, itd, itp
To mnie trochę zaczyna śmieszyc
14
Już widzę jak kibice Slavii ustępują miejsca wszystkim kibicom z Polski... Stadion ma 20 tys. Szanse na zgarnięcie biletu na ten mecz oceniam na dość cienkie
0
Frenkie najlepszym pomocnikiem!