0

Ponieważ liczą się zwycięstwa, potem punkty

0

Tak

0

Punkty nie mają znaczenia. Po dzisiejszym meczu wychodzimy z 1. miejsca, Serbia z drugiego

0

No to trzeba było wygrać z Serbią

0

Im to pasuje, nam to pasuje. Nie narzekam :D

3

Vidal za Busquetsa? Za Busiego to może zagrać Rakitić, Roberto czy Samper, ale nie Vidal, który jednak jest ofensywnie nastawiony

2

Albo nie umiem czytać, albo zdanie "Busquets nie gra zbyt często pola karnego" nie ma absolutnego sensu

0

Tak jest

1

Nie mogą, bo najpierw liczą się zwycięstwa, potem punkty

7

A jak Valverde zarotował z RSSS i ledwo co wygraliśmy, ale wygraliśmy, to żale na tej stronie były

8

Bynajmniej i przynajmniej to nie to samo

8

Gdzie masz informację, że dostał zielone światło?

18

Tylko, że Dembele to 21-latek i nie raz pokazywał, że może być jednym z najlepszych piłkarzy na świecie w przyszłości. Za to Denis zaraz skończy 25 lat, a potencjału na Barcelonę w nim nie widziałem. Dobry zawodnik na jakąś Celtę, za słaby na Barcę

20

No, ale co zrobisz jak jest kontuzjowany?

25

XDDD
To my chyba inne mecze oglądaliśmy, W 90% przypadków mnie szlag jasny trafiał, gdy grał

11

Rozegrał ponad 60 spotkań w Barcelonie. Wystarczy

0

Chyba operacja wycięcia wyrostka

13

Wolałbym jednak minuty dla Arthura i Vidala ;)

0

A po co nam czwarty stoper?

0

Teraz ;)

0

Denis z powołaniem! The end is nigh! :D

1

No to która jest mocniejsza? Taka Brazylia po średniej fazie grupowej trafia do banalnej grupy, a to że na razie Francja w tym turnieju gra średnio to nie znaczy, że nie zaczną się rozkręcać

0

Trzeba przyznać, że trafiliśmy nieszczęśliwie do najtrudniejszej grupy, no i po prostu Francja i Serbia są od nas lepsi

4

Cleveland Browns pokonali New York Jets 21-17. Jest to pierwsze zwycięstwo Browns od Wigilii Bożego Narodzenia 2016!

0

O nie prawda. Na PSV ja akurat skład podałem pierwszy ;)

34

Zaczęła się elementarna nauka Jasia. Ojciec posłał go do szkoły publicznej.
Po miesiącu nauczycielka wzywa ojca Jasia i mówi mu, że Jasio jest diabłem wcielonym wszyscy się go boją, dziewczynki nie mogą spać po nocach po jego wybrykach i w związku z tym usuwa Jasia ze szkoły.
Ojciec więc zapisał Jasia do szkoły prywatnej. Po miesiącu nauczycielka wzywa ojca i historia się powtarza - opowieść o znerwicowanych kolegach i koleżankach , o połamanych meblach w szkole itp.
Ojciec wymyślił żeby Jasia zapisać do szkoły Jezuitów
Jak wymyślił tak i zrobił. Po miesiącu wzywają Jezuici ojca Jasia na wywiadówkę.
Ojciec przygotowany na najgorsze... przychodzi i słyszy, że dawno takiego porządnego ucznia jak Jasio nie mieli. Pomaga kolegom, zawsze jest przygotowany, uczy się pilnie itp.
Ojciec w szoku, że syn takiej przemiany doznał , postanowił Jasia zapytać co ją spowodowało !?
Jaś na to:
- Ojciec, bo tam jest tak: wchodzisz do szkoły a tam na korytarzu człowiek na krzyżu, idziesz na stołówkę - wisi człowiek na krzyżu, u dyrektora człowiek na krzyżu. Ojciec ....! Tam się w tańcu nie pier*olą !!!

0

Bo on w ogóle nie jest pod grą. Zobacz, u nas taki Suarez notuje po 15 asyst w sezonie. Icardi wczoraj w pierwszej połowie miał jedno celne podanie

0

A w 75 minucie było jeszcze niepewne 1-0

40

Uwielbiam te puste frazesy, niepoparte żadnymi statystykami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?