3

No to kogo sprzedasz? Malcoma, Arthura czy Vidala?

1


Niby taki straszny, a głosik jak dziecko :D

3

A mnie szczerze na tym Mundialu tak strasznie nie przekonał. Niby bramki strzelał, ale w defensywie jak dla mnie nadal nie zachwycał

0

Wszyscy piłkarze Barcy wracają jutro. Verma, Umtiti, Rakitić i Dembele skrócili wakacje

1

https://pbs.twimg.com/media/Dj3F6RYU8AESXqt.jpg
Vidal już w barwach Barcelony!

0

A ja nie toleruję laktozy. To dopiero przesrane...

3

Ale mnie denerwują te porównania Puiga z Fodenem. City grało swój mecz dziś, gdy taki De Bruyne jest na wakacjach jeszcze, a u nas na SPH będą wszyscy dostępni. W dodatku Foden przeszedł wszystkie szczeble młodzieżowe w City, w porównaniu do Riquiego. No i jakby nie patrzeć to Pep nie miał zbytniego wyboru do środka pola, a jak ktoś powie, że Gundogan był na ławce, no to jest na to proste wyjaśnienie. Chyba przy niekorzystnym lub stykowym wyniku lepiej jest wpuścić doświadczonego zawodnika niż 18-latka?

12

Ponoć mecz o Tarcze Wspólnoty rozgrywany tydzień wcześniej niż SPH i wszyscy zawodnicy nie wrócili jeszcze z wakacji, a na SPH Barca będzie miała wszystkich zawodników dostępnych...

0

Ja bym dał Cou za Roberto i Malcoma/Dembele na prawą i zagrał 4-2-3-1

1

Tak powinno wyglądać ;)

0

Roberto jest zawieszony

9

Ale za kogo niby powinien być powołany na SPH skoro wszyscy zawodnicy wracają do treningów?

0

Czyli do najlepiej obsadzonej kadry na Świecie, gdzie na jego pozycje jedzie tylko 4 zawodników. W dodatku na Mundial nie pojechali tacy zawodnicy jak Laporte, Digne, Kondogbia, Lacazette, Martial, no i dla twojej informacji Rami pojechał za niego na MŚ tylko dlatego, że trener chciał mieć równowagę między lewonożnymi i prawonożnymi stoperami

2

Gnić? Puig w Barcelonie B rozegrał 60 minut. Rozumiem jakby grał tam od 3 sezonów, ale chłopak tak naprawdę to jeszcze porządnie tam nie zadebiutował, a my już go pchamy do pierwszej drużyny

0

No akurat Roberto nie będzie, bo jest zawieszony. Ja na ten moment tak widzę osiemnastkę meczową: Mats, Jasper, Semedo, Pique, Lenglet, Cuenca/Mingueza, Alba, Miranda/Cucu, Vidal, Busquets, Arthur, Coutinho, Rafinha, Dembele, Malcom, Suarez, Messi, Paco/Munir

6

No, ale za kogo ma go na ten Superpuchar zabrać? Przypominam, że kadra jest ograniczona, a do tego czasu większość zawodników już będzie po tygodniu treningów

3

Ja na Ekstraklapie byłem 4 razy, w tym 2 razy na słynnym Łęczna - Podbeskidzie :D

0

Bo nie oglądałem meczu na żywo. Czytałem komentarze z La Ramblii i dopiero sobie przejrzałem mecz na sport.tvp.pl

1


Proszę bardzo ;)

0

A u mnie odwrotnie. Iwańskiego nie lubię, natomiast ciekawostkę od razu zrozumiałem

0

Nie ma bata

0

https://www.instagram.com/p/BmFzYvmFFtA/?hl=pl
Riqui Puig wrzucił takie oto zdjęcie na swoje Instagram Stories :)

0

Rafa? Myślę, że spokojnie mógłby dzielić minuty w pomocy i na skrzydle. Wiadomo, że nie pogra jakoś strasznie dużo, ale może być niezłym jokerem z ławki

0

Puig będzie zawodnikiem Barcelony B

0

0

Oj tak rzyganie przez okno. Podobnie miałem, tylko, że ja okno otworzyłem, ale wszystko i tak wylądowało na parapecie :D

0

Pokrzywy obok kościoła XD

9

Dobra już ogarnąłem co to za ciekawostka o NFL. Iwański mówił o drużynie San Francisco 49ers, która gra na stadionie, na którym odbywał się mecz z Milanem. Mówił o pochodzeniu nazwy "49ers", no i ta pochodzi od roku, w którym odbyła się Gorączka Złota w San Francisco. Jak dla mnie ciekawostka jak najbardziej zrozumiała ;)

0

Tak czytam komentarze i patrzę, że Iwański dał jakąś ciekawostkę z NFL. Może ktoś pamięta jaką? ;)

1

Polecam, powtórki bez spoilerów ;)
https://www.fullmatchesandshows.com/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?