Nigdy nie zrozumiem zagranicznego tt.fcb. Tutaj większość ludzi widzi jak grał u nas taki Semedo czy Denis, ale Broń Boże napisz coś o nich złego na zagranicznym tt.fcb to od razu Ci rodzinę zwyzywają
Sources: The Boston Celtics are progressing towards a series of sign and trade deals to enable them to re-sign Al Horford, while also maintaining the full MLE.
Na ten moment wygląda, że faworytem do pozyskania KD jest Brooklyn, ale trzeba czekać do decyzji EDIT Woj już o tym pisze OJO ULTIMA HORA MERCATO!!!!1!
@fart Woj jeszcze pisze coś o możliwym 3-teamowym dealu. Rozier do Hornets, Kemba do Bostonu i Kyrie do Netsów, co by oznaczało, że Celtics mogliby zatrzymać Horforda. Danny, wierzę w Ciebie :D
Jasper na mediach społecznościowych: "I would like to thank Barcelona for 3 amazing year. I had a great time and i am happy to have been part of FC Barcelona. I am also very proud and thankfull of the support i got from the Fans. So i would like to say: Thank you!!"
0
Nigdy nie zrozumiem zagranicznego tt.fcb. Tutaj większość ludzi widzi jak grał u nas taki Semedo czy Denis, ale Broń Boże napisz coś o nich złego na zagranicznym tt.fcb to od razu Ci rodzinę zwyzywają
1
Happy Bobby Bonilla Day wszystkim! :D
Artykuł dla niewtajemniczonych: https://www.espn.com/mlb/story/_/id/16650867/why-mets-pay-bobby-bonilla-119-million-today-every-july-1-2035
17
@masq Ale za jakieś 40 mln, nie 120
1
@fart no nie wyczymie. Gorzej być nie mogło
19
No i pół roku minęło. Jak ten czas leci...
0
@fart powiem tak. Ta informacja jest z źródła, które pierwszy raz widzę. Trzeba czekać
0
@student97r zdecydowanie za dużo
2
Na ten moment faworytem do podpisania Kawhi'a są Lakersi! To byłoby troszkę unfair
0
@fart To jest hit jakiś. 20 mln za Roziera. Bye! :D
1
@fart
Danny ufam Tobie!
1
Rozier w Charlotte poprzez Sign and Trade!
Czyżby Kemba+Horford? @fart
5
RIP fani Knicks
1
Durant - 4/$164M
Irving - 4/$141M.
2
Na ten moment wygląda, że faworytem do pozyskania KD jest Brooklyn, ale trzeba czekać do decyzji
EDIT Woj już o tym pisze
OJO ULTIMA HORA MERCATO!!!!1!
2
@Grzesior667 Nie ma nic gorszego niż Żewłakow...
2
@fart Woj jeszcze pisze coś o możliwym 3-teamowym dealu. Rozier do Hornets, Kemba do Bostonu i Kyrie do Netsów, co by oznaczało, że Celtics mogliby zatrzymać Horforda. Danny, wierzę w Ciebie :D
9
MERCATO! ULTIMA HORA!!!
Kevin Durant ma ogłosić dziś w nocy swoją decyzje!
0
@Rewolucja123 o też poproszę
21
@BarcaInfo Mateo to ziomal. Jest genialny :D
4
No nieciekawa sytuacja...
0
Czy tylko mi sędzia meczu Polska-Japonia przypomina Stalina?
0
@Douglasinho a tylko spróbuj tak napisać na zagranicznym tt.fcb to od razu zostaniesz zjedzony
9
Jasper na mediach społecznościowych: "I would like to thank Barcelona for 3 amazing year. I had a great time and i am happy to have been part of FC Barcelona. I am also very proud and thankfull of the support i got from the Fans. So i would like to say: Thank you!!"
1
@Wilczeq Lublin
@MadafakinGuy zobaczymy. Wide Receiver, Linebacker, Cornerback. Co będzie to będzie
29
Jestem po pierwszym treningu futbolu amerykańskiego i powiem wam, że coś tam się w to umie :D
0
@messi564 Az ONZ się do tego przyczepiło, a tym, że aktorki porno zarabiają więcej niż aktorzy to już nikt się nie przejmie :/
0
@Jakdxb w tenisie też jest ogromna różnica poziomów i oglądalności
0
@JaSzymon Kurek aktualnie kontuzjowany. W kwietniu przeszedł operację kręgosłupa
15
Wiecie jak rolnik zarabia na życie?....... Na życie XD
0
@Kompletny Proszę mi tu nie obrażać baseballu