0

Nigdy nie zrozumiem zagranicznego tt.fcb. Tutaj większość ludzi widzi jak grał u nas taki Semedo czy Denis, ale Broń Boże napisz coś o nich złego na zagranicznym tt.fcb to od razu Ci rodzinę zwyzywają

1

Happy Bobby Bonilla Day wszystkim! :D
Artykuł dla niewtajemniczonych: https://www.espn.com/mlb/story/_/id/16650867/why-mets-pay-bobby-bonilla-119-million-today-every-july-1-2035

17

@masq Ale za jakieś 40 mln, nie 120

1

@fart no nie wyczymie. Gorzej być nie mogło

19

No i pół roku minęło. Jak ten czas leci...

0

@fart powiem tak. Ta informacja jest z źródła, które pierwszy raz widzę. Trzeba czekać

0

@student97r zdecydowanie za dużo

2

Na ten moment faworytem do podpisania Kawhi'a są Lakersi! To byłoby troszkę unfair

0

@fart To jest hit jakiś. 20 mln za Roziera. Bye! :D

1

@fart


Danny ufam Tobie!

1

Rozier w Charlotte poprzez Sign and Trade!
Czyżby Kemba+Horford? @fart

5

RIP fani Knicks


1

Durant - 4/$164M
Irving - 4/$141M.

2

Na ten moment wygląda, że faworytem do pozyskania KD jest Brooklyn, ale trzeba czekać do decyzji
EDIT Woj już o tym pisze
OJO ULTIMA HORA MERCATO!!!!1!

2

@Grzesior667 Nie ma nic gorszego niż Żewłakow...

2

@fart Woj jeszcze pisze coś o możliwym 3-teamowym dealu. Rozier do Hornets, Kemba do Bostonu i Kyrie do Netsów, co by oznaczało, że Celtics mogliby zatrzymać Horforda. Danny, wierzę w Ciebie :D

9

MERCATO! ULTIMA HORA!!!
Kevin Durant ma ogłosić dziś w nocy swoją decyzje!

0

@Rewolucja123 o też poproszę

21

@BarcaInfo Mateo to ziomal. Jest genialny :D

4

No nieciekawa sytuacja...



0

Czy tylko mi sędzia meczu Polska-Japonia przypomina Stalina?

0

@Douglasinho a tylko spróbuj tak napisać na zagranicznym tt.fcb to od razu zostaniesz zjedzony

9

Jasper na mediach społecznościowych: "I would like to thank Barcelona for 3 amazing year. I had a great time and i am happy to have been part of FC Barcelona. I am also very proud and thankfull of the support i got from the Fans. So i would like to say: Thank you!!"

1

@Wilczeq Lublin
@MadafakinGuy zobaczymy. Wide Receiver, Linebacker, Cornerback. Co będzie to będzie

29

Jestem po pierwszym treningu futbolu amerykańskiego i powiem wam, że coś tam się w to umie :D

0

@messi564 Az ONZ się do tego przyczepiło, a tym, że aktorki porno zarabiają więcej niż aktorzy to już nikt się nie przejmie :/

0

@Jakdxb w tenisie też jest ogromna różnica poziomów i oglądalności

0

@JaSzymon Kurek aktualnie kontuzjowany. W kwietniu przeszedł operację kręgosłupa

15

Wiecie jak rolnik zarabia na życie?....... Na życie XD

0

@Kompletny Proszę mi tu nie obrażać baseballu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?