0


Polecam. Bardzo ciekawy podcast o gender studies ;)

1

No bardzo przeciętnie. Abel z klubu i reprezentacji to dwie różne osoby

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Ech...

1

Brawo za dwie bramki, ale 22 straty z trzecioligowcem to wstyd. Poza bramkami nic wczoraj nie grał. Im szybciej odejdzie tym lepiej

1

Z Totkami możliwy jest występ kilku młodych, bo awans już zapewniony

18

Kolejny...

0

No właśnie, nie oglądałeś meczu. Denis poza bramkami tak naprawdę nic nie pokazał. Każda jego próba dryblingu kończyła się stratą, ale i tak dzięki tym dwóm bramkom, to dałbym mu 3. notę z zawodników Barcy

1

Patrząc na to jak łatwo traci piłkę, to bałbym się go wystawić w meczu z lepszym rywalem, który mógłby te straty o wiele lepiej wykorzystać

68

Nie dziwi mnie, że przeczytałem karetka XD

0

Niech Denis przestanie już się kiwać...

0

Busquets i Puig na rozgrzewce

2

Idealna podwójna zmiana. Dembele i Puig za Ivana i Denisa, a potem Guillem za Mirandę

0

No w tym meczu Rakitic akurat bije, ale na głowę Denisa, a w dodatku sam napisałeś, że gra coś poza golem, a potem, że tylko gole się liczą. Zdecyduj się

0

XDDD
Gościu co miał piłkę to tracił. My inny mecz oglądamy czy trollujesz?

1

No polemizowałbym, ale ok ;)

8

Dobry mecz? XDD
poza golem to tragedia

0

Dokładnie. Dobrze, że się zgadzamy ;)

2

Ale on jest bez rytmu meczowego!1!!!1 XD

2

Jak dla mnie największym problemem Gomesa u nas było to, że nie był wystawiany na swojej pozycji, tylko na skrzydle czy innej prawej obronie. Gdy grał już na środku to jak dla mnie nie prezentował się źle

7

Jak dla mnie Gomes zawsze był lepszym piłkarzem

0

Niech nikt mi nie mówi, że Denis tak gra, bo jest bez rytmu meczowego. Jak on ma grać, jak za każdym razem gdy jest na boisku to gra, żeby się ładnie wyrazić, poniżej przeciętnej

0

Najwyższego dzieciaka do najniższego zawodnika dali XD

4

Przecież nie wystarczy grać w Europie. W żadnym z krajów, w których grał nie siedział wystarczająco długo, aby uzyskać paszport

0

nie będzie. Oficjalne mecze pierwszej drużyny nie są transmitowane na youtubie

0

W kadrze jego miejsce zajął Sergio ;)

0

Ławka: Mats, Guillem, Vermaelen, Busquets, Puig, Coutinho, Dembele
Collado niestety odesłany na trybuny :/

1

Sergio ;)

0

Ivan w pierwszym jak dla mnie tylko z powodu gorączki Vidala.

4

Arturo Vidal ma gorączkę i jego miejsce w kadrze zajął Sergio Busquets [FCB]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?