2

Ja coś czuję lewą. Rafinha i Messi myślę będą po prawej operować

1

No teraz to będziesz mógł tylko siebie obwiniać :D

0

Eh... po co dajesz innym moje źródło do meczów :/

2

Biegi Nartowe? :D

0

I może to, że Valverde chciał mieć napastnika na ławce

0

Paco

0

Valverde widocznie chciał mieć zbilansowaną ławkę z napastnikiem

2

Tak jak myślałem. Miranda na ławce, Puig na trybunach

0

Czyli skład bez niespodzianek. Vamos!

2

Myślała, że się bieg skończył XD

6

Anita rekord Mistrzostw!

6

Brawo Malwina!

4

Włodarczyk to jest fenomen!

0

Przyzwyczajony jestem do oglądania meczów NFL w poniedziałek o 2, więc 22 na mnie żadnego wrażenia nie robi :D

0

Włodarczyk :D

1

Denisa na szczęście też

2

Jak już jedno z tych to oczywiście, że biała. Gdzie tu czarność?

0

Spokojnie, Denis nie będzie grać :D

3

Myślę, że Valverde wie kto jest lepiej przygotowany

1

A ja myślę, że jest spora szansa, że wyjdzie w podstawowym składzie

19

Ale co?

20

41

Do meczu 10 godzin, a tu już narzekania na Dembele...

1

Ray Hudson zdecydowanie mój ulubiony jeśli chodzi o piłkę nożną

1

A to Kapitan Grzmot będzie grał? :D

2

Nad listą jest napis, że numery są tymczasowe, ale jednak najprawdopodobniej się nie zmienią. Oficjalne ogłoszenie kadry na Pucharze Gampera

14

Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

30

Ależ ten klub ostatnio w moich oczach stracił

1

Oglądałem kiedyś wywiad z jakąś kobietą z Katalonii i mówiła, że tam wymawia się "Puziol"


A tu na początku filmu też przedstawia go jako "Puziol"

0

54 tak przypadkowo, czy wiedziałeś, że to mój ulubiony numer? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?