0

Ja za to nie widzę żadnych podstaw. Chłop na boisku się gubi, traci łatwo piłki, nie umie wykończyć sam na sam, w defensywie i pressingu cieniutko. Gdy tylko widzę go na boisku strasznie mnie irytuje

3

No, bo większość jest jednak nieśmieszna, za to jak trafi się jakiś porządny, to jest nagradzany

0

Chłopak ma za chwilę 25 lat. Jakby miał zostać zawodnikiem klasy światowej, już by nim był

0

Nic na razie na to nie wskazuje

69

Denisowi kolejny legendarny numer za nic?

12

Tylko Cruyff grał w Barcy z "9". Taki szczególik ;)

0

https://www.pscp.tv/w/1jMJgEZByajKL
Jakby ktoś chciał, to relacja z Deadline Day na Sky Sports ;)

0

No, ale jakby chciał to by teraz zmienił. Widocznie pasuje mu "14"

9

Bo? Miał myślę możliwość zmiany numeru, ale widocznie wybrał "14"

7

Zbyt piękne by to było :D

6

Paco Alcacer nie negocjuje z żadnym angielskim klubem [Gerard Romero]

29

Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości do numeru Arthura, to wczoraj na Instagram Stories Barcelony, przez krótki urywek było widać Arthura z "8" podczas sesji zdjęciowej ;)

6

Sprzedać! Najbardziej przereklamowany zawodnik Barcelony

0

Tylko, że zawodników z Anglii można kupować do końca sierpnia ;)

0

Na jakiej podstawie to stwierdzasz? Pogba to byłby transfer z klubu?

7

Pięknie Paulina Guba!

0

No i jeszcze mogliby Denisa przygarnąć :D

0

Potrzebny był ktoś za Masche

6

I w dodatku przysłoniły, według mnie przeciętne występy defensywne na samych MŚ. Sprzedać, póki chcą

23

A jak dla mnie zdążył się już pokazać z słabej strony. Walnął 3 bramki na MŚ i jest idealna okazja, żeby go sprzedać

0

Wyłączyłem mecz Barcy B i cyk 2 bramki :D

1

Dobre :D
Piłka w meczu Barcy B ;)

0

i poszła za ogrodzenie :D

16

Co to w ogóle za pytanie? Cou dostanie na dniach, a u Arturo nie widzę na razie podstaw na przyznanie paszportu

13

Mina i Marlon trenują indywidualnie! [FCB]

0

Bacznie trzeba obserwować parę stoperów, Collado, Ballou i Abela ;)

0

To ja już wolę konserwatora chyba :D

0


Ale Busi zawrócił Puigiem :D
0:44

30

On właśnie prędzej się wybije w lidze drewien, niż w Hiszpanii

0

Na zdjęciu z Vidalem i Messim wygląda o wiele lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?