Wstałem o 2. Obejrzałem pierwsze 1.5 godzinki. Potem 3 godziny drzemki, i znowu teraz 3 godziny. Najgorsze jest to, że moja drużyna przegrała, a mogła to już w 13. części skończyć...
LA Dodgers pokonali Boston Red Sox 3-2 w Game 3 World Series. Mecz miał 18 inningów (zwykły ma 9) i trwał 7 i pół godziny. Był to najdłuższy mecz w historii play-off. Game 4 o 2 w nocy
W regular season nie mam na to zbytnio czasu. Zawsze rano oglądam pełne highlightsy Celtics i skróty na kanale Chris Smoove. Jak już jakiś mecz na żywo, to w play-off
Jak mnie budzik budzi to się staram. W NFL wszystkie mecze Patriots, bo jest ich stosunkowo niewiele, a w MLB, to w nocy tylko mecze play-off Red Sox. Streamy biorę z reddita
A już o 2 w nocy, Game 3 World Series pomiędzy Boston Red Sox i Los Angeles Dodgers. Stan serii wynosi 2-0 dla Bostonu i potrzebują tylko dwóch zwycięstw do zdobycia mistrzostwa MLB!
Nie wiem jak u was, ale mnie szczerze od swojego przyjścia zawodzi trochę Cou. Tak wiem, że notuje asysty i strzela piękne bramki, ale zazwyczaj przez większą część spotkania jest niewidoczny. Trochę jednak więcej niż pięknych bramek od niego oczekuję
O co wam chodzi ze zmianami? Przecież było mądre i w odpowiednim momencie. Jedynie rozumiem, że mógł tego Malcoma na 5 minut wpuścić, ale żeby pisać, że zepsuło to widowisko to głupota
1
Denis na trybunach!
22
Mecz Sevilli z Betisem już się odbył ;)
0
Boston Red Sox pokonali LA Dodgers 9-6 w Game 4 i są jedno zwycięstwo od wygranej w World Series. Pierwsza szansa na mistrzostwo MLB w nocy o 2 ;)
0
Czy ta druga drużyna to Chicago Cubs?
0
Ja od siebie polecam Game 4 World Series ;)
0
Przypomnienie, że śpimy dziś godzinę dłużej ;)
0
Szczerze najbardziej wolałbym właśnie Roberto i Semedo razem na prawej
15
Messi vs Getafe
Najlepsza bramka w historii piłki nożnej
2
Wstałem o 2. Obejrzałem pierwsze 1.5 godzinki. Potem 3 godziny drzemki, i znowu teraz 3 godziny. Najgorsze jest to, że moja drużyna przegrała, a mogła to już w 13. części skończyć...
4
LA Dodgers pokonali Boston Red Sox 3-2 w Game 3 World Series. Mecz miał 18 inningów (zwykły ma 9) i trwał 7 i pół godziny. Był to najdłuższy mecz w historii play-off. Game 4 o 2 w nocy
0
Jeśli komuś się w nocy nudzi to polecam World Series pomiędzy Red Sox, a Dodgers ;)
0
W regular season nie mam na to zbytnio czasu. Zawsze rano oglądam pełne highlightsy Celtics i skróty na kanale Chris Smoove. Jak już jakiś mecz na żywo, to w play-off
0
Jak mnie budzik budzi to się staram. W NFL wszystkie mecze Patriots, bo jest ich stosunkowo niewiele, a w MLB, to w nocy tylko mecze play-off Red Sox. Streamy biorę z reddita
3
A już o 2 w nocy, Game 3 World Series pomiędzy Boston Red Sox i Los Angeles Dodgers. Stan serii wynosi 2-0 dla Bostonu i potrzebują tylko dwóch zwycięstw do zdobycia mistrzostwa MLB!
1
Też tak sądzę. Tylko widzę, że panuje tutaj przekonanie u niektórych, że Vidal to zawodnik stricte defensywny, a jest to kompletna bzdura
1
Akurat Vidal, Busi i Arthur to pomoc dość zrównoważona. Na pewno nie bardziej defensywna niż pomoc z Rakiticiem
0
Nie ma nowej wersji Mobilnej ;)
2
W drugim meczu World Series, Boston Red Sox pokonali LA Dodgers 4-2 i wyszli na prowadzenie 2-0! Red Sox są 2 zwycięstwa od mistrzostwa MLB!
23
Nie wiem jak u was, ale mnie szczerze od swojego przyjścia zawodzi trochę Cou. Tak wiem, że notuje asysty i strzela piękne bramki, ale zazwyczaj przez większą część spotkania jest niewidoczny. Trochę jednak więcej niż pięknych bramek od niego oczekuję
8
Ostatnio na swoim meczu zrobiłem dosłownie to samo, tylko ziomek się wywalił i zablokował piłkę ręką :D
2
W końcu? Suarez już od dłuższego czasu gra bardzo dobrze
3
W odwodzie*
1
Są też tacy kibice (zazwyczaj zagraniczni, głównie z Azji), którzy nadal uważają Denisa za następce Iniesty i się dziwią, czemu nie gra :D
3
O tak! Niech wie! Co go będzie obchodzić, czy zmiany się kibicom podobają, czy nie, skoro przynoszą efekty?
21
W jakim aspekcie zmiana Vidala za Arthura była defensywna? No proszę was...
0
I to od dawna
2
Zmiana Vidala na pewno nie była zmianą defensywną, więc tak. Jedna zmiana defensywna była wskazana
8
O co wam chodzi ze zmianami? Przecież było mądre i w odpowiednim momencie. Jedynie rozumiem, że mógł tego Malcoma na 5 minut wpuścić, ale żeby pisać, że zepsuło to widowisko to głupota
5
Dla ludzi narzekających na bronienie wyniku przez Ernesto, przypominam jak to za Pepa było: https://pbs.twimg.com/media/DnOTPCWW4AAlSlJ.jpg:large
1
Pewnie Vidal za Arthura i Semedo za Rafę