10 grudnia 2018, 17:51
0
Chodzi, ale taka jest prawda. Poza bramkami grał beznadziejnie i na pewno nie był najlepszy na boisku.
10 grudnia 2018, 17:46
2
Ale ta nowa "Jaka to melodia" jest beznadziejna
10 grudnia 2018, 16:08
Najlepszy na boisku? Poza bramkami tragedia
9 grudnia 2018, 17:53
Byłby mój, gdyby redakcja nie usunęła :D
9 grudnia 2018, 17:43
5
Oszuści! Złodzieje! 8 lat!
9 grudnia 2018, 17:41
Kurcze przypominają mi się wybory na wójta u mnie w gminie. Jest bliżej niż się spodziewałem :D
9 grudnia 2018, 16:55
3
2018, a ludzie nadal pytają o transmisje... Na reddicie przecież
9 grudnia 2018, 16:44
Bracia GasolDirkTony Parker Dragic Jokic Giannis KristapsTrochę ich jestZależy czy na przestrzeni 5 czy 10 lat
9 grudnia 2018, 16:25
8
A może Dembele po prostu w kościele był? :D
9 grudnia 2018, 16:11
https://x.com/PCRV22/status/1071056580366352384 Piękna nitka o Pele
9 grudnia 2018, 13:44
9
Jestę szeryfę :D
9 grudnia 2018, 10:07
65
Bramki i asysty Dembele dla klubu i reprezentacji:Lewa noga: • 16 goli • 18 asystPrawa noga:• 19 goli• 16 asyst [Squawka]Dembele szukający swojej słabszej nogi :Dhttps://pbs.twimg.com/media/Dt66QTfW0AYjzlT.jpg
9 grudnia 2018, 09:56
4
Tak na miły początek dnia ;)
9 grudnia 2018, 09:20
6
GOAT ;)
9 grudnia 2018, 07:59
1
O Mater Dei! Co Celtics zrobili z Bulls :D 133-77 :O
9 grudnia 2018, 00:43
Alena i Miranda jak dla mnie obowiązkowo w pierwszym. W dodatku chciałbym Jaspera w bramce
8 grudnia 2018, 23:14
No nie wydaje mi się
8 grudnia 2018, 22:58
66
https://pbs.twimg.com/media/Dt7Q6fOXQAAdKwI.jpg Bembuś już tam wyrywa :D
8 grudnia 2018, 22:45
24
https://pbs.twimg.com/media/Dt6cT6WWkAAulMX.jpg No i czy nie lepsze to od jakichś kratek?
8 grudnia 2018, 22:23
Denis zamiast Aleni albo Mirandy XD
8 grudnia 2018, 22:08
Powiem wam, że ten Messi to dobry
8 grudnia 2018, 21:43
Przy dobrych wiatrach to może i Mirandę ujrzymy
8 grudnia 2018, 21:34
Jak Belletiemu w finale LM W 2006 zaliczyli, to i Luisowi zaliczą :D
8 grudnia 2018, 21:18
I pomyśleć, że aż tyle osób nie chciała u nas Vidala...
8 grudnia 2018, 21:08
Dobrze na Bein komentator jedzie z Pele, że grał z farmerami
8 grudnia 2018, 20:59
Te przerzuty Suareza to cudo
8 grudnia 2018, 19:32
Dzisiaj Barca zagra w trzecim komplecie! [FCB]
8 grudnia 2018, 15:12
Dziś swój setny mecz w barwach Fulham rozegra urodzony w 2000 roku - Ryan Sessegnon!
8 grudnia 2018, 12:30
NBA, NHL i MLB nie ma co obstawiać podczas sezonu zasadniczego
7 grudnia 2018, 21:32
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Chodzi, ale taka jest prawda. Poza bramkami grał beznadziejnie i na pewno nie był najlepszy na boisku.
2
Ale ta nowa "Jaka to melodia" jest beznadziejna
0
Najlepszy na boisku? Poza bramkami tragedia
0
Byłby mój, gdyby redakcja nie usunęła :D
5
Oszuści! Złodzieje! 8 lat!
2
Kurcze przypominają mi się wybory na wójta u mnie w gminie. Jest bliżej niż się spodziewałem :D
3
2018, a ludzie nadal pytają o transmisje... Na reddicie przecież
0
Bracia Gasol
Dirk
Tony Parker
Dragic
Jokic
Giannis
Kristaps
Trochę ich jest
Zależy czy na przestrzeni 5 czy 10 lat
8
A może Dembele po prostu w kościele był? :D
2
https://x.com/PCRV22/status/1071056580366352384
Piękna nitka o Pele
9
Jestę szeryfę :D
65
Bramki i asysty Dembele dla klubu i reprezentacji:
Lewa noga:
• 16 goli
• 18 asyst
Prawa noga:
• 19 goli
• 16 asyst [Squawka]
Dembele szukający swojej słabszej nogi :D
https://pbs.twimg.com/media/Dt66QTfW0AYjzlT.jpg
4
Tak na miły początek dnia ;)
6
GOAT ;)
1
O Mater Dei! Co Celtics zrobili z Bulls :D
133-77 :O
2
Alena i Miranda jak dla mnie obowiązkowo w pierwszym. W dodatku chciałbym Jaspera w bramce
1
No nie wydaje mi się
66
https://pbs.twimg.com/media/Dt7Q6fOXQAAdKwI.jpg
Bembuś już tam wyrywa :D
24
https://pbs.twimg.com/media/Dt6cT6WWkAAulMX.jpg
No i czy nie lepsze to od jakichś kratek?
5
Denis zamiast Aleni albo Mirandy XD
5
Powiem wam, że ten Messi to dobry
0
Przy dobrych wiatrach to może i Mirandę ujrzymy
0
Jak Belletiemu w finale LM W 2006 zaliczyli, to i Luisowi zaliczą :D
0
I pomyśleć, że aż tyle osób nie chciała u nas Vidala...
9
Dobrze na Bein komentator jedzie z Pele, że grał z farmerami
0
Te przerzuty Suareza to cudo
5
Dzisiaj Barca zagra w trzecim komplecie! [FCB]
9
Dziś swój setny mecz w barwach Fulham rozegra urodzony w 2000 roku - Ryan Sessegnon!
0
NBA, NHL i MLB nie ma co obstawiać podczas sezonu zasadniczego
0
Polecam. Bardzo ciekawy podcast o gender studies ;)