Puig był głównym ogniwem zwycięskiej Barcelony w YCL, a Sessegnon? 80 występów w Fulham, 21 bramek. Sancho może od niedawna gra w BVB, ale prezentuje się znakomicie, a trochę Viniciusa w Brazylii widziałem i ani statystyk wybitnych nie miał, ani to jego gra nie porywała zbytnio. Tak zawzięcie bronicie tu Viniciusa, a nikt nie dał solidnego powodu, dla którego powinien się znaleźć w Top 20
W tym sezonie w wszystkich rozgrywkach ponad 200 minut, a w dodatku w zeszłym sezonie już grał w seniorskiej drużynie City, no i w dodatku w młodzieżowej CL
To jest jak już pisałem bardzo ważne święto. Groby bardzo bliskich osób powinno się często odwiedzać, ale niestety człowiek nie ma czasu wszystkich bliskich odwiedzać. Ja np. Dziadka grób odwiedzam co tydzień, ale niestety na innych bliskich nie ma tyle możliwości i czasu i dlatego to święto jest ważne
51
Żebym się nie musiał za was wstydzić! :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/45400788_342684806480994_3627841570784411648_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=53354bb277acc642331555a6e9bcfe84&oe=5C7D0062
30
Messi i Zanetti ♥
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/45430421_2146619798737267_3092802479516024832_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=4f068279f8540f31e71998219ec6e3ce&oe=5C703DFC
9
Munir i Denis na trybynach! Walduś, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili!
2
W pojedynku dwóch najlepszych rozgrywających w NFL Tom Brady i New England Patriots pokonali Green Bay Packers Aarona Rodgersa 31-17! :)
54
https://t.co/fY10lzXxRf
Oriol :O
1
Ja jak widzę Puiga, to aż mnie lekka zazdrość bierze :D
0
Dokładnie. Ludzie chyba zapominają, że Coutinho kosztował jeszcze więcej, a to on często zawodzi i znika od 30. minuty
3
Ale Suarez denerwuje. Nic mu nie jest, przegrywamy, a ten leży i czas marnuje...
3
Dembele na rozgrzewce! Czyli możliwa zmiana za Rafę w 45. minucie
0
Piękny gest Rayo!
1
Ale mówi się o wielokrotnym zdobywcy LM
4
No Fafciu się jeszcze pytasz :*
6
Gdy idzie loszka 10/10 XD
14
Tu nie o to chodzi. Już Klopp mówił o tym, że Cou to nie jest zawodnik na 90 minut
1
A to prawda. W Stokrotce w Niedrzwicy całkiem przyzwoita wędlina :)
0
No to dajcie mi jeden powód, dla którego Vinicius powinien się tam znaleźć
1
Puig był głównym ogniwem zwycięskiej Barcelony w YCL, a Sessegnon? 80 występów w Fulham, 21 bramek. Sancho może od niedawna gra w BVB, ale prezentuje się znakomicie, a trochę Viniciusa w Brazylii widziałem i ani statystyk wybitnych nie miał, ani to jego gra nie porywała zbytnio. Tak zawzięcie bronicie tu Viniciusa, a nikt nie dał solidnego powodu, dla którego powinien się znaleźć w Top 20
0
Nie wiem
ale wiem jak gra Puig, Sessegnon, czy Sancho. Każdy z nich na pewno osiągnął więcej niż Vinicius. Tyle wiem na pewno
0
No to proszę
Puig za Viniciusa
Sessegnon za Ikone
i Sancho za Olmo
0
https://www.goal.com/en-us/lists/mbappe-pulisic-weah-and-the-40-players-on-the-golden-boy/lw8iohbuni8g1vzk36rlnks5t#j17d7o2hde41rr3ukj2wspl1
a tu jest Vinicius
0
Ale ja nadal nie otrzymałem racjonalnego powodu jego obecności w Top 20
0
W tym sezonie w wszystkich rozgrywkach ponad 200 minut, a w dodatku w zeszłym sezonie już grał w seniorskiej drużynie City, no i w dodatku w młodzieżowej CL
0
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/45226740_1744403315668319_7706682049410629632_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=17b21d5e953d5c05547de81221f612cc&oe=5C49EA51
1
Ale za co zasłużył? Za sam transfer? Niczym szczególnym się nie wyróżniał w Brazylii, a teraz gra w rezerwach. To jak nie Puig to przynajmniej Sancho
0
Do Top 20? Chociażby Puig. Osiągnął coś przynajmniej w Europie
0
No na top 20 zdecydowanie nie zasłużyl, ale rozgłos robi swoje
1
Vinicius nominowany do Golden Boy XD
Edit: może źle sformułowałem. Znalazł się w Top 20
3
To jest jak już pisałem bardzo ważne święto. Groby bardzo bliskich osób powinno się często odwiedzać, ale niestety człowiek nie ma czasu wszystkich bliskich odwiedzać. Ja np. Dziadka grób odwiedzam co tydzień, ale niestety na innych bliskich nie ma tyle możliwości i czasu i dlatego to święto jest ważne
40
Powiem wam, że
https://www.e-picfun.pl/upload/images/large/2018/04/zdradliwe_pierwsze_upaly_2018-04-08_11-03-35.jpg
1
To jest muzyka FOX. W NFL czy MLB też ona leci, jak schodzą na reklamy. Tylko oczywiście w wersji mniej latynoskiej :D