Ale mnie denerwują te porównania Puiga z Fodenem. City grało swój mecz dziś, gdy taki De Bruyne jest na wakacjach jeszcze, a u nas na SPH będą wszyscy dostępni. W dodatku Foden przeszedł wszystkie szczeble młodzieżowe w City, w porównaniu do Riquiego. No i jakby nie patrzeć to Pep nie miał zbytniego wyboru do środka pola, a jak ktoś powie, że Gundogan był na ławce, no to jest na to proste wyjaśnienie. Chyba przy niekorzystnym lub stykowym wyniku lepiej jest wpuścić doświadczonego zawodnika niż 18-latka?
Ponoć mecz o Tarcze Wspólnoty rozgrywany tydzień wcześniej niż SPH i wszyscy zawodnicy nie wrócili jeszcze z wakacji, a na SPH Barca będzie miała wszystkich zawodników dostępnych...
Czyli do najlepiej obsadzonej kadry na Świecie, gdzie na jego pozycje jedzie tylko 4 zawodników. W dodatku na Mundial nie pojechali tacy zawodnicy jak Laporte, Digne, Kondogbia, Lacazette, Martial, no i dla twojej informacji Rami pojechał za niego na MŚ tylko dlatego, że trener chciał mieć równowagę między lewonożnymi i prawonożnymi stoperami
Gnić? Puig w Barcelonie B rozegrał 60 minut. Rozumiem jakby grał tam od 3 sezonów, ale chłopak tak naprawdę to jeszcze porządnie tam nie zadebiutował, a my już go pchamy do pierwszej drużyny
No akurat Roberto nie będzie, bo jest zawieszony. Ja na ten moment tak widzę osiemnastkę meczową: Mats, Jasper, Semedo, Pique, Lenglet, Cuenca/Mingueza, Alba, Miranda/Cucu, Vidal, Busquets, Arthur, Coutinho, Rafinha, Dembele, Malcom, Suarez, Messi, Paco/Munir
No, ale za kogo ma go na ten Superpuchar zabrać? Przypominam, że kadra jest ograniczona, a do tego czasu większość zawodników już będzie po tygodniu treningów
Rafa? Myślę, że spokojnie mógłby dzielić minuty w pomocy i na skrzydle. Wiadomo, że nie pogra jakoś strasznie dużo, ale może być niezłym jokerem z ławki
Dobra już ogarnąłem co to za ciekawostka o NFL. Iwański mówił o drużynie San Francisco 49ers, która gra na stadionie, na którym odbywał się mecz z Milanem. Mówił o pochodzeniu nazwy "49ers", no i ta pochodzi od roku, w którym odbyła się Gorączka Złota w San Francisco. Jak dla mnie ciekawostka jak najbardziej zrozumiała ;)
3
No to kogo sprzedasz? Malcoma, Arthura czy Vidala?
1
Niby taki straszny, a głosik jak dziecko :D
3
A mnie szczerze na tym Mundialu tak strasznie nie przekonał. Niby bramki strzelał, ale w defensywie jak dla mnie nadal nie zachwycał
0
Wszyscy piłkarze Barcy wracają jutro. Verma, Umtiti, Rakitić i Dembele skrócili wakacje
1
https://pbs.twimg.com/media/Dj3F6RYU8AESXqt.jpg
Vidal już w barwach Barcelony!
0
A ja nie toleruję laktozy. To dopiero przesrane...
3
Ale mnie denerwują te porównania Puiga z Fodenem. City grało swój mecz dziś, gdy taki De Bruyne jest na wakacjach jeszcze, a u nas na SPH będą wszyscy dostępni. W dodatku Foden przeszedł wszystkie szczeble młodzieżowe w City, w porównaniu do Riquiego. No i jakby nie patrzeć to Pep nie miał zbytniego wyboru do środka pola, a jak ktoś powie, że Gundogan był na ławce, no to jest na to proste wyjaśnienie. Chyba przy niekorzystnym lub stykowym wyniku lepiej jest wpuścić doświadczonego zawodnika niż 18-latka?
12
Ponoć mecz o Tarcze Wspólnoty rozgrywany tydzień wcześniej niż SPH i wszyscy zawodnicy nie wrócili jeszcze z wakacji, a na SPH Barca będzie miała wszystkich zawodników dostępnych...
0
Ja bym dał Cou za Roberto i Malcoma/Dembele na prawą i zagrał 4-2-3-1
1
Tak powinno wyglądać ;)
0
Roberto jest zawieszony
9
Ale za kogo niby powinien być powołany na SPH skoro wszyscy zawodnicy wracają do treningów?
0
Czyli do najlepiej obsadzonej kadry na Świecie, gdzie na jego pozycje jedzie tylko 4 zawodników. W dodatku na Mundial nie pojechali tacy zawodnicy jak Laporte, Digne, Kondogbia, Lacazette, Martial, no i dla twojej informacji Rami pojechał za niego na MŚ tylko dlatego, że trener chciał mieć równowagę między lewonożnymi i prawonożnymi stoperami
2
Gnić? Puig w Barcelonie B rozegrał 60 minut. Rozumiem jakby grał tam od 3 sezonów, ale chłopak tak naprawdę to jeszcze porządnie tam nie zadebiutował, a my już go pchamy do pierwszej drużyny
0
No akurat Roberto nie będzie, bo jest zawieszony. Ja na ten moment tak widzę osiemnastkę meczową: Mats, Jasper, Semedo, Pique, Lenglet, Cuenca/Mingueza, Alba, Miranda/Cucu, Vidal, Busquets, Arthur, Coutinho, Rafinha, Dembele, Malcom, Suarez, Messi, Paco/Munir
6
No, ale za kogo ma go na ten Superpuchar zabrać? Przypominam, że kadra jest ograniczona, a do tego czasu większość zawodników już będzie po tygodniu treningów
3
Ja na Ekstraklapie byłem 4 razy, w tym 2 razy na słynnym Łęczna - Podbeskidzie :D
0
Bo nie oglądałem meczu na żywo. Czytałem komentarze z La Ramblii i dopiero sobie przejrzałem mecz na sport.tvp.pl
1
Proszę bardzo ;)
0
A u mnie odwrotnie. Iwańskiego nie lubię, natomiast ciekawostkę od razu zrozumiałem
0
Nie ma bata
0
https://www.instagram.com/p/BmFzYvmFFtA/?hl=pl
Riqui Puig wrzucił takie oto zdjęcie na swoje Instagram Stories :)
0
Rafa? Myślę, że spokojnie mógłby dzielić minuty w pomocy i na skrzydle. Wiadomo, że nie pogra jakoś strasznie dużo, ale może być niezłym jokerem z ławki
0
Puig będzie zawodnikiem Barcelony B
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6531050.html
A tu link do tego komentarza ;)
0
Oj tak rzyganie przez okno. Podobnie miałem, tylko, że ja okno otworzyłem, ale wszystko i tak wylądowało na parapecie :D
0
Pokrzywy obok kościoła XD
9
Dobra już ogarnąłem co to za ciekawostka o NFL. Iwański mówił o drużynie San Francisco 49ers, która gra na stadionie, na którym odbywał się mecz z Milanem. Mówił o pochodzeniu nazwy "49ers", no i ta pochodzi od roku, w którym odbyła się Gorączka Złota w San Francisco. Jak dla mnie ciekawostka jak najbardziej zrozumiała ;)
0
Tak czytam komentarze i patrzę, że Iwański dał jakąś ciekawostkę z NFL. Może ktoś pamięta jaką? ;)
1
Polecam, powtórki bez spoilerów ;)
https://www.fullmatchesandshows.com/