No sobie odpowiedziałeś. W finale LM, czyli ostatnim meczu sezonu, a w dodatku w 80. minucie, a nie w 5. kolejce La Liga, gdzie do rozegrania zostało 8 miesięcy gry i w dodatku cała druga połowa, bez rezerwowego ŚO na ławce
Paulinho może i trochę tych bramek nastrzelał, ale poza tym zbyt wiele do gry nie wnosił. Już po tym meczu widzę, że Vidal powinien nam dać o wiele więcej radości
1. Wiesz, że zawodnik musi się rozgrzać?
2. Zmiana za Dembele była logiczna. Zmiana Arthura spowodowałaby dziurę w środku
3. Rakitić dał pozytywną zmianę. Dobrze łatał dziury w defensywie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Zapewne będzie to 3-4-3 w ofensywie, przechodzące na 4-3-3- w defensywie
1
Ale Busi był na ławce z RSSS
6
Kto nie, ten nie ;)
0
Link do tego co kolega niżej pisał. Mecz Barcy z Leganes z tamtego sezonu ;)
1
Tylko trzeba zaznaczyć, że gala nie była za sam rok 2018, tylko za cały sezon 17/18 ;)
0
Było pisane o 17-latku na ławce City. Za to na ławce Fulham na mecz z Millwall znalazł się 15-letni Harvey Elliot!
1
Czyli raczej powinniśmy Mirande zobaczyć z Bilbao. Niby Leganes łatwiejszy przeciwnik , ale na wyjeździe jednak nie gra się łatwo
28
https://x.com/LioneI10i/status/1044302644926451712
No jeśli bramka Salaha zdobyła Nagrodę Puskasa, to że ta bramka Messiego takowej nie dostała jest kpiną...
0
My Way, Crack Addict i Rollin ulubione ;)
0
A potem dziura w środku i cyk 1-3
0
No sobie odpowiedziałeś. W finale LM, czyli ostatnim meczu sezonu, a w dodatku w 80. minucie, a nie w 5. kolejce La Liga, gdzie do rozegrania zostało 8 miesięcy gry i w dodatku cała druga połowa, bez rezerwowego ŚO na ławce
0
No niestety PO to chyba ogólnie najsłabsza pozycja w całym światowym futbolu
1
Paulinho może i trochę tych bramek nastrzelał, ale poza tym zbyt wiele do gry nie wnosił. Już po tym meczu widzę, że Vidal powinien nam dać o wiele więcej radości
0
A kogo byś wpuścił? Denisa czy Munira?
Rakitić dał akurat dobrą zmianę. Łatał dziury w defensywie
0
Z marszu na boisko Umtitiego? Tak, a potem kontuzja mięśniowa bo był nierozgrzany
0
1. Wiesz, że zawodnik musi się rozgrzać?
2. Zmiana za Dembele była logiczna. Zmiana Arthura spowodowałaby dziurę w środku
3. Rakitić dał pozytywną zmianę. Dobrze łatał dziury w defensywie
3
Ale bym se takiego De Ligta w Barcelonie pooglądał
1
Strasznie też irytował Alba tymi zmarnowanymi sytuacjami w polu karnym
0
3 minuty doliczone to jakaś kpina...
1
Lenglet, Pique, Sędzia i Alba...
4
No i sprawdzały się dobrze do kartki Lengleta
0
Właśnie wbiła kolejna aktualizacja strony!
1
Jest, tylko widocznie kondycyjnie gorzej niż wymienieni wyżej wypada
0
Czemu durne? Jak dla mnie właśnie bardzo dobre
0
Ponieważ liczą się zwycięstwa, potem punkty
0
Tak
0
Punkty nie mają znaczenia. Po dzisiejszym meczu wychodzimy z 1. miejsca, Serbia z drugiego
0
No to trzeba było wygrać z Serbią
0
Im to pasuje, nam to pasuje. Nie narzekam :D