2 lutego 2019, 16:46
6
Jakoś zawsze darzylem go sympatią ❤️
2 lutego 2019, 15:50
Jeśli ktoś byłby zainteresowany to na kanale Przeglądu Sportowego wleciała zapowiedź Super Bowl LIII ❤️
1 lutego 2019, 22:33
0
Super Bowl jest w nocy z niedzieli na poniedziałek o 0.30. Żadna polska stacja nie transmituje
1 lutego 2019, 21:58
1
Studia na różnych stacjach w USA będą od rana. Takiego oficjalnego to raczej nie ma No i na kilkanaście minut przed meczem: hymn i rzut monetą
1 lutego 2019, 21:54
2
Już wiem czemu Packersom tak słabo idzie, skoro ich QB woli się w gierki bawić :D Mecz z niedzieli na poniedziałek o 0.30
1 lutego 2019, 21:48
No chyba oczywiste, że chodzi o pierwszy, skoro Rewanż dopiero za 4 tygodnie
1 lutego 2019, 21:44
Taki skład to może ma Valladolid wyjść, ale nie na Valencie. Bez przesady
1 lutego 2019, 21:43
Najprawdopodobniej podczas Half-Time Show Super Bowl LIII usłyszymy piosenkę Spongeboba "Sweet Victory" :D
CONFIRMED: @JWilliamsWDEF and I can verify that #SpongeBob WILL BE USED during the Pepsi Halftime Show!We can hear @maroon5 practicing right now. https://t.co/AedPuhi4Q1">pic.twitter.com/AedPuhi4Q1— Angela Moryan (@AngelaMoryanTV) January 30, 2019
CONFIRMED: @JWilliamsWDEF and I can verify that #SpongeBob WILL BE USED during the Pepsi Halftime Show!We can hear @maroon5 practicing right now. https://t.co/AedPuhi4Q1">pic.twitter.com/AedPuhi4Q1
1 lutego 2019, 21:08
3
Jeśli chodzi o Sergio to jest po prostu oszczędzany, a na jutrzejszy mecz jest zawieszony
1 lutego 2019, 14:28
Vidal albo Alena w pierwszym. Busi zawieszony za kartki
1 lutego 2019, 14:17
Myślicie, że będą rotacje z Valencią? Nie zdziwie się jak zagrają Prince, Verma i może Alena
1 lutego 2019, 13:57
Marcowy.
1 lutego 2019, 13:52
Najlepiej do zera wygrac. Wtedy każda nasza bramka na wyjeździe to dodatkowa dla Realu
1 lutego 2019, 13:50
Pierwszy mecz u nas
31 stycznia 2019, 22:05
52
Dobrze, że nasza strona trzyma poziom
Girona potrzebuje do awansu trzech bramek. Trzymamy kciuki, żeby żaden napastnik Katalończyków nie został sfaulowany przez murawę 😕— RealMadryt.pl (@RealMadryt_pl) January 31, 2019
Girona potrzebuje do awansu trzech bramek. Trzymamy kciuki, żeby żaden napastnik Katalończyków nie został sfaulowany przez murawę 😕
31 stycznia 2019, 22:04
No ale z tą "6" dla Todibo to niech nie przesadzają
31 stycznia 2019, 21:53
5
OMG Porzingis, Hardaway i Lee w Dallas za Jordana, DSJ i Matthewsa!
31 stycznia 2019, 21:50
Wszystko na to wskazuje. Jak diametralnie się wszystko w godzinę zmieniło :O
31 stycznia 2019, 21:48
Pięknie by było, ale wątpię, żeby go w dywizji wytradeowali
31 stycznia 2019, 21:33
Kristaps Porzingis poprosił o trade! Dzieje się w NBA!
30 stycznia 2019, 23:32
Oczywiście Alba musiał Messiemu asystować przy ostatniej bramce :D
30 stycznia 2019, 23:20
Jedno wielkie uffffffffff
30 stycznia 2019, 22:07
Jasper obronił.
30 stycznia 2019, 22:05
On jest szalony!
30 stycznia 2019, 21:58
Halo halo. Spalony
30 stycznia 2019, 21:57
Fuck....
30 stycznia 2019, 21:46
Uff...
30 stycznia 2019, 20:18
Taktyczne narzekanie: Ach ten Valverde! Czemu nie ma Alenii!1!!
30 stycznia 2019, 19:27
Tru XD
*ja*>egzamin za 3 dni>jeszcze nic nie umiem>zaczynam się poważnie do niego użyć*też ja* https://t.co/z32RK1FF9q">pic.twitter.com/z32RK1FF9q— Patryk-min 🇰🇷 (@ciemnoczolovsky) January 30, 2019
*ja*>egzamin za 3 dni>jeszcze nic nie umiem>zaczynam się poważnie do niego użyć*też ja* https://t.co/z32RK1FF9q">pic.twitter.com/z32RK1FF9q
29 stycznia 2019, 23:27
BREAKING: Dean Ambrose (Jonathan Good) will not be renewing his contract with WWE when it expires in April. https://t.co/RdxZmUXyuK">https://t.co/RdxZmUXyuK— WWE (@WWE) January 29, 2019
BREAKING: Dean Ambrose (Jonathan Good) will not be renewing his contract with WWE when it expires in April. https://t.co/RdxZmUXyuK">https://t.co/RdxZmUXyuK
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
6
Jakoś zawsze darzylem go sympatią ❤️
6
Jeśli ktoś byłby zainteresowany to na kanale Przeglądu Sportowego wleciała zapowiedź Super Bowl LIII ❤️
0
Super Bowl jest w nocy z niedzieli na poniedziałek o 0.30. Żadna polska stacja nie transmituje
1
Studia na różnych stacjach w USA będą od rana. Takiego oficjalnego to raczej nie ma
No i na kilkanaście minut przed meczem: hymn i rzut monetą
2
Już wiem czemu Packersom tak słabo idzie, skoro ich QB woli się w gierki bawić :D
Mecz z niedzieli na poniedziałek o 0.30
6
No chyba oczywiste, że chodzi o pierwszy, skoro Rewanż dopiero za 4 tygodnie
0
Taki skład to może ma Valladolid wyjść, ale nie na Valencie. Bez przesady
1
Najprawdopodobniej podczas Half-Time Show Super Bowl LIII usłyszymy piosenkę Spongeboba "Sweet Victory" :D
3
Jeśli chodzi o Sergio to jest po prostu oszczędzany, a na jutrzejszy mecz jest zawieszony
1
Vidal albo Alena w pierwszym. Busi zawieszony za kartki
1
Myślicie, że będą rotacje z Valencią? Nie zdziwie się jak zagrają Prince, Verma i może Alena
1
Marcowy.
0
Najlepiej do zera wygrac. Wtedy każda nasza bramka na wyjeździe to dodatkowa dla Realu
0
Pierwszy mecz u nas
52
Dobrze, że nasza strona trzyma poziom
2
No ale z tą "6" dla Todibo to niech nie przesadzają
5
OMG
Porzingis, Hardaway i Lee w Dallas za Jordana, DSJ i Matthewsa!
0
Wszystko na to wskazuje. Jak diametralnie się wszystko w godzinę zmieniło :O
1
Pięknie by było, ale wątpię, żeby go w dywizji wytradeowali
1
Kristaps Porzingis poprosił o trade! Dzieje się w NBA!
6
Oczywiście Alba musiał Messiemu asystować przy ostatniej bramce :D
0
Jedno wielkie uffffffffff
0
Jasper obronił.
0
On jest szalony!
1
Halo halo. Spalony
0
Fuck....
0
Uff...
3
Taktyczne narzekanie: Ach ten Valverde! Czemu nie ma Alenii!1!!
0
Tru XD
0
Takie komunikaty to właściwie nigdy nie jest story (szczególnie jak używają prawdziwego nazwiska)