2

Czy ja widzę Denisa na rozgrzewce? Oby nie...

0

Ciężko stwierdzić, bo w Eibarze niezbyt grywa na obronie

4

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jest coś takiego jak Przegląd Prasy

2

"Shit happens" :D
Uwielbiam < 3

1

Ależ "Forrest Gump" jest genialnym filmem :D

1

Zdecydowanie "Ranczo"

8


Uwielbiam nowego admina :D

46

Informuje, że doszła do porozumienia z zawodnikiem. Chyba może to zrobić na pół roku przed końcem umowy?

0

No nie, ale i tak byśmy musieli płacić pensję. Czy to Murillo czy Todibo

23

Wypożyczenie i transfer za darmo. Rzeczywiście kasy poszło...

4

I "będą z niego ludzie"

15

Oby tylko nie zagrał Denis. Wydać kolejne 800 tys. tylko po to, żeby zagrać w jednym meczu...

4

Clemson Tigers pokonali Alabama Crimson Tide i zostali mistrzami ligi akademickiej NCAA futbolu amerykańskiego!

1

Miasto moje a w nim :)

3

Ale jednak coś z tymi Anglikami jest. Gdy mieszkałem w Anglii i chodziłem tam do szkoły, to w klasie byliśmy dzieleni na grupy ze względu na poziom nauki. Nigdy w najlepszej grupie nie było Anglików. Może jedna osoba, a tak to ja, Hindusi, Pakistanka, Zambijczyk, Węgierka, itd.

21

Czarni ludzie to najwięksi rasiści

0

Już za nieco ponad 2 godziny finał Ligi Akademickiej NCAA futbolu amerykańskiego pomiędzy Alabama Crimson Tide i Clemson Tigers! ;)

0

O 2 w nocy odbędzie się finał Ligi Akademickiej NCAA futbolu amerykańskiego pomiędzy Clemson Tigers i Alabama Crimson Tide! ;)

0

Ale o ile się nie mylę, jeśli w akcji bramkowej jest podejrzenie faulu to sędzia może się cofnąć aż do początku akcji i sprawdzić to w VARze

0

Chyba żadna stacja nie ma praw do transmisji. Eleven miało chyba do tamtego sezonu. Można legalnie na GamePass, ale jak oglądam na streamach z reddita

2

Philadelphia Eagles pokonali Chicago Bears 16-15 i znamy komplet drużyn w Divisional Round NFL play-offs!
W weekend zmierzą się ze sobą:
Kansas City Chiefs - Indianapolis Colts
New England Patriots - Los Angeles Chargers
New Orleans Saints - Philadelphia Eagles
Los Angeles Rams - Dallas Cowboys

1

No faworytem chyba lekkim jesteśmy, ale jednak wolałem chyba zagrać z Ravens, a już na pewno z Texans. Liczyć teraz na nasze zwycięstwo i o niespodziankę w meczu Colts-Chiefs ;)

1

Jeśli komuś się nudzi to polecam mecz Bears-Eagles w play-offach NFL. Świetny, defensywny mecz ;)

0

I cyk siadamy do ostatniego meczu NFL Wild Card. Przed chwilą Chargers pokonali Ravens, a teraz czas na pojedynek obrońców tytułu - Eagles z Chciago Bears

1

No czytając jego Twittera, to bardzo możliwe, że tak wygląda

1

Ale podkręcił ten nowy Neymar! :O

0

No ty przecież głuptasku :*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?