@sebasek99 mówił, ale nadal nie jest on zbyt pozytywnie odbierany w NFL, a w dodatku po co drużynom rezerwowy zawodnik, bez dwóch lat gry i przynoszący ogromne kontrowersje?
@sebasek99 1. Kaep nigdy nie wygrał Super Bowl 2. Nie był tym samym zawodnikiem co kiedyś, byłby tylko rezerwowym, a żądał pieniędzy jak zawodnik 1. drużyny, a poza tym, przyniósłby ogromne straty drużynie, ponieważ nie jest on bądź co bądź zbyt lubiany w obszarach NFL. Co innego, gdyby to była gwiazda ligi, wtedy na pewno by się po niego zgłaszały drużyny. W tym przypadku po prostu ryzyko było zbyt duże dla zawodnika rezerwowego
@sebasek99 tylko sytuacja jest taka, że Kaepernick miał opcję w kontrakcie. Nie przedłużył kontraktu z 49ers, bo chciał więcej pieniędzy. Nikt mu oczywiście ich nie dał i wtedy zaczęło się to oburzenie
@sebasek99 gdyby nie to, to tak, byłby dalej w lidze, ale jako rezerwowy, a drużyny nie mogą sobie pozwolić na takie ryzyko, tylko dla rezerwowego zawodnika, a co do lig spoza NFL. Nie ma takich zbytnio, a jak są, to nie stać ich na wygórowane żądania finansowe Kaepernicka
Najlepsi są Amerykanie, którzy twierdzą, że kobiety powinny zarabiać tyle samo co mężczyźni, no bo przecież męska reprezentacja USA się nawet nie zakwalifikowała do MŚ. Obejrzą jeden turniej na 4 lata i znawcy piłki...
Ale Ci kibice z Afryki są śmieszni. Jest post na tt o Semedo. To ja napisałem, że należy go sprzedać. Jak się na mnie rzucili, gorszy był chyba tylko fanbase Denisa
@Ronaldinho10_ Ja jednak chciałem, żeby trafił do Clippers, no i jakoś w sercu czułem, że jednak ich wybierze. Po prostu było zero przecieków z ich strony, wszystko szło po cichu i się, jak dla mnie, musiało tak skończyć :D
OJO Kawhi Leonard do Clippers! :) WTF Paul George również trafi do LA Clippers za Shai Gilgeous-Alexander'a, Danilo Galllinari'ego, 5 wyborów w 1. rundzie draftu i dwie zamiany picków!
0
Tacko Time ♥
0
@kamzar Przecież to nie są nominacje do Puskasa...
1
@Odesseiron w tym sporcie kobiecym, mimo żenującego poziomu, jest na co popatrzeć
0
@Gaucho ale są dwa komplety spodenek. Żółte i granatowe
0
@kamilop są dwa kolory, w zależności od przeciwnika
79
Coś Pięknego ♥
https://x.com/FCBW_A7/status/1148224545528131584
3
@krzychu1526 wójt / ksiądz z Ranczo
1
@sebasek99 mówił, ale nadal nie jest on zbyt pozytywnie odbierany w NFL, a w dodatku po co drużynom rezerwowy zawodnik, bez dwóch lat gry i przynoszący ogromne kontrowersje?
1
@sebasek99 1. Kaep nigdy nie wygrał Super Bowl
2. Nie był tym samym zawodnikiem co kiedyś, byłby tylko rezerwowym, a żądał pieniędzy jak zawodnik 1. drużyny, a poza tym, przyniósłby ogromne straty drużynie, ponieważ nie jest on bądź co bądź zbyt lubiany w obszarach NFL. Co innego, gdyby to była gwiazda ligi, wtedy na pewno by się po niego zgłaszały drużyny. W tym przypadku po prostu ryzyko było zbyt duże dla zawodnika rezerwowego
0
@sebasek99 tylko sytuacja jest taka, że Kaepernick miał opcję w kontrakcie. Nie przedłużył kontraktu z 49ers, bo chciał więcej pieniędzy. Nikt mu oczywiście ich nie dał i wtedy zaczęło się to oburzenie
0
@sebasek99 gdyby nie to, to tak, byłby dalej w lidze, ale jako rezerwowy, a drużyny nie mogą sobie pozwolić na takie ryzyko, tylko dla rezerwowego zawodnika, a co do lig spoza NFL. Nie ma takich zbytnio, a jak są, to nie stać ich na wygórowane żądania finansowe Kaepernicka
2
@sebasek99 Kaep nie został zwolniony bezpośrednio za to. Jest po prostu za słaby i tyle.
1
@PatrychoO a najgorsze jest to, że w USA jest ona teraz bohaterem narodowym...
0
@antoniabc dosłownie od miesiąca w USA o to jest ogromna afera, łykana przez głupich ludzi oglądających piłkę raz na 4 lata
29
Najlepsi są Amerykanie, którzy twierdzą, że kobiety powinny zarabiać tyle samo co mężczyźni, no bo przecież męska reprezentacja USA się nawet nie zakwalifikowała do MŚ. Obejrzą jeden turniej na 4 lata i znawcy piłki...
2
@msmsms reprezentacja USA przegrała z drużyną U15 FC Dallas 5:2
0
@xPiter nie złożyłaby ;)
5
@LuisSalvano bo Roberto jest lepszy
17
Ale Ci kibice z Afryki są śmieszni. Jest post na tt o Semedo. To ja napisałem, że należy go sprzedać. Jak się na mnie rzucili, gorszy był chyba tylko fanbase Denisa
1
@tbas no kamera ewidentnie się rusza, a co do zawodników, to nawet komentatorzy są zdziwieni, że grają dalej
0
@Jackazz no oficjalne chyba być nie może do jutra, ale jak Woj o tym piszę, to można powiedzieć, że oficjalne
7
Zion :O
2
Danny Green w LA Lakers. 2 lata, 30 mln
1
@Ronaldinho10_ Ja jednak chciałem, żeby trafił do Clippers, no i jakoś w sercu czułem, że jednak ich wybierze. Po prostu było zero przecieków z ich strony, wszystko szło po cichu i się, jak dla mnie, musiało tak skończyć :D
7
OJO
Kawhi Leonard do Clippers! :)
WTF
Paul George również trafi do LA Clippers za Shai Gilgeous-Alexander'a, Danilo Galllinari'ego, 5 wyborów w 1. rundzie draftu i dwie zamiany picków!
7
Trzęsienie ziemi w Kalifornii podczas meczu MLB:
0
@Mesi12 oj tam. Iniesta całą karierę z "A." przed nazwiskiem i się nikt nie zorientował nawet
0
@szkutnik91 Gronk ❤️
2
@Domel007 Pewnie przerwa reprezentacyjna
0
@Aaron10 Słyszałem wiele wykonań hymnu USA w swoim życiu i ten wcale nie jest najgorszy :D