1

@fart Antonio Brown w New England Patriots!!!

1

Świetny film w wykonaniu NFL na 100-lecie ligi :)
Najlepsze i najgorsze drużyny, najlepsi zawodnicy, najlepsze mecze i momenty każdej dekady ♥


0

Co robi Pazdan na boisku?

7

Gol Frenkie! ❤️

5

Green Bay Packers pokonali Chicago Bears 10-3 na otwarcie 100. Sesonu NFL!

1

@fart Jak to mówisz o meczu z tamtego sezonu :D
Nie wiem jak mogło ci się pomylić :D

2

@Buba13 z AFC oczywiście Pats, a obok nich głównie Chiefs. Za to w NFC, naprawdę ciężko przewidzieć co się stanie. Eagles, Cowboys, Bears, Saints, Falcons, Rams i jeszcze kilka drużyn według mnie ma szansę na grę w Super Bowl. Jednak mój typ to Cowboys - Patriots

0

@Mns21 NFC jest cholernie mocne. Jest multum dobrych drużyn, w dodatku Rodgers ostatnio bywa kontuzjowany i troszkę obniżył loty

4

Już dzisiaj o 2.20 meczem Green Bay Packers - Chicago Bears rozpoczyna się jubileuszowy, 100. Sezon ligi NFL!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@takisobiektos czyli mamy się z tym zgadzać?

3

Do ludzi narzekających na skuteczność i "niski poziom". Obejrzyjcie sobie jakikolwiek Game 7 z playoffów NBA. Tam tez praktycznie nigdy nie ma ogromnych wyników. W takich meczach jest ogromne zmęczenie, nerwy i gra w defensywie, więc oczywiście, że skuteczność jest mniejsza

7

Zaraz się okaże, że zakończą mecz, bo nie ma kto obręczy naprawić...

5

To jest żart....

0

Ale bezsensowny rzut... Chcieli zagrać szybko, tak jak pisałem, ale jak już minęła ta 24. sekunda to trzeba było już się od rzutu powstrzymać...

0

Dawać panowie, szybki rzut, żeby zdążyć 2 akcje zagrać

1

Czyściej zablokować nie mógł...

1

Już sędziowie zaczynają cyrk

0

@sebasek99 na jakiego golfa? Jak to stary filmik...

3

@sebasek99 wcale do USA nie zbliża sie Huragan

9

Pani Prezydent Chorwacji zdrowa kobita

0

Macie kochani jakieś dobre własne zwrotki do Cipulenki?

3

Kochany Patostreamer ♥


0

@PatrychoO Arthur lepszy od Rakiticia? Bez przesady

22

Firpo odczuwa dyskomfort w kolanie i nie pojedzie do Pampeluny [Sport]

0

@kuz Nawet jeśli Legia byłaby wylosowana w miejscu Rangers to nie trafiliby do tej grupy. Rangers trafili tu, aby nie kolidować z Celticiem ;)

0

@liberoFCB spróbować można, ale jak widzę jak tu każdy sobie już podróż zaplanował, itd, itp
To mnie trochę zaczyna śmieszyc

14

Już widzę jak kibice Slavii ustępują miejsca wszystkim kibicom z Polski... Stadion ma 20 tys. Szanse na zgarnięcie biletu na ten mecz oceniam na dość cienkie

0

Frenkie najlepszym pomocnikiem!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?