A właśnie co do pierwszej ciekawostki. Ludzie zapominają, że to Liturgia Wigilii Paschalnej jest momentem najważniejszym i wtedy zaczynają się obchody Święta Zmartwychwstania
Może trochę nie na miejscu ale
A: Komenda Policji w Paryżu
B: Halo, Policja
A: Tak, Policja w Paryżu
B: Proszem pana mówi Himmeaux Edwige, 6 Parvis Notre-Dame - Pl. Jean-Paul II. Plac tutaj jak sie wjeżdza, zaraz
koło poczty objazd TUTAJ. ZGŁASZAM. Wybuch, katedrę ktoś nam podpalił katedrę.
A: Co podpalił?
B: Nie wiem kto
A: Ale co podpalił?
B: No nie wiem kto, ktoś podpalił
A: Nie kto tylko co!
B: Słucham?
A: Co podpalono?
B: Mówi Himmeaux Edwige
A: Tak, ale co się stało?
B: Katedra jest podpalona, i katedra już prawie się dopala.
A: Ta Notre Dame tak?
B: 6 Parvis Notre-Dame - Pl. Jean-Paul II, za pocztą wkoło.
A: A straż pożarna jedzie?
B: Słucham?
A: Straż pożarna!
B: No ktoś podpolił ja nie wiem kto.
A: A straż pożarna?!
B: Słucham?
A: Czy straż pożarna powiadomiona jest, czy jedzie?
B: Ja nie wiem kto podpalił..... ale ktoś podpalił.
A: Katedra, tak?
B: Jest straż........ jest straż. Przyjechała straż.
A: Dobrze.
B: Ale....
A: Jak jest to dobrze, jak jest straż pożarna to dobrze no
B: Nie gasi.
A: Gasi?!
B: Katedra sie dopala. No ja nie wiem 6 Parvis Notre-Dame - Pl. Jean-Paul II
A: No dobrze, jest straż pożarna tam na miejscu?
B: Słucham?
A: Czy jest tam straż pożarna na miejscu?!
B: Na miejscu ja jestem.
A: A straż?!
B: No dzwonnika nie ma w domu.
1
Jak to jest, że młodzi, niedoświadczeni sędziowie lepiej sedziują od starych, hiszpańskich sędziów międzynarodowych?
0
Może nie wyjdzie z Levante, a chce być w rytmie meczowym na Live
7
U was też tak wieje? Ja pierdziele...
0
Oj nieważne. Wszystko by rozdzielić głupi tag team Blacka i Ricocheta
1
Celtics, Bruins i Red Sox win! Dobranoc wszystkim ;)
1
Jadwiga Paździerz na Polsacie! :D
0
A właśnie co do pierwszej ciekawostki. Ludzie zapominają, że to Liturgia Wigilii Paschalnej jest momentem najważniejszym i wtedy zaczynają się obchody Święta Zmartwychwstania
3
Prawdziwie Zmartwychwstał! Alleluja!
0
No Wielkanoc jakby nie patrzeć, to i ludzi mniej
21
"Brooks was here" :(
0
Liczymy tu Wisłę? No i nie strzeliła w 1. Meczu z Chelsea na pewno
0
Nie wygrała z Chelsea na pewno
46
Wolałbym Barca-Eintracht ;)
29
Śmiechłem mocno XD
https://x.com/ElKasztan/status/1118792084490784768
17
Alba, kiedy widzi Messiego z piłką :D
https://x.com/LioneI10i_/status/1118928654770294785
28
Messi w finale LM 2009 :D
89
No nie powiem, śmiechłem XD
https://x.com/ninellecule/status/1118477513104265216
52
Teraz tylko nie zesrać się metr przed kiblem. Wymarzony finał na wyciągnięcie ręki
11
Znaczy ogólnie pierwszy mecz u siebie jest atutem, ale pod jednym warunkiem. Że mecz ten wygra się do 0
73
FC Barcelona osiągnęła półfinał w Lidze Mistrzów: Mężczyzn, Kobiet, Młodzieżowej oraz Futsalu! [FCB]
1
Mocno liczę na Murphy'ego na SD
0
No i elegancko. Go Bruins!
30
Roncero upadł i se głupi ryj rozwalił :)
https://x.com/J_Krecidlo/status/1118259955151323136
0
Choć coś się mówi, że może Roman na SD pójdzie, choć w to wątpię. Pewnie Braun i Drew
2
No i Clippers pokonują Warriors w Game 2, Cousins najprawdopodobniej wypada do końca sezonu, może być ciekawie :)
22
Może trochę nie na miejscu ale
A: Komenda Policji w Paryżu
B: Halo, Policja
A: Tak, Policja w Paryżu
B: Proszem pana mówi Himmeaux Edwige, 6 Parvis Notre-Dame - Pl. Jean-Paul II. Plac tutaj jak sie wjeżdza, zaraz
koło poczty objazd TUTAJ. ZGŁASZAM. Wybuch, katedrę ktoś nam podpalił katedrę.
A: Co podpalił?
B: Nie wiem kto
A: Ale co podpalił?
B: No nie wiem kto, ktoś podpalił
A: Nie kto tylko co!
B: Słucham?
A: Co podpalono?
B: Mówi Himmeaux Edwige
A: Tak, ale co się stało?
B: Katedra jest podpalona, i katedra już prawie się dopala.
A: Ta Notre Dame tak?
B: 6 Parvis Notre-Dame - Pl. Jean-Paul II, za pocztą wkoło.
A: A straż pożarna jedzie?
B: Słucham?
A: Straż pożarna!
B: No ktoś podpolił ja nie wiem kto.
A: A straż pożarna?!
B: Słucham?
A: Czy straż pożarna powiadomiona jest, czy jedzie?
B: Ja nie wiem kto podpalił..... ale ktoś podpalił.
A: Katedra, tak?
B: Jest straż........ jest straż. Przyjechała straż.
A: Dobrze.
B: Ale....
A: Jak jest to dobrze, jak jest straż pożarna to dobrze no
B: Nie gasi.
A: Gasi?!
B: Katedra sie dopala. No ja nie wiem 6 Parvis Notre-Dame - Pl. Jean-Paul II
A: No dobrze, jest straż pożarna tam na miejscu?
B: Słucham?
A: Czy jest tam straż pożarna na miejscu?!
B: Na miejscu ja jestem.
A: A straż?!
B: No dzwonnika nie ma w domu.
0
Dobre i to. Niektórzy nigdy nie mieli, choć może to i dobrze :D
2
I taki dzień to ja rozumiem. Bruins, Celtics i Red Sox!
Pięknie :)
7
Odkąd włączyłem mecz to Celtics zdobyli 37 punktów a stracili 10. Całkiem nieźle :D
3
Scary Terry! :O