1

Jak to jest, że młodzi, niedoświadczeni sędziowie lepiej sedziują od starych, hiszpańskich sędziów międzynarodowych?

0

Może nie wyjdzie z Levante, a chce być w rytmie meczowym na Live

7

U was też tak wieje? Ja pierdziele...

0

Oj nieważne. Wszystko by rozdzielić głupi tag team Blacka i Ricocheta

1

Celtics, Bruins i Red Sox win! Dobranoc wszystkim ;)

1

Jadwiga Paździerz na Polsacie! :D

0

A właśnie co do pierwszej ciekawostki. Ludzie zapominają, że to Liturgia Wigilii Paschalnej jest momentem najważniejszym i wtedy zaczynają się obchody Święta Zmartwychwstania

3

Prawdziwie Zmartwychwstał! Alleluja!

0

No Wielkanoc jakby nie patrzeć, to i ludzi mniej

21

"Brooks was here" :(

0

Liczymy tu Wisłę? No i nie strzeliła w 1. Meczu z Chelsea na pewno

0

Nie wygrała z Chelsea na pewno

46

Wolałbym Barca-Eintracht ;)

29

17

Alba, kiedy widzi Messiego z piłką :D
https://x.com/LioneI10i_/status/1118928654770294785

28

Messi w finale LM 2009 :D

89

52

Teraz tylko nie zesrać się metr przed kiblem. Wymarzony finał na wyciągnięcie ręki

11

Znaczy ogólnie pierwszy mecz u siebie jest atutem, ale pod jednym warunkiem. Że mecz ten wygra się do 0

73

FC Barcelona osiągnęła półfinał w Lidze Mistrzów: Mężczyzn, Kobiet, Młodzieżowej oraz Futsalu! [FCB]

1

Mocno liczę na Murphy'ego na SD

0

No i elegancko. Go Bruins!

30

Roncero upadł i se głupi ryj rozwalił :)
https://x.com/J_Krecidlo/status/1118259955151323136

0

Choć coś się mówi, że może Roman na SD pójdzie, choć w to wątpię. Pewnie Braun i Drew

2

No i Clippers pokonują Warriors w Game 2, Cousins najprawdopodobniej wypada do końca sezonu, może być ciekawie :)

22

Może trochę nie na miejscu ale
A: Komenda Policji w Paryżu
B: Halo, Policja
A: Tak, Policja w Paryżu
B: Proszem pana mówi Himmeaux Edwige, 6 Parvis Notre-Dame - Pl. Jean-Paul II. Plac tutaj jak sie wjeżdza, zaraz
koło poczty objazd TUTAJ. ZGŁASZAM. Wybuch, katedrę ktoś nam podpalił katedrę.
A: Co podpalił?
B: Nie wiem kto
A: Ale co podpalił?
B: No nie wiem kto, ktoś podpalił
A: Nie kto tylko co!
B: Słucham?
A: Co podpalono?
B: Mówi Himmeaux Edwige
A: Tak, ale co się stało?
B: Katedra jest podpalona, i katedra już prawie się dopala.
A: Ta Notre Dame tak?
B: 6 Parvis Notre-Dame - Pl. Jean-Paul II, za pocztą wkoło.
A: A straż pożarna jedzie?
B: Słucham?
A: Straż pożarna!
B: No ktoś podpolił ja nie wiem kto.
A: A straż pożarna?!
B: Słucham?
A: Czy straż pożarna powiadomiona jest, czy jedzie?
B: Ja nie wiem kto podpalił..... ale ktoś podpalił.
A: Katedra, tak?
B: Jest straż........ jest straż. Przyjechała straż.
A: Dobrze.
B: Ale....
A: Jak jest to dobrze, jak jest straż pożarna to dobrze no
B: Nie gasi.
A: Gasi?!
B: Katedra sie dopala. No ja nie wiem 6 Parvis Notre-Dame - Pl. Jean-Paul II
A: No dobrze, jest straż pożarna tam na miejscu?
B: Słucham?
A: Czy jest tam straż pożarna na miejscu?!
B: Na miejscu ja jestem.
A: A straż?!
B: No dzwonnika nie ma w domu.

0

Dobre i to. Niektórzy nigdy nie mieli, choć może to i dobrze :D

2

I taki dzień to ja rozumiem. Bruins, Celtics i Red Sox!
Pięknie :)

7

Odkąd włączyłem mecz to Celtics zdobyli 37 punktów a stracili 10. Całkiem nieźle :D

3

Scary Terry! :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?