6

Jakoś zawsze darzylem go sympatią ❤️

6

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to na kanale Przeglądu Sportowego wleciała zapowiedź Super Bowl LIII ❤️

0

Super Bowl jest w nocy z niedzieli na poniedziałek o 0.30. Żadna polska stacja nie transmituje

1

Studia na różnych stacjach w USA będą od rana. Takiego oficjalnego to raczej nie ma
No i na kilkanaście minut przed meczem: hymn i rzut monetą

2

Już wiem czemu Packersom tak słabo idzie, skoro ich QB woli się w gierki bawić :D
Mecz z niedzieli na poniedziałek o 0.30

6

No chyba oczywiste, że chodzi o pierwszy, skoro Rewanż dopiero za 4 tygodnie

0

Taki skład to może ma Valladolid wyjść, ale nie na Valencie. Bez przesady

1

Najprawdopodobniej podczas Half-Time Show Super Bowl LIII usłyszymy piosenkę Spongeboba "Sweet Victory" :D


3

Jeśli chodzi o Sergio to jest po prostu oszczędzany, a na jutrzejszy mecz jest zawieszony

1

Vidal albo Alena w pierwszym. Busi zawieszony za kartki

1

Myślicie, że będą rotacje z Valencią? Nie zdziwie się jak zagrają Prince, Verma i może Alena

1

Marcowy.

0

Najlepiej do zera wygrac. Wtedy każda nasza bramka na wyjeździe to dodatkowa dla Realu

0

Pierwszy mecz u nas

52

Dobrze, że nasza strona trzyma poziom

2

No ale z tą "6" dla Todibo to niech nie przesadzają

5

OMG
Porzingis, Hardaway i Lee w Dallas za Jordana, DSJ i Matthewsa!

0

Wszystko na to wskazuje. Jak diametralnie się wszystko w godzinę zmieniło :O

1

Pięknie by było, ale wątpię, żeby go w dywizji wytradeowali

1

Kristaps Porzingis poprosił o trade! Dzieje się w NBA!

6

Oczywiście Alba musiał Messiemu asystować przy ostatniej bramce :D

0

Jedno wielkie uffffffffff

0

Jasper obronił.

0

On jest szalony!

1

Halo halo. Spalony

0

Fuck....

0

Uff...

3

Taktyczne narzekanie: Ach ten Valverde! Czemu nie ma Alenii!1!!

0

Tru XD

0



Takie komunikaty to właściwie nigdy nie jest story (szczególnie jak używają prawdziwego nazwiska)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?