Los Angeles Rams pokonali New Orleans Saints 26-23 (dzięki coby nie mówić, dużej uprzejmości sędziów) i awansowali do Super Bowl LIII gdzie zmierzą się ze zwycięzcą meczu Chiefs - Patriots, który za chwilę! ;)
Jako, że emocje po meczu już opadły zapraszam do oglądania NFC Championship Game pomiędzy Saints i Rams. Została czwarta kwarta, mecz wyrównany, a stawka ogromna ;)
3
Dowolny mecz Enrique? Lucho miał jeden genialny rok w Barcelonie - 2015, reszta to też nie była uczta dla oczu
0
...
2
Kolejne cudo. Tym razem w roli głównej Mati Borek :D
0
Żadna polska stacja nie ma praw
0
Dla tych co w nocy woleli spać :D
Za w tygodnie w Super Bowl LIII w Atlancie zmierzą się ze sobą Los Angeles Rams i New England Patriots! :)
2
Również liczyłem. Jednak Brady vs Brees to byłoby coś
3
To co robią Patriots jest niemożliwe! 9x w Super Bowl w 17 lat! I to jeszcze w Salary Cap Era :O
Brady GOAT
Belichick GOAT
5
GOAT
Dziękuję
Dobranoc
Wyśpijcie się misiaczki :*
4
A niech mnie szlag jasny trafi
3
Defensywo! Proszę, przypomnijcie sobie 1. Połowę
1
No, ale raczej tu powinno być OPI
1
Roughing the passer - ok
DPI - No nie wiem
3
Czyżby najlepszy Championship Week w historii?
1
Bo od tego sezonu jest asymetryczny terminarz
1
Bill Belichick to ja w tym momencie
1
Edelman...
1
Nigdy w życiu nie dotknął
2
No właśnie pisałem, że Rams z lekką pomocą sędziów awansowali :D
Co prawda Saints i tak powinni to wygrać, ale brak flagi fatalny
2
Let's go! 14-0 to najmniejszy wymiar kary. Teraz to utrzymać w drugiej połowie :)
2
Fuck...
4
Jakie spać? AFC Championship! :D
2
Świetny Opening Drive! Touchdown Pats!
0
A to już Inna sprawa. 57 yd z takim spokojem i zapasem :O
4
Los Angeles Rams pokonali New Orleans Saints 26-23 (dzięki coby nie mówić, dużej uprzejmości sędziów) i awansowali do Super Bowl LIII gdzie zmierzą się ze zwycięzcą meczu Chiefs - Patriots, który za chwilę! ;)
0
Ależ meczycho w NFC Championship Game! Ogromny błąd sędziów i mamy dogrywkę!
15
Muniak w 2018/19 :D [Mateusz Jankowski]
https://pbs.twimg.com/media/DxY5QXzWkAMbS-0.jpg
0
Ależ Jarosław ma ból pupy. Ludziu...
0
Jako, że emocje po meczu już opadły zapraszam do oglądania NFC Championship Game pomiędzy Saints i Rams. Została czwarta kwarta, mecz wyrównany, a stawka ogromna ;)
70
Około 10 dni przerwy Dembele! [TV3]
5
Nowy Orlean przed aktualnie trwającym NFC Championship Game! :O
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/50223092_10158069386497538_2932039869351854080_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=11a3ddccee14302407dc95f51fc86611&oe=5CD053B6