0

Byłem na takowym ;)

0

Tylko, że to fake ;)

3

Kane w Barcie? XD
Mam nadzieję, że to niewinny żart

0

Wiesz, że Uzbekistan jest naprawdę mocną reprezentacją na skalę azjatycką? W dodatku w półfinale grają ze zwycięzcą meczu Syria - Wietnam

23

No patrząc na to, że Barca ostatnio grała z Rayo w 2016 to nic dziwnego, że ciężko ci ocenić

44

Tak, Son walczy o nie pójście do wojska, ale nie zapominajmy o kilkunastu innych, którzy chcą uniknąć tego samego losu

0

Ja ostatnio swojego ziomka na zwykłym treningu zjechałem jak szmatę, a potem jak nigdy nic, więc nic dziwnego, że na meczu panują takie emocje

7

Czy to Messi go prosił? Nie wiem, raczej Valverde, ale prawda, że po zmianie na 4-2-3-1, tak samo jak z Sevillą od razu padła bramka

1

Na pewno Lengleta bym widział w 1. składzie. To samo Semedo, Arthur, Vidal i Malcom. Nie wydaje mi się, żeby to były zbyt duże rotacje, patrząc na głębie naszego składu. Nawet Munir czy Miranda mogliby zagrać w pierwszym

9

Na Huescę? Zdecydowanie ;)

19

https://x.com/Paracelsus/status/1033775569341702145
Komunikacja sędziów podczas decyzji VAR

10

Piłka wyznaczała linię spalonego

14

O w końcu zniknęły te bieżnie, co na nich ogromne kałuże zawsze leżały

0

Ja w Klasykach najbardziej się zawsze boje Bale'a i właśnie Benzemy

0

A przepraszam kim miał niby rotować w zeszłym sezonie? Gomesem i Denisem?

6


26 sekunda. U gościa w czerwonej bluzie na klatce widać laser. Sekundę później strzał...

0

Abel Ruiz i Riqui Puig ;)

1

Ale Balou na mnie wrażenie robi! Najpierw w USA, teraz w lidze. Dobrze, bo akurat typowych skrzydłowych w Barcie B

0

ze spalonego warto dodać

6

Burnley ze spalonego, ale oczywiście w wielkiej Anglii VARu nie ma

3

Mitro's on fire!
2 bramki w 2 minuty i Fulham prowadzi 3-1!
COYW

6

Golazo Seriego z Burnley :D

0

Misiaczek jakie Golazo dla Fulham! COYW!

0

Czy ja wiem czy taki kosmicznie rezerwowy? Powinien sobie spokojnie u siebie z Huescą poradzić

0

Myślę, że właśnie z Huescą Valverde może zaszaleć

0

Mats - Semedo - Pique - Lenglet - Miranda - Vidal - Arthur - Rafinha (jeśli zostanie) - Malcom - Munir - Coutinho

1

Potwierdzam. Grałem tam w maju. Murawa nieporównywalna :D

22

O tak. Szlag mnie jasny trafił, krew nagła zalała

2

Zmarł były republikański kandydat na prezydenta USA - sen. John McCain

23

Ja nie rozumiem szczerze jak można kogokolwiek po tym meczu oceniać. Cieszyć się z 3 punktów i braku urazów i zapomnieć o tym meczu jak najszybciej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?