0

Oczywiście, że Verme

3

Podaj przykład takiego średniaka

7

Rafinha byłby zawodnikiem pierwszego składu w klubach pokroju Villareal, Sevilla, a dla Barcy jest dobrym rezerwowym ;)

9

Coś czuję, że i tak nie będzie ona potrzebna. Za to bardzo chciałbym w przyszłym sezonie w naszych barwach ujrzeć De LIgta

3

Dokładnie. Jak Rodrygo im zazdroszczę to Winisiusz niczym zbytnim się w Lidze Brazylijskiej nie wyróżniał

5

No gdyby Barca zajęła 3. miejsce w grupie to raczej też by wygrała LE. No, ale to zapewne Janusze głosują i patrzą tylko na wyniki

3

Jak nieobecność Messiego w Top 3 jestem w stanie zrozumieć, to nadal nie rozumiem czemu Griezmann jest przed Messim, skoro Atleti skompromitowało się w grupie LM

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

"Kolorową papugę, która od czasu do czasu zrobi ruletkę." XDD

1

Oczywiście, ale mnie nie obchodzi zdanie ludzi za 50 lat i co inni uważają za bardziej prestiżowe. Ja zawsze bardziej ceniłem ligę i zdania nie zmienię

1

Ale ja napisałem, że to niesamowity wyczyn, tylko przy tym zupełnie odpuścili jak dla mnie ważniejsze trofeum jakim jest liga
Uwierz mi, gdyby Barca odpuszczała tak ligę też nie byłbym zadowolony

2

Jako jednak, że Miranda to jedyny naturalny zmiennik Alby, to myślę, że rozegra kilka spotkań w tym sezonie w pierwszym składzie

1

Myślę, że Miranda wystąpi w pierwszym składzie z Valladolid, ew. z Huescą

0

Będzie mógł. Od tego sezonu są nowe przepisy

0

No, bo skoro mam rację to pomocy nie potrzebuję :D

2

Dlatego, mimo że oczywiście wyczyn Realu jest niesamowity, to zdecydowanie nie chciałbym, żeby Barca wygrała 3 LM z rzędu, odpuszczając zupełnie inne rozgrywki w 2 z tych sezonów

9

Zawsze uważałem Ligę za ważniejszą od LM, ale tą drugą w końcu przydałoby się wygrać ;)

1

A ja również oglądałem występy obu panów i uważam, że Pogba jest tak lepszym piłkarzem od Rakiticia jak Messi od Neymara, no i co teraz? ;)

0

Coś czuję, że Miranda wyjdzie w pierwszym składzie z Valladolid lub najpóźniej z Huescą

0

Akurat z oceną Rakiticia się zgadzam. No i jednak miał 21 celnych na 21 długich podań

0

W pierwszych fazach na 100% zagra

2

Może mieć ambicje, ale też trzeba patrzeć realnie. Skoro przez 2 lata nic nie pokazał trenerowi, to teraz też nic nie zdziała. Jak zagra w 10 meczach w tym sezonie to niebotyczny sukces będzie

0

Po początku sezonów 15/16 i 16/17, jak i jego pobycie w Interze

0

0

No dlatego napisałem, że Barca nic nie będzie miała ;)

0

Jeśli dadzą 125 mln to i tak Barca nie będzie miała nic do gadania ;)

1

Griezmann nie wygrałby LE, gdyby nie odpadł w fazie grupowej LM ;)

1

Gra i jeśliby przeszedł do Barcy, to też by mógł ;)

0

Będzie mógł ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?