27 sierpnia 2018, 14:34
0
Byłem na takowym ;)
27 sierpnia 2018, 14:15
Tylko, że to fake ;)
27 sierpnia 2018, 14:08
3
Kane w Barcie? XD Mam nadzieję, że to niewinny żart
27 sierpnia 2018, 13:48
Wiesz, że Uzbekistan jest naprawdę mocną reprezentacją na skalę azjatycką? W dodatku w półfinale grają ze zwycięzcą meczu Syria - Wietnam
27 sierpnia 2018, 13:33
23
No patrząc na to, że Barca ostatnio grała z Rayo w 2016 to nic dziwnego, że ciężko ci ocenić
27 sierpnia 2018, 12:57
44
Tak, Son walczy o nie pójście do wojska, ale nie zapominajmy o kilkunastu innych, którzy chcą uniknąć tego samego losu
27 sierpnia 2018, 12:25
Ja ostatnio swojego ziomka na zwykłym treningu zjechałem jak szmatę, a potem jak nigdy nic, więc nic dziwnego, że na meczu panują takie emocje
27 sierpnia 2018, 11:55
7
Czy to Messi go prosił? Nie wiem, raczej Valverde, ale prawda, że po zmianie na 4-2-3-1, tak samo jak z Sevillą od razu padła bramka
27 sierpnia 2018, 11:23
1
Na pewno Lengleta bym widział w 1. składzie. To samo Semedo, Arthur, Vidal i Malcom. Nie wydaje mi się, żeby to były zbyt duże rotacje, patrząc na głębie naszego składu. Nawet Munir czy Miranda mogliby zagrać w pierwszym
27 sierpnia 2018, 11:22
9
Na Huescę? Zdecydowanie ;)
27 sierpnia 2018, 10:21
19
https://x.com/Paracelsus/status/1033775569341702145 Komunikacja sędziów podczas decyzji VAR
27 sierpnia 2018, 10:17
10
Piłka wyznaczała linię spalonego
27 sierpnia 2018, 09:58
14
O w końcu zniknęły te bieżnie, co na nich ogromne kałuże zawsze leżały
27 sierpnia 2018, 09:03
Ja w Klasykach najbardziej się zawsze boje Bale'a i właśnie Benzemy
26 sierpnia 2018, 22:30
A przepraszam kim miał niby rotować w zeszłym sezonie? Gomesem i Denisem?
26 sierpnia 2018, 21:50
6
26 sierpnia 2018, 21:05
Abel Ruiz i Riqui Puig ;)
26 sierpnia 2018, 20:43
Ale Balou na mnie wrażenie robi! Najpierw w USA, teraz w lidze. Dobrze, bo akurat typowych skrzydłowych w Barcie B
26 sierpnia 2018, 17:45
ze spalonego warto dodać
26 sierpnia 2018, 17:44
Burnley ze spalonego, ale oczywiście w wielkiej Anglii VARu nie ma
26 sierpnia 2018, 17:41
Mitro's on fire! 2 bramki w 2 minuty i Fulham prowadzi 3-1! COYW
26 sierpnia 2018, 17:14
Golazo Seriego z Burnley :D
26 sierpnia 2018, 17:05
Misiaczek jakie Golazo dla Fulham! COYW!
26 sierpnia 2018, 13:35
Czy ja wiem czy taki kosmicznie rezerwowy? Powinien sobie spokojnie u siebie z Huescą poradzić
26 sierpnia 2018, 11:50
Myślę, że właśnie z Huescą Valverde może zaszaleć
26 sierpnia 2018, 11:47
Mats - Semedo - Pique - Lenglet - Miranda - Vidal - Arthur - Rafinha (jeśli zostanie) - Malcom - Munir - Coutinho
26 sierpnia 2018, 10:38
Potwierdzam. Grałem tam w maju. Murawa nieporównywalna :D
26 sierpnia 2018, 10:31
22
O tak. Szlag mnie jasny trafił, krew nagła zalała
26 sierpnia 2018, 08:40
2
Zmarł były republikański kandydat na prezydenta USA - sen. John McCain
26 sierpnia 2018, 00:14
Ja nie rozumiem szczerze jak można kogokolwiek po tym meczu oceniać. Cieszyć się z 3 punktów i braku urazów i zapomnieć o tym meczu jak najszybciej
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Byłem na takowym ;)
0
Tylko, że to fake ;)
3
Kane w Barcie? XD
Mam nadzieję, że to niewinny żart
0
Wiesz, że Uzbekistan jest naprawdę mocną reprezentacją na skalę azjatycką? W dodatku w półfinale grają ze zwycięzcą meczu Syria - Wietnam
23
No patrząc na to, że Barca ostatnio grała z Rayo w 2016 to nic dziwnego, że ciężko ci ocenić
44
Tak, Son walczy o nie pójście do wojska, ale nie zapominajmy o kilkunastu innych, którzy chcą uniknąć tego samego losu
0
Ja ostatnio swojego ziomka na zwykłym treningu zjechałem jak szmatę, a potem jak nigdy nic, więc nic dziwnego, że na meczu panują takie emocje
7
Czy to Messi go prosił? Nie wiem, raczej Valverde, ale prawda, że po zmianie na 4-2-3-1, tak samo jak z Sevillą od razu padła bramka
1
Na pewno Lengleta bym widział w 1. składzie. To samo Semedo, Arthur, Vidal i Malcom. Nie wydaje mi się, żeby to były zbyt duże rotacje, patrząc na głębie naszego składu. Nawet Munir czy Miranda mogliby zagrać w pierwszym
9
Na Huescę? Zdecydowanie ;)
19
https://x.com/Paracelsus/status/1033775569341702145
Komunikacja sędziów podczas decyzji VAR
10
Piłka wyznaczała linię spalonego
14
O w końcu zniknęły te bieżnie, co na nich ogromne kałuże zawsze leżały
0
Ja w Klasykach najbardziej się zawsze boje Bale'a i właśnie Benzemy
0
A przepraszam kim miał niby rotować w zeszłym sezonie? Gomesem i Denisem?
6
26 sekunda. U gościa w czerwonej bluzie na klatce widać laser. Sekundę później strzał...
0
Abel Ruiz i Riqui Puig ;)
1
Ale Balou na mnie wrażenie robi! Najpierw w USA, teraz w lidze. Dobrze, bo akurat typowych skrzydłowych w Barcie B
0
ze spalonego warto dodać
6
Burnley ze spalonego, ale oczywiście w wielkiej Anglii VARu nie ma
3
Mitro's on fire!
2 bramki w 2 minuty i Fulham prowadzi 3-1!
COYW
6
Golazo Seriego z Burnley :D
0
Misiaczek jakie Golazo dla Fulham! COYW!
0
Czy ja wiem czy taki kosmicznie rezerwowy? Powinien sobie spokojnie u siebie z Huescą poradzić
0
Myślę, że właśnie z Huescą Valverde może zaszaleć
0
Mats - Semedo - Pique - Lenglet - Miranda - Vidal - Arthur - Rafinha (jeśli zostanie) - Malcom - Munir - Coutinho
1
Potwierdzam. Grałem tam w maju. Murawa nieporównywalna :D
22
O tak. Szlag mnie jasny trafił, krew nagła zalała
2
Zmarł były republikański kandydat na prezydenta USA - sen. John McCain
23
Ja nie rozumiem szczerze jak można kogokolwiek po tym meczu oceniać. Cieszyć się z 3 punktów i braku urazów i zapomnieć o tym meczu jak najszybciej