1


Wszystkie bramki Messiego z Sevillą w SPH.
Ta pierwsza asysta Xaviego. Mater Dei! :O

0

Też ma S4 i jest podobnie. Baterie w nich są strasznie mierne.

1

Wyłanczać laptoki! Burza idzie!

0

Teoretycznie będą grali chyba już ze swoimi numerami, ale jednak kadra podawana jest na Pucharze Gampera, więc niby mogliby jeszcze zmienić, ale mało prawdopodobne

0

A siedział 8 lat tam bez przerwy?

0

Denis jest za stary , żeby go do rezerw zesłać. Prawnie oczywiście

0

W dodatku jest właścicielem Jacksonville Jaguars w NFL! ;)

0

No, bo to serio był moment i to z dystansu, ale widać ewidentnie było, że ma 8

0

Na razie chyba nigdzie. Na Instagram Stories Barcelony (które już wygasły) przez moment był pokazany Arthur z "8" na plecach

1

Arthur wczoraj sobie już zdjęcia z "8" pykał

1

Douglas ; )

0

Na to nie ma bata raczej

0

Równie dobrze mogły być nie dopięte

2

Cruyff w Barcelonie grał z "9"

1

Nie będzie

0

Może nikt? Albo Aleña

0

8 ma Arthur

0

Prawda

0

Ja obstawiam 16

0

Zapewne na początku września

0

A ja coś czuje 16 dla Malcoma

1

Oficjalnej Barcelony

7

No to mnie zaskoczyli z tą 7 dla Cou

0

Ale on jest ambitny! Młody talent , tylko 25 lat ma. Jeszcze odpali :D

0

Przynajmniej sobie chłop w Stanach pożyje. Choć to tylko Kansas...

7

Real Madrid have sent his executives to Italy. Milinkovic-Savic? [Tancredi Palmeri]

1

Czepiamy się, bo przez użycie tego słowa, ta wypowiedź nie ma sensu

0

No wiadomo, ale Barca przy wpłacie klauzuli nie będzie miała jak to ty napisałeś co "rozważać"

0

Całkiem nieźle wykańcza? Jak chłop większość sytuacji partoli

0

Taka najnowsza co do transferów z Barcy to to, że Alcacer nie negocjuje z żadnym angielskim klubem [Romero]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?