#Tiki-taka Ansu Fati jest o krok od przedłużenia umowy z Barceloną. Nowy kontrakt będzie obowiązywał przez trzy lata z opcją przedłużenia o kolejne dwa. [Mundo Deportivo] No i to mi się podoba ♥
Saldo sędziowskie w lidze, krajowych pucharach, wszystkich rozgrywkach krajowych i rozgrywkach międzynarodowych od czasu, kiedy Villar wygrał dzięki wyłamaniu się Barcelony i Athleticu z dyscypliny głosowania klubów LaLiga, którzy mieli poprzeć Gerardo Gonzaleza #ObrzydliwaLaLigahttps://t.co/WnnHe9dfk3">pic.twitter.com/WnnHe9dfk3
18
@Mazi kompletnie nie. Nie ma dla niego miejsca, w ataku zbyt wolny, a do pomocy to już bym wolał Antka, który przynajmniej walczy w defensywie
0
@Messibestplayerintheworld to już mi się bardziej Antek widzi w pomocy niż Cou.
3
@Elnuum 18, Riqui ma 20
0
@Arthur idę spać :D
2 razy już pomogło :D
2
Oczywiście tradycyjnie. Wyłączyłem i zaczeli grać :D
0
@DonMatteo901 do noszenia ta tansza chyba nawet lepsza.
1
@krzychu1526 niby nie ma miejsc, a u mnie w mieście w 3. Najlepszych liceach po 20 miejsc wolnych na rocznik
49
Skoro wg Atletico Griezmann już w maju zerwał umowę z klubem, to czemu oczekiwali jego obecności na ostatnim treningu?
1
Teraz niech tylko wróci do Hotline Bling'a i będzie cacy :D
1
@Hawajczyk ja jadę jutro i chyba do 13
2
Anita Włodarczyk z powodu kontuzji nie pojedzie na Mistrzostwa Świata :/
77
Niesamowita wymiana z meczu Polska-Iran ♥
13
#Tiki-taka Ansu Fati jest o krok od przedłużenia umowy z Barceloną. Nowy kontrakt będzie obowiązywał przez trzy lata z opcją przedłużenia o kolejne dwa. [Mundo Deportivo]
No i to mi się podoba ♥
3
@Momalsino nie, ja na 1. Miejscu stawiam lige
9
Vital jak hymn śpiewał ❤️
0
Dla zainteresowanych, na TVP 1 Wołyń
0
@IronSanHybrid lekko gazowana. Niegazowaną mam w kranie
2
@bartoszekkk Nie jest lepszy od Roberto
7
@Chwytliwy to była 1. kolejka, ale na 100% niedziela. Były akurat wtedy u mnie Dożynki
2
@Chwytliwy to była niedziela, nie piątek
1
@salandrill2 północ - 6/7
długi sen jest masakryczny
nawet jak idę spać o 5 to i tak wstaję o 9
12
Chłop ma obsesję...
0
@Criss18Barca Pamiętaj, że to Summer League. Większość zawodników nigdy nawet nie zagra minuty w NBA
0
Tacko Time ♥
0
@kamzar Przecież to nie są nominacje do Puskasa...
1
@Odesseiron w tym sporcie kobiecym, mimo żenującego poziomu, jest na co popatrzeć
0
@Gaucho ale są dwa komplety spodenek. Żółte i granatowe
0
@kamilop są dwa kolory, w zależności od przeciwnika
79
Coś Pięknego ♥
https://x.com/FCBW_A7/status/1148224545528131584
3
@krzychu1526 wójt / ksiądz z Ranczo