Ja za to nie widzę żadnych podstaw. Chłop na boisku się gubi, traci łatwo piłki, nie umie wykończyć sam na sam, w defensywie i pressingu cieniutko. Gdy tylko widzę go na boisku strasznie mnie irytuje
Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości do numeru Arthura, to wczoraj na Instagram Stories Barcelony, przez krótki urywek było widać Arthura z "8" podczas sesji zdjęciowej ;)
0
Ja za to nie widzę żadnych podstaw. Chłop na boisku się gubi, traci łatwo piłki, nie umie wykończyć sam na sam, w defensywie i pressingu cieniutko. Gdy tylko widzę go na boisku strasznie mnie irytuje
3
No, bo większość jest jednak nieśmieszna, za to jak trafi się jakiś porządny, to jest nagradzany
0
Chłopak ma za chwilę 25 lat. Jakby miał zostać zawodnikiem klasy światowej, już by nim był
0
Nic na razie na to nie wskazuje
69
Denisowi kolejny legendarny numer za nic?
12
Tylko Cruyff grał w Barcy z "9". Taki szczególik ;)
0
https://www.pscp.tv/w/1jMJgEZByajKL
Jakby ktoś chciał, to relacja z Deadline Day na Sky Sports ;)
0
No, ale jakby chciał to by teraz zmienił. Widocznie pasuje mu "14"
9
Bo? Miał myślę możliwość zmiany numeru, ale widocznie wybrał "14"
7
Zbyt piękne by to było :D
6
Paco Alcacer nie negocjuje z żadnym angielskim klubem [Gerard Romero]
29
Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości do numeru Arthura, to wczoraj na Instagram Stories Barcelony, przez krótki urywek było widać Arthura z "8" podczas sesji zdjęciowej ;)
6
Sprzedać! Najbardziej przereklamowany zawodnik Barcelony
0
Tylko, że zawodników z Anglii można kupować do końca sierpnia ;)
0
Na jakiej podstawie to stwierdzasz? Pogba to byłby transfer z klubu?
7
Pięknie Paulina Guba!
0
No i jeszcze mogliby Denisa przygarnąć :D
0
Potrzebny był ktoś za Masche
6
I w dodatku przysłoniły, według mnie przeciętne występy defensywne na samych MŚ. Sprzedać, póki chcą
23
A jak dla mnie zdążył się już pokazać z słabej strony. Walnął 3 bramki na MŚ i jest idealna okazja, żeby go sprzedać
0
Wyłączyłem mecz Barcy B i cyk 2 bramki :D
1
Dobre :D
Piłka w meczu Barcy B ;)
0
i poszła za ogrodzenie :D
16
Co to w ogóle za pytanie? Cou dostanie na dniach, a u Arturo nie widzę na razie podstaw na przyznanie paszportu
13
Mina i Marlon trenują indywidualnie! [FCB]
0
Bacznie trzeba obserwować parę stoperów, Collado, Ballou i Abela ;)
0
To ja już wolę konserwatora chyba :D
0
Ale Busi zawrócił Puigiem :D
0:44
30
On właśnie prędzej się wybije w lidze drewien, niż w Hiszpanii
0
Na zdjęciu z Vidalem i Messim wygląda o wiele lepiej