1

Denis na trybunach!

22

Mecz Sevilli z Betisem już się odbył ;)

0

Boston Red Sox pokonali LA Dodgers 9-6 w Game 4 i są jedno zwycięstwo od wygranej w World Series. Pierwsza szansa na mistrzostwo MLB w nocy o 2 ;)

0

Czy ta druga drużyna to Chicago Cubs?

0

Ja od siebie polecam Game 4 World Series ;)

0

Przypomnienie, że śpimy dziś godzinę dłużej ;)

0

Szczerze najbardziej wolałbym właśnie Roberto i Semedo razem na prawej

15

Messi vs Getafe
Najlepsza bramka w historii piłki nożnej

2

Wstałem o 2. Obejrzałem pierwsze 1.5 godzinki. Potem 3 godziny drzemki, i znowu teraz 3 godziny. Najgorsze jest to, że moja drużyna przegrała, a mogła to już w 13. części skończyć...

4

LA Dodgers pokonali Boston Red Sox 3-2 w Game 3 World Series. Mecz miał 18 inningów (zwykły ma 9) i trwał 7 i pół godziny. Był to najdłuższy mecz w historii play-off. Game 4 o 2 w nocy

0

Jeśli komuś się w nocy nudzi to polecam World Series pomiędzy Red Sox, a Dodgers ;)

0

W regular season nie mam na to zbytnio czasu. Zawsze rano oglądam pełne highlightsy Celtics i skróty na kanale Chris Smoove. Jak już jakiś mecz na żywo, to w play-off

0

Jak mnie budzik budzi to się staram. W NFL wszystkie mecze Patriots, bo jest ich stosunkowo niewiele, a w MLB, to w nocy tylko mecze play-off Red Sox. Streamy biorę z reddita

3

A już o 2 w nocy, Game 3 World Series pomiędzy Boston Red Sox i Los Angeles Dodgers. Stan serii wynosi 2-0 dla Bostonu i potrzebują tylko dwóch zwycięstw do zdobycia mistrzostwa MLB!

1

Też tak sądzę. Tylko widzę, że panuje tutaj przekonanie u niektórych, że Vidal to zawodnik stricte defensywny, a jest to kompletna bzdura

1

Akurat Vidal, Busi i Arthur to pomoc dość zrównoważona. Na pewno nie bardziej defensywna niż pomoc z Rakiticiem

0

Nie ma nowej wersji Mobilnej ;)

2

W drugim meczu World Series, Boston Red Sox pokonali LA Dodgers 4-2 i wyszli na prowadzenie 2-0! Red Sox są 2 zwycięstwa od mistrzostwa MLB!

23

Nie wiem jak u was, ale mnie szczerze od swojego przyjścia zawodzi trochę Cou. Tak wiem, że notuje asysty i strzela piękne bramki, ale zazwyczaj przez większą część spotkania jest niewidoczny. Trochę jednak więcej niż pięknych bramek od niego oczekuję

8

Ostatnio na swoim meczu zrobiłem dosłownie to samo, tylko ziomek się wywalił i zablokował piłkę ręką :D

2

W końcu? Suarez już od dłuższego czasu gra bardzo dobrze

3

W odwodzie*

1

Są też tacy kibice (zazwyczaj zagraniczni, głównie z Azji), którzy nadal uważają Denisa za następce Iniesty i się dziwią, czemu nie gra :D

3

O tak! Niech wie! Co go będzie obchodzić, czy zmiany się kibicom podobają, czy nie, skoro przynoszą efekty?

21

W jakim aspekcie zmiana Vidala za Arthura była defensywna? No proszę was...

0

I to od dawna

2

Zmiana Vidala na pewno nie była zmianą defensywną, więc tak. Jedna zmiana defensywna była wskazana

8

O co wam chodzi ze zmianami? Przecież było mądre i w odpowiednim momencie. Jedynie rozumiem, że mógł tego Malcoma na 5 minut wpuścić, ale żeby pisać, że zepsuło to widowisko to głupota

5

Dla ludzi narzekających na bronienie wyniku przez Ernesto, przypominam jak to za Pepa było: https://pbs.twimg.com/media/DnOTPCWW4AAlSlJ.jpg:large

1

Pewnie Vidal za Arthura i Semedo za Rafę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?