0



Takie komunikaty to właściwie nigdy nie jest story (szczególnie jak używają prawdziwego nazwiska)

0

Cały czas walczy z białaczką, wątpię w jego powrót do ringu

1

WWE wydało oświadczenie do prasy, wątpię żeby to był work

1

Dla fanów wrestlingu:
Dean Ambrose oficjalnie opuści WWE w kwietniu!

1

Tak jest Fulham! z 0-2 na 4-2! COYW ♥

0

Ustał!

1

No i w tamtym sezonie walczył, nie wywalczył i każdy dobrze wiedział, że w tym sezonie będzie siedzieć na trybunach, każdy oprócz niego

0

Oby tak się stało :D

17

Tak prezentuje się Mercedes-Benz Stadium przed niedzielnym Super Bowl LIII ♥
https://pbs.twimg.com/media/DyCRgcfUcAA3K8p.jpg

0

Mówię jej, że to przecież czarnoskóry zawodnik, a ta takie "aha" i se poszła dalej :D

1

Pokazuje nauczycielce od informatyki zdjęcie Umtitiego, a ta mówi, że nie lubi elementów zwierzęcych :D

7

Jeśli ktoś czeka na nowy trailer do Avengers: Endgame, to bedzie miał on premiere w czasie reklam Super Bowl ;)

0

W dodatku AD i Irving to bardzo dobrzy przyjaciele, więc jak dla mnie to oni są faworytami. Tylko oczywiście dopiero w lecie, bo teraz ten trade bez udziału Irvinga byłby niemożliwy

0

Od kilku lat? W RR Matchu zawsze były spoty komediowe i multum jobberów, których liczba w ostatnich latach w tych meczach się zmniejsza, więc nie przesadzaj

0

Niby więcej się mówi o Lakersach, ale czy mają wystarczająco, żeby dostać Davisa? Przecież Pelicans muszą się jeszcze zgodzić. Za to nie ma co się oszukiwać, Celtics mają najwięcej amunicji na ew. Trade. A co do tego czy chciałby grac z Lebronem? No na pewno chciałby wygrac ring, więc nie wątpię, że z Lebronem by z chęcią zagrał

1

Ale jednak poprzedzał ich 80-minutowy Royal Rumble Match, więc rozumiem, że ciężko było jakiegoś 5* Star Matcha wyciągnąć, a Styles z Bryanem mieli już świetne walki w WWE chociażby na ostatnim PPV

3

Oby w lecie do Celtics. Jeszcze jakby udało się zatrzymać Tatum. Kyrie-Tatum-AD. Oh my ❤️

1

O kurcze, ładne statystyki w Barcie B

1

Szkoda tylko, że Orton nie zawalił punta Jax :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to o 21 rozpoczyna się Pro Bowl - mecz gwiazd NFL ;)

0

Wrócił!

2

To chyba na złym sektorze siedzi. Chyba, że się nawrócił

6

W końcu lobik starym stylu ❤️

5

Kurcze Jordi, są inne rozwiązania niż podanie do Messiego

1

No właśnie. Proste patrzenie na liczby, strzelał i asystowal, ale poza tym jego gra mnie w ogóle nie pozwalała. Oczywiście Teraz bym nie pogardzil Coutinho z tamtego sezonu, ale gracz za 160 mln musi się bardziej wyróżniać

0

No skoro się spodziewałem od niego rzeczy wybitnych jako najdroższy transfer w historii klubu to mogłem się czuć lekko zawiedziony

1

Czy ja wiem? Liczby może miał, ale ja się o wiele więcej od niego spodziewałem. Za to ten sezon to już kompletna masakra

1

Od jakiegoś czasu? Szczerze to Coutinho zawodzi od swojego przyjścia do Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?