W dodatku AD i Irving to bardzo dobrzy przyjaciele, więc jak dla mnie to oni są faworytami. Tylko oczywiście dopiero w lecie, bo teraz ten trade bez udziału Irvinga byłby niemożliwy
Od kilku lat? W RR Matchu zawsze były spoty komediowe i multum jobberów, których liczba w ostatnich latach w tych meczach się zmniejsza, więc nie przesadzaj
Niby więcej się mówi o Lakersach, ale czy mają wystarczająco, żeby dostać Davisa? Przecież Pelicans muszą się jeszcze zgodzić. Za to nie ma co się oszukiwać, Celtics mają najwięcej amunicji na ew. Trade. A co do tego czy chciałby grac z Lebronem? No na pewno chciałby wygrac ring, więc nie wątpię, że z Lebronem by z chęcią zagrał
Ale jednak poprzedzał ich 80-minutowy Royal Rumble Match, więc rozumiem, że ciężko było jakiegoś 5* Star Matcha wyciągnąć, a Styles z Bryanem mieli już świetne walki w WWE chociażby na ostatnim PPV
No właśnie. Proste patrzenie na liczby, strzelał i asystowal, ale poza tym jego gra mnie w ogóle nie pozwalała. Oczywiście Teraz bym nie pogardzil Coutinho z tamtego sezonu, ale gracz za 160 mln musi się bardziej wyróżniać
0
Takie komunikaty to właściwie nigdy nie jest story (szczególnie jak używają prawdziwego nazwiska)
0
Cały czas walczy z białaczką, wątpię w jego powrót do ringu
1
WWE wydało oświadczenie do prasy, wątpię żeby to był work
1
https://cultaholic.com/news/wwe-confirm-dean-ambrose-will-leave-company-after-wrestlemania-35/
Tu masz artykuł od Cultaholic
1
Dla fanów wrestlingu:
Dean Ambrose oficjalnie opuści WWE w kwietniu!
1
Tak jest Fulham! z 0-2 na 4-2! COYW ♥
0
Ustał!
1
No i w tamtym sezonie walczył, nie wywalczył i każdy dobrze wiedział, że w tym sezonie będzie siedzieć na trybunach, każdy oprócz niego
0
Oby tak się stało :D
17
Tak prezentuje się Mercedes-Benz Stadium przed niedzielnym Super Bowl LIII ♥
https://pbs.twimg.com/media/DyCRgcfUcAA3K8p.jpg
0
Mówię jej, że to przecież czarnoskóry zawodnik, a ta takie "aha" i se poszła dalej :D
1
Pokazuje nauczycielce od informatyki zdjęcie Umtitiego, a ta mówi, że nie lubi elementów zwierzęcych :D
7
Jeśli ktoś czeka na nowy trailer do Avengers: Endgame, to bedzie miał on premiere w czasie reklam Super Bowl ;)
0
W dodatku AD i Irving to bardzo dobrzy przyjaciele, więc jak dla mnie to oni są faworytami. Tylko oczywiście dopiero w lecie, bo teraz ten trade bez udziału Irvinga byłby niemożliwy
0
Od kilku lat? W RR Matchu zawsze były spoty komediowe i multum jobberów, których liczba w ostatnich latach w tych meczach się zmniejsza, więc nie przesadzaj
0
Niby więcej się mówi o Lakersach, ale czy mają wystarczająco, żeby dostać Davisa? Przecież Pelicans muszą się jeszcze zgodzić. Za to nie ma co się oszukiwać, Celtics mają najwięcej amunicji na ew. Trade. A co do tego czy chciałby grac z Lebronem? No na pewno chciałby wygrac ring, więc nie wątpię, że z Lebronem by z chęcią zagrał
1
Ale jednak poprzedzał ich 80-minutowy Royal Rumble Match, więc rozumiem, że ciężko było jakiegoś 5* Star Matcha wyciągnąć, a Styles z Bryanem mieli już świetne walki w WWE chociażby na ostatnim PPV
3
Oby w lecie do Celtics. Jeszcze jakby udało się zatrzymać Tatum. Kyrie-Tatum-AD. Oh my ❤️
1
O kurcze, ładne statystyki w Barcie B
1
Szkoda tylko, że Orton nie zawalił punta Jax :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Jeśli ktoś byłby zainteresowany to o 21 rozpoczyna się Pro Bowl - mecz gwiazd NFL ;)
0
Wrócił!
2
To chyba na złym sektorze siedzi. Chyba, że się nawrócił
6
W końcu lobik starym stylu ❤️
5
Kurcze Jordi, są inne rozwiązania niż podanie do Messiego
1
No właśnie. Proste patrzenie na liczby, strzelał i asystowal, ale poza tym jego gra mnie w ogóle nie pozwalała. Oczywiście Teraz bym nie pogardzil Coutinho z tamtego sezonu, ale gracz za 160 mln musi się bardziej wyróżniać
0
No skoro się spodziewałem od niego rzeczy wybitnych jako najdroższy transfer w historii klubu to mogłem się czuć lekko zawiedziony
1
Czy ja wiem? Liczby może miał, ale ja się o wiele więcej od niego spodziewałem. Za to ten sezon to już kompletna masakra
1
Od jakiegoś czasu? Szczerze to Coutinho zawodzi od swojego przyjścia do Barcy