0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Zapewne będzie to 3-4-3 w ofensywie, przechodzące na 4-3-3- w defensywie

1

Ale Busi był na ławce z RSSS

6

Kto nie, ten nie ;)

0


Link do tego co kolega niżej pisał. Mecz Barcy z Leganes z tamtego sezonu ;)

1

Tylko trzeba zaznaczyć, że gala nie była za sam rok 2018, tylko za cały sezon 17/18 ;)

0

Było pisane o 17-latku na ławce City. Za to na ławce Fulham na mecz z Millwall znalazł się 15-letni Harvey Elliot!

1

Czyli raczej powinniśmy Mirande zobaczyć z Bilbao. Niby Leganes łatwiejszy przeciwnik , ale na wyjeździe jednak nie gra się łatwo

28

https://x.com/LioneI10i/status/1044302644926451712
No jeśli bramka Salaha zdobyła Nagrodę Puskasa, to że ta bramka Messiego takowej nie dostała jest kpiną...

0

My Way, Crack Addict i Rollin ulubione ;)

0

A potem dziura w środku i cyk 1-3

0

No sobie odpowiedziałeś. W finale LM, czyli ostatnim meczu sezonu, a w dodatku w 80. minucie, a nie w 5. kolejce La Liga, gdzie do rozegrania zostało 8 miesięcy gry i w dodatku cała druga połowa, bez rezerwowego ŚO na ławce

0

No niestety PO to chyba ogólnie najsłabsza pozycja w całym światowym futbolu

1

Paulinho może i trochę tych bramek nastrzelał, ale poza tym zbyt wiele do gry nie wnosił. Już po tym meczu widzę, że Vidal powinien nam dać o wiele więcej radości

0

A kogo byś wpuścił? Denisa czy Munira?
Rakitić dał akurat dobrą zmianę. Łatał dziury w defensywie

0

Z marszu na boisko Umtitiego? Tak, a potem kontuzja mięśniowa bo był nierozgrzany

0

1. Wiesz, że zawodnik musi się rozgrzać?
2. Zmiana za Dembele była logiczna. Zmiana Arthura spowodowałaby dziurę w środku
3. Rakitić dał pozytywną zmianę. Dobrze łatał dziury w defensywie

3

Ale bym se takiego De Ligta w Barcelonie pooglądał

1

Strasznie też irytował Alba tymi zmarnowanymi sytuacjami w polu karnym

0

3 minuty doliczone to jakaś kpina...

1

Lenglet, Pique, Sędzia i Alba...

4

No i sprawdzały się dobrze do kartki Lengleta

0

Właśnie wbiła kolejna aktualizacja strony!

1

Jest, tylko widocznie kondycyjnie gorzej niż wymienieni wyżej wypada

0

Czemu durne? Jak dla mnie właśnie bardzo dobre

0

Ponieważ liczą się zwycięstwa, potem punkty

0

Tak

0

Punkty nie mają znaczenia. Po dzisiejszym meczu wychodzimy z 1. miejsca, Serbia z drugiego

0

No to trzeba było wygrać z Serbią

0

Im to pasuje, nam to pasuje. Nie narzekam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?