Arsenal nie zamierza wykupować Denisa Suareza. Piłkarz przeszedł, aby zaimponować Unaiowi Emery'emu i w swoich sześciu występach nie przyczynił się praktycznie do niczego. [the sun]
No któż by się spodziewał...
Sezon 15/16 to jak dla mnie spore rozczarowanie. Po piekielnie mocnej pierwszej połowie sezonu, ledwo wygraliśmy Ligę, PK oczywiście wygraliśmy, no i odpadliśmy w 1/4 LM z Atletico i to o ile dobrze pamiętam w tych właśnie strojach. Nie powiedziałbym, więc że były szczęśliwe
Witam po dwutygodniowym urlopie. Takie krótkie spostrzeżenie. Messi to jest gość. Tak mnie denerwował przez cały mecz, a tu z niczego 2 bramki i dwie asysty :D
0
To tak samo jak można oglądać filmy i seriale skoro tam tez juz wszystko jest ustalone? Ja tak właśnie patrzę na wrestling, jak na serial
6
Widzę, że obowiązkowy komentarz o udawanym kabarecie odhaczony
2
Conor McGregor ogłosił zakończenie kariery!
0
Zawsze był taki zawodnik w Barcelonie, nawet za Guardioli (Yaya, Keita)
6
Ale to pięknie wygląda ❤️
1
Jeden z najbardziej dominujących zawodników w historii NFL - Rob Gronkowski zakończył karierę :/
https://www.instagram.com/p/BvaCbK6BCvd/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=12x43sqs2q13w
1
Czy tylko ja na meczach naszej kadry zawsze usypiam?
0
Nie no co ty. W każdym meczu prawie mama wchodzi i mówi żebym się zamknął :D
1
Pamiętam jak cały dom obudziłem, a okazało się, że nie ma bramki...
23
Messi przegrywa w towarzyskim meczu - w internecie już śmichy, heheszki
Ronaldo remisuje z Ukrainą w eliminacjach - cisza
5
"Chłopaki Nie Płaczą" na TVN!
0
Dzisiaj po 27. latach gry karierę zakończył Ichiro Suzuki! :/
0
Giancarlo Stanton podpisał 13-letni kontrakt niedawno
0
Mike Trout podpisał największy kontrakt w historii sportu! Baseballista podpisał 12-letni kontrakt warty 430 mln USD z Los Angeles Angels!
0
Widocznie na więcej nie zasługuje
62
Arsenal nie zamierza wykupować Denisa Suareza. Piłkarz przeszedł, aby zaimponować Unaiowi Emery'emu i w swoich sześciu występach nie przyczynił się praktycznie do niczego. [the sun]
No któż by się spodziewał...
42
Taktyczny majstersztyk w wykonaniu tego pana! Brawo!
1
No chlop już powinien dzisiaj wylecieć
0
I bardzo dobrze, jest narzekanie, jest zwycięstwo :D
20
Ricciardo XD
1
Ma być od 45. minuty wyścigu
0
Czyli z tego co czytam to powrócił stary, dobry Real ZZ? Wrzutki, wrzutki i jeszcze raz wrzutki? Tylko brak Ronaldo...
0
Sezon 15/16 to jak dla mnie spore rozczarowanie. Po piekielnie mocnej pierwszej połowie sezonu, ledwo wygraliśmy Ligę, PK oczywiście wygraliśmy, no i odpadliśmy w 1/4 LM z Atletico i to o ile dobrze pamiętam w tych właśnie strojach. Nie powiedziałbym, więc że były szczęśliwe
1
No mi to wygląda na żółty
https://2.bp.blogspot.com/-pDvoS8-IAc0/W8mu-H4_6qI/AAAAAAABtSo/6b_FNlXliDQ6y32fXjk3c9IEBlw4uidgQCLcBGAs/s1600/barcelona-19-20-away-kit-concept-3.jpg
3
Aż 2 komplety w B-Klasie? Bogactwo :D
6
Ekstraklasa ♥
https://x.com/FilipasFCB/status/1106655610156781568
55
Promocja. Brać i się nie zastanawiać
8
Mateusz jak zwykle w formie XD
0
Idealny moment na przerwę reprezentacyjną
4
Witam po dwutygodniowym urlopie. Takie krótkie spostrzeżenie. Messi to jest gość. Tak mnie denerwował przez cały mecz, a tu z niczego 2 bramki i dwie asysty :D