10 sierpnia 2018, 20:10
1
10 sierpnia 2018, 19:15
0
Też ma S4 i jest podobnie. Baterie w nich są strasznie mierne.
10 sierpnia 2018, 19:08
Wyłanczać laptoki! Burza idzie!
10 sierpnia 2018, 18:54
Teoretycznie będą grali chyba już ze swoimi numerami, ale jednak kadra podawana jest na Pucharze Gampera, więc niby mogliby jeszcze zmienić, ale mało prawdopodobne
10 sierpnia 2018, 17:08
A siedział 8 lat tam bez przerwy?
10 sierpnia 2018, 15:04
Denis jest za stary , żeby go do rezerw zesłać. Prawnie oczywiście
9 sierpnia 2018, 21:49
W dodatku jest właścicielem Jacksonville Jaguars w NFL! ;)
9 sierpnia 2018, 19:41
No, bo to serio był moment i to z dystansu, ale widać ewidentnie było, że ma 8
9 sierpnia 2018, 19:26
Na razie chyba nigdzie. Na Instagram Stories Barcelony (które już wygasły) przez moment był pokazany Arthur z "8" na plecach
9 sierpnia 2018, 19:23
Arthur wczoraj sobie już zdjęcia z "8" pykał
9 sierpnia 2018, 16:38
Douglas ; )
9 sierpnia 2018, 16:12
Na to nie ma bata raczej
9 sierpnia 2018, 15:53
Równie dobrze mogły być nie dopięte
9 sierpnia 2018, 15:52
2
Cruyff w Barcelonie grał z "9"
9 sierpnia 2018, 15:50
Nie będzie
9 sierpnia 2018, 14:27
Może nikt? Albo Aleña
9 sierpnia 2018, 13:55
8 ma Arthur
9 sierpnia 2018, 13:53
Prawda
9 sierpnia 2018, 13:52
Ja obstawiam 16
9 sierpnia 2018, 13:30
Zapewne na początku września
9 sierpnia 2018, 13:28
A ja coś czuje 16 dla Malcoma
9 sierpnia 2018, 13:22
Oficjalnej Barcelony
9 sierpnia 2018, 13:21
7
No to mnie zaskoczyli z tą 7 dla Cou
9 sierpnia 2018, 13:16
Ale on jest ambitny! Młody talent , tylko 25 lat ma. Jeszcze odpali :D
9 sierpnia 2018, 13:02
Przynajmniej sobie chłop w Stanach pożyje. Choć to tylko Kansas...
9 sierpnia 2018, 11:11
Real Madrid have sent his executives to Italy. Milinkovic-Savic? [Tancredi Palmeri]
9 sierpnia 2018, 10:59
Czepiamy się, bo przez użycie tego słowa, ta wypowiedź nie ma sensu
9 sierpnia 2018, 10:52
No wiadomo, ale Barca przy wpłacie klauzuli nie będzie miała jak to ty napisałeś co "rozważać"
9 sierpnia 2018, 10:50
Całkiem nieźle wykańcza? Jak chłop większość sytuacji partoli
9 sierpnia 2018, 10:44
Taka najnowsza co do transferów z Barcy to to, że Alcacer nie negocjuje z żadnym angielskim klubem [Romero]
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Wszystkie bramki Messiego z Sevillą w SPH.
Ta pierwsza asysta Xaviego. Mater Dei! :O
0
Też ma S4 i jest podobnie. Baterie w nich są strasznie mierne.
1
Wyłanczać laptoki! Burza idzie!
0
Teoretycznie będą grali chyba już ze swoimi numerami, ale jednak kadra podawana jest na Pucharze Gampera, więc niby mogliby jeszcze zmienić, ale mało prawdopodobne
0
A siedział 8 lat tam bez przerwy?
0
Denis jest za stary , żeby go do rezerw zesłać. Prawnie oczywiście
0
W dodatku jest właścicielem Jacksonville Jaguars w NFL! ;)
0
No, bo to serio był moment i to z dystansu, ale widać ewidentnie było, że ma 8
0
Na razie chyba nigdzie. Na Instagram Stories Barcelony (które już wygasły) przez moment był pokazany Arthur z "8" na plecach
1
Arthur wczoraj sobie już zdjęcia z "8" pykał
1
Douglas ; )
0
Na to nie ma bata raczej
0
Równie dobrze mogły być nie dopięte
2
Cruyff w Barcelonie grał z "9"
1
Nie będzie
0
Może nikt? Albo Aleña
0
8 ma Arthur
0
Prawda
0
Ja obstawiam 16
0
Zapewne na początku września
0
A ja coś czuje 16 dla Malcoma
1
Oficjalnej Barcelony
7
No to mnie zaskoczyli z tą 7 dla Cou
0
Ale on jest ambitny! Młody talent , tylko 25 lat ma. Jeszcze odpali :D
0
Przynajmniej sobie chłop w Stanach pożyje. Choć to tylko Kansas...
7
Real Madrid have sent his executives to Italy. Milinkovic-Savic? [Tancredi Palmeri]
1
Czepiamy się, bo przez użycie tego słowa, ta wypowiedź nie ma sensu
0
No wiadomo, ale Barca przy wpłacie klauzuli nie będzie miała jak to ty napisałeś co "rozważać"
0
Całkiem nieźle wykańcza? Jak chłop większość sytuacji partoli
0
Taka najnowsza co do transferów z Barcy to to, że Alcacer nie negocjuje z żadnym angielskim klubem [Romero]